LAJMI I FUNDIT:

Valencia

951 Artikuj

Ansu Fati po rikthehet në La Liga, por jo tek Barcelona – dy klube të interesuara për shërbimet e tij

Ansu Fati po rikthehet në La Liga, por jo tek Barcelona – dy klube të interesuara për shërbimet e tij

La Liga
Zbulohet dënimi përfundimtar për gjyqtarin që shkaktoi polemika në duelin Valencia – Real Madrid

Zbulohet dënimi përfundimtar për gjyqtarin që shkaktoi polemika në duelin Valencia – Real Madrid

La Liga
Lamtumirë futbollit falas – gjykata spanjolle del me vendim goditës për tifozët

Lamtumirë futbollit falas – gjykata spanjolle del me vendim goditës për tifozët

La Liga
La Liga ia shqipton dënimin Bellinghamit pas kartonit të kuq ndaj Valencias

La Liga ia shqipton dënimin Bellinghamit pas kartonit të kuq ndaj Valencias

La Liga
Dëmtoi Real Madridin ndaj Valencias – ky do të jetë dënimi për gjyqtarin Manzano

Dëmtoi Real Madridin ndaj Valencias – ky do të jetë dënimi për gjyqtarin Manzano

La Liga
Pasojat e rënda që mund t’i vuaj ylli i Valencias pas lëndimit të tmerrshëm që pësoi ndaj Real Madridit

Pasojat e rënda që mund t’i vuaj ylli i Valencias pas lëndimit të tmerrshëm që pësoi ndaj Real Madridit

La Liga
Momenti  që bëri lojtarët e Real Madridit dhe Valencias të kapin kokën, dihet lëndimi që ka marr mbrojtësi francez

Momenti që bëri lojtarët e Real Madridit dhe Valencias të kapin kokën, dihet lëndimi që ka marr mbrojtësi francez

La Liga
Pasi pranoi kartonin e kuq nga Manzano – shikoni momentin kur Bellingham rrethohet nga disa tifozë në Mestalla

Pasi pranoi kartonin e kuq nga Manzano – shikoni momentin kur Bellingham rrethohet nga disa tifozë në Mestalla

La Liga
Real Madridi me reagim zyrtar të ashpër: Dy gola nga Vinicius barazuan ndeshjen të cilën e vendosi gjyqtari

Real Madridi me reagim zyrtar të ashpër: Dy gola nga Vinicius barazuan ndeshjen të cilën e vendosi gjyqtari

La Liga
Trajneri i Valencias është i qartë: Asnjëherë nuk vlen një gol pas përfundimit të ndeshjes

Trajneri i Valencias është i qartë: Asnjëherë nuk vlen një gol pas përfundimit të ndeshjes

La Liga
Gjesti i tij ‘çmendi’ tifozët në stadium, mesazhi që fshihet mbrapa festimit të golit nga Vinicius

Gjesti i tij ‘çmendi’ tifozët në stadium, mesazhi që fshihet mbrapa festimit të golit nga Vinicius

La Liga
Ajo që ndodhi mbrëmë në Valencia – Real Madrid kishte ndodhur edhe vitin e kaluar në La Liga, si kishte vepruar federata me gjyqtarin?

Ajo që ndodhi mbrëmë në Valencia – Real Madrid kishte ndodhur edhe vitin e kaluar në La Liga, si kishte vepruar federata me gjyqtarin?

La Liga
Valencia dhe Real Madridi dhurojnë spektakël me katër gola, barazimi sinjal për hapje të luftës për titull

Valencia dhe Real Madridi dhurojnë spektakël me katër gola, barazimi sinjal për hapje të luftës për titull

La Liga
Real Madridi nuk mund të vesh asnjë nga fanellat e këtij sezoni për ndeshjen ndaj Valencias

Real Madridi nuk mund të vesh asnjë nga fanellat e këtij sezoni për ndeshjen ndaj Valencias

La Liga
Chelsea e gjen zgjidhjen për portën, ofron 20 milionë euro dhe Kepan për 23-vjeçarin

Chelsea e gjen zgjidhjen për portën, ofron 20 milionë euro dhe Kepan për 23-vjeçarin

Premier League
Pas tetë ditësh, një mace e gjallë u gjet në vendin e një zjarri shkatërrues në Spanjë

Pas tetë ditësh, një mace e gjallë u gjet në vendin e një zjarri shkatërrues në Spanjë

Evropa
Ancelotti jep përditësimin e fundit mbi lëndimin e Bellinghamit

Ancelotti jep përditësimin e fundit mbi lëndimin e Bellinghamit

La Liga
Kokëdhimbje për Ancelottin: Real Madridi pa superyllin kundër Valencias

Kokëdhimbje për Ancelottin: Real Madridi pa superyllin kundër Valencias

La Liga
Policia spanjolle shkatërron një organizatë kriminale të trafikut të kokainës, drejtohej nga shtetas shqiptarë

Policia spanjolle shkatërron një organizatë kriminale të trafikut të kokainës, drejtohej nga shtetas shqiptarë

Shqipëri
Milani dhe Juventusi i bashkohet ‘luftës’ për yllin e Valencias

Milani dhe Juventusi i bashkohet ‘luftës’ për yllin e Valencias

Serie A
Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Ndërkombëtare
Francis Coquelin, lojtari me më shumë se ‘shtatë jetë’: Ka humbur 136 ndeshje dhe ka munguar për 891 ditë për shkak të lëndimeve

Francis Coquelin, lojtari me më shumë se ‘shtatë jetë’: Ka humbur 136 ndeshje dhe ka munguar për 891 ditë për shkak të lëndimeve

Shkumbin Pireva
Barcelona assesi të gjejë rrugën tek fitoret, barazon në udhëtim ndaj Valencias

Barcelona assesi të gjejë rrugën tek fitoret, barazon në udhëtim ndaj Valencias

La Liga
Greenwood shfaqet si objektiv i dy gjigantëve të La Ligës, përfshirë klubin e Ligës së Kampionëve

Greenwood shfaqet si objektiv i dy gjigantëve të La Ligës, përfshirë klubin e Ligës së Kampionëve

La Liga