LAJMI I FUNDIT:

Viktima

116 Artikuj

Katër shqiptarë në mesin e viktimave të aksidentit me trena në Greqi

Katër shqiptarë në mesin e viktimave të aksidentit me trena në Greqi

Shqipëri
Përse nga goditja me veturë viktima mbetet pa këpucë?

Përse nga goditja me veturë viktima mbetet pa këpucë?

Të tjera
Fillojnë sot punimet për heqjen e mbetjeve të spitalit modular në Tetovë

Fillojnë sot punimet për heqjen e mbetjeve të spitalit modular në Tetovë

Maqedonia e Veriut
Vrasja e dyfishtë në oborrin e QKUK-së, deklarohet prokuroria: I dyshuari ende në kërkim

Vrasja e dyfishtë në oborrin e QKUK-së, deklarohet prokuroria: I dyshuari ende në kërkim

Elfije Boletini
Tre të vdekur dhe mbi 1.800 raste të reja me coronavirus

Tre të vdekur dhe mbi 1.800 raste të reja me coronavirus

Kosovë
Dy 66-vjeçarë mbyten në plazhet e Shqipërisë

Dy 66-vjeçarë mbyten në plazhet e Shqipërisë

Shqipëri
14 raste të reja me COVID-19 sot në Kosovë

14 raste të reja me COVID-19 sot në Kosovë

Shëndetësi
16 raste pozitive me coronavirus të mërkurën në Kosovë

16 raste pozitive me coronavirus të mërkurën në Kosovë

Shëndetësi
Konfirmohen 21 raste pozitive me coronavirus në Kosovë

Konfirmohen 21 raste pozitive me coronavirus në Kosovë

Shëndetësi
Shqipëria raporton 4 vdekje dhe 213 infektime me coronavirus

Shqipëria raporton 4 vdekje dhe 213 infektime me coronavirus

Shqipëri
Shifrat e COVID në Shqipëri, bie numri i infektimeve, por raportohen 5 viktima

Shifrat e COVID në Shqipëri, bie numri i infektimeve, por raportohen 5 viktima

Shqipëri
Mujku: Gjatë vitit 2021 pati rritje të rasteve të dhunës në familje

Mujku: Gjatë vitit 2021 pati rritje të rasteve të dhunës në familje

Meridiana Statovci
Në Shqipëri edhe pesë viktima nga COVID-19

Në Shqipëri edhe pesë viktima nga COVID-19

Shqipëri
Ushtron dhunë fizike ndaj të dashurës së tij, arrestohet pejani

Ushtron dhunë fizike ndaj të dashurës së tij, arrestohet pejani

Kronika e Zezë
Njëri nga katër viktimat e COVID-19 është një 33 vjeçar nga Malisheva

Njëri nga katër viktimat e COVID-19 është një 33 vjeçar nga Malisheva

Kosovë
Në Kosovë deri tash 1,186 të vdekur nga coronavirusi

Në Kosovë deri tash 1,186 të vdekur nga coronavirusi

Kosovë
Në Kosovë, deri tash 904 të vdekur nga COVID-19

Në Kosovë, deri tash 904 të vdekur nga COVID-19

Kosovë
Në Kamenicë regjistrohet viktima e tretë nga COVID-19

Në Kamenicë regjistrohet viktima e tretë nga COVID-19

Kosovë
Prishtinë, vdes një grua e prekur me coronavirus

Prishtinë, vdes një grua e prekur me coronavirus

Kosovë
Dyshohet për pesë të vdekur sot nga COVID-19 në Klinikën Infektive

Dyshohet për pesë të vdekur sot nga COVID-19 në Klinikën Infektive

Kosovë
Në Klinikën Infektive vdes edhe një 70-vjeçar nga COVID-19

Në Klinikën Infektive vdes edhe një 70-vjeçar nga COVID-19

Kosovë
Vdes një 80-vjeçar nga COVID-19, shkon në 35 numri i viktimave në Kosovë

Vdes një 80-vjeçar nga COVID-19, shkon në 35 numri i viktimave në Kosovë

Kosovë
Dëshmitarët të pikëlluar rrëfejnë si ndodhi tragjedia në Minierën e Artanës

Dëshmitarët të pikëlluar rrëfejnë si ndodhi tragjedia në Minierën e Artanës

Kosovë
Vdes 59 vjeçari nga Prizreni me COVID-19, shkon në 30 numri i viktimave në Kosovë

Vdes 59 vjeçari nga Prizreni me COVID-19, shkon në 30 numri i viktimave në Kosovë

Kosovë