LAJMI I FUNDIT:

Vitomirice

25 Artikuj

Peja përqafon teknologjinë, së shpejti bëhet me qendër rinore inovative

Peja përqafon teknologjinë, së shpejti bëhet me qendër rinore inovative

Komunat
Përleshje mes shtatë personave në një kafiteri në Vitomiricë të Pejës, njëri lëndohet rëndë

Përleshje mes shtatë personave në një kafiteri në Vitomiricë të Pejës, njëri lëndohet rëndë

Kronika e Zezë
Bastiset shtëpia e një mërgimtari në Vitomiricë, i sekuestrohen armë e municion

Bastiset shtëpia e një mërgimtari në Vitomiricë, i sekuestrohen armë e municion

Kronika e Zezë
foto arkiv

I vihet zjarri qëllimisht një shtëpie në Vitomiricë të Pejës

Kronika e Zezë
Sekuestrohen 12 krerë gjedhë në Vitomiricë të Pejës

Sekuestrohen 12 krerë gjedhë në Vitomiricë të Pejës

Kronika e Zezë
I mituri në Vitomiricë të Pejës plagos me armë zjarrin shokun e tij

I mituri në Vitomiricë të Pejës plagos me armë zjarrin shokun e tij

Kronika e Zezë
Kishte pjesë për automjete në vlerë 21 mijë euro dhe tentoi t’i shmangej obligimeve doganore, ATK po merret me rastin

Kishte pjesë për automjete në vlerë 21 mijë euro dhe tentoi t’i shmangej obligimeve doganore, ATK po merret me rastin

Kronika e Zezë
Grabitje e armatosur në Vitomiricë të Pejës – katër persona lidhin burrë dhe grua dhe vjedhin ari dhe para

Grabitje e armatosur në Vitomiricë të Pejës – katër persona lidhin burrë dhe grua dhe vjedhin ari dhe para

Kronika e Zezë
Arrestohet zyrtari në Pejë, dyshohet se iu dha dokumente të Kosovës kundërligjshëm dy personave

Arrestohet zyrtari në Pejë, dyshohet se iu dha dokumente të Kosovës kundërligjshëm dy personave

Kronika e Zezë
Ushtroi dhunë fizike e psikike ndaj të fejuarës, arrestohet një person në Vitomiricë

Ushtroi dhunë fizike e psikike ndaj të fejuarës, arrestohet një person në Vitomiricë

Kronika e Zezë
Mërgimtarit i vidhet televizori dhe pajisje tjera në shtëpinë në Kosovë, arrestohen tre të dyshuar në Pejë

Mërgimtarit i vidhet televizori dhe pajisje tjera në shtëpinë në Kosovë, arrestohen tre të dyshuar në Pejë

Kronika e Zezë
Sulmojnë një person në Vitomiricë, arrestohen dy persona

Sulmojnë një person në Vitomiricë, arrestohen dy persona

Kronika e Zezë
Vjedhje në një xhami në Vitomiricë të Pejës

Vjedhje në një xhami në Vitomiricë të Pejës

Kronika e Zezë
17-vjeçarja që u vra në Pejë rezultoi pozitive në COVID-19, familjarët e saj në vetizolim

17-vjeçarja që u vra në Pejë rezultoi pozitive në COVID-19, familjarët e saj në vetizolim

Kosovë
Një burrë dhe një grua gjenden të vdekur në Vitomiricë të Pejës

Një burrë dhe një grua gjenden të vdekur në Vitomiricë të Pejës

Kronika e Zezë
Ndalohet një person, dyshohet se goditi për vdekje 39 vjeçarin në Vitomiricë të Pejës (Foto)

Ndalohet një person, dyshohet se goditi për vdekje 39 vjeçarin në Vitomiricë të Pejës (Foto)

Kosovë
Aksidenti me fatalitet në Vitomiricë të Pejës, Policia jep detaje

Aksidenti me fatalitet në Vitomiricë të Pejës, Policia jep detaje

Kosovë
Aksidenti në Vitomiricë të Pejës, një i vdekur, dy të lënduar (Foto)

Aksidenti në Vitomiricë të Pejës, një i vdekur, dy të lënduar (Foto)

Kronika e Zezë
Lekaj premton realizimin e projekteve infrastrukturore në Vitomiricë

Lekaj premton realizimin e projekteve infrastrukturore në Vitomiricë

Ekonomi
Vitomirica tash e sa orë pa rrymë, shkak erërat e fuqishme

Vitomirica tash e sa orë pa rrymë, shkak erërat e fuqishme

Energjetika
Vetura godet për vdekje një person në Vitomiricë të Pejës

Vetura godet për vdekje një person në Vitomiricë të Pejës

Kronika e Zezë
Në Pejë vëllai ther vëllanë me thikë

Në Pejë vëllai ther vëllanë me thikë

Kronika e Zezë
Pesë të lënduar në aksident komunikacioni në Vitomiricë të Pejës

Pesë të lënduar në aksident komunikacioni në Vitomiricë të Pejës

Kronika e Zezë
600 mijë euro dëm nga djegia e fabrikës së peletit në Pejë

600 mijë euro dëm nga djegia e fabrikës së peletit në Pejë

Kronika e Zezë