LAJMI I FUNDIT:

Videoja e Messit bëhet virale teksa flet për herë të parë anglisht në promo-n e filmit “Bad Boys”

Videoja e Messit bëhet virale teksa flet për herë të parë anglisht në promo-n e filmit “Bad Boys”

Shumë fansa po e dëgjojnë Lionel Messin të flasë anglisht për herë të parë pasi ai iu bashkua aktorëve të Hollivudit, Will Smith dhe Martin Lawrence, në promovimin e filmit të ardhshëm “Bad Boys”.

Fituesi i ‘Topit të Artë’, i cili nënshkroi një kontratë shumë milionë dollarësh me skuadrën e MLS, Inter Miami verën e kaluar, është shfaqur në një sërë reklamash gjatë viteve.

Në fakt, ai së fundmi bëri debutimin e tij komercial në ‘Super Bowl’, duke luajtur në një nga reklamat më të mëdha të vitit së bashku me yllin e “Ted Lasso”, Jason Sudeikis dhe ikonën e NFL, Dan Marino.

Foto: Screenshot/YouTube

Paraqitja e tij e fundit së bashku me dyshen e “Bad Boys”, Will Smith dhe Martin Lawrence, tashmë u bë virale gjithandej.

Siç mund ta shihni më poshtë, argjentinasi vendos t’u bëjë një vizitë aktorëve përpara datës së publikimit të filmit më 7 qershor 2024 – dhe ai dha një moment që befasoi fansat.

Të gjitha lajmet nga Lionel Messi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Lionel Messi

Mund të jetë një nga të paktët herë që Messi ka folur publikisht anglisht, por bashkëlojtari i Inter Miami, Julian Gressel i ka dëgjuar të gjitha më parë.

Në fakt, mbrojtësi gjerman u trondit kur ish- sulmuesi i Barcelonës dhe Paris Saint-Germain foli me të në anglisht gjatë një ndeshjeje.

Messin mund ta shihni nga minuta 1:36:

/Telegrafi/