LAJMI I FUNDIT:

UFC

898 Artikuj

Khabib raportohet se po falimenton – McGregor eskalon në fyerje ndaj dagestanezit

Khabib raportohet se po falimenton – McGregor eskalon në fyerje ndaj dagestanezit

UFC
Pereira lëshoi goditje spektakolare për ta ruajtur titullin në UFC 303

Pereira lëshoi goditje spektakolare për ta ruajtur titullin në UFC 303

UFC
Khabib Nurmagomedov i kërkon Donald Trumpit ta ndalojë luftën në Palestinë, merr një përgjigje fantastike nga ish-presidenti amerikan

Khabib Nurmagomedov i kërkon Donald Trumpit ta ndalojë luftën në Palestinë, merr një përgjigje fantastike nga ish-presidenti amerikan

Sportet Luftarake
Makhachev nuk ndalet, mposht Poirierin në një luftë spektakolare dhe mbrojti titullin për të tretën herë

Makhachev nuk ndalet, mposht Poirierin në një luftë spektakolare dhe mbrojti titullin për të tretën herë

UFC
Derrick Lewis feston triumfin me nokaut rekord duke u ekspozuar para turmës në UFC

Derrick Lewis feston triumfin me nokaut rekord duke u ekspozuar para turmës në UFC

UFC
Një grusht brutal dhe ai nuk mund të ngitej në këmbë, ish-portieri i Chelseat pëson humbje të rëndë në MMA

Një grusht brutal dhe ai nuk mund të ngitej në këmbë, ish-portieri i Chelseat pëson humbje të rëndë në MMA

Sportet Luftarake
Ish-futbollisti që e la karrierën profesioniste për t’u bërë luftëtar në UFC tani po shpartallon kundërshtarët

Ish-futbollisti që e la karrierën profesioniste për t’u bërë luftëtar në UFC tani po shpartallon kundërshtarët

UFC
Lajm tragjik për Ngannoun: Vdiq djali i tij 15 muajsh

Lajm tragjik për Ngannoun: Vdiq djali i tij 15 muajsh

Boks
Pamje shqetësuese – një luftëtar i ri i MMA humbi jetën gjatë përleshjes pasi mori një goditje në stomak

Pamje shqetësuese – një luftëtar i ri i MMA humbi jetën gjatë përleshjes pasi mori një goditje në stomak

UFC
Dy luftëtarë luftojnë kundër një në MMA – përfshihet më pas edhe gjyqtari

Dy luftëtarë luftojnë kundër një në MMA – përfshihet më pas edhe gjyqtari

UFC
Dalin pamjet shokuese se si Lima kafshohet nga Severino – ky i fundit eliminohet direkt nga UFC

Dalin pamjet shokuese se si Lima kafshohet nga Severino – ky i fundit eliminohet direkt nga UFC

UFC
Dana White zbulon gjobë që ka paguar Khabib për përleshjen me stafin e McGregor

Dana White zbulon gjobë që ka paguar Khabib për përleshjen me stafin e McGregor

UFC
Pasi u nokautua brutalisht nga Joshua – zbulohet kundërshtari i radhës për Ngannoun

Pasi u nokautua brutalisht nga Joshua – zbulohet kundërshtari i radhës për Ngannoun

UFC
Legjenda e UFC-së në gjendje kritike, i shpëtoi prindërit nga zjarri i madh dhe tani po lufton me vdekjen

Legjenda e UFC-së në gjendje kritike, i shpëtoi prindërit nga zjarri i madh dhe tani po lufton me vdekjen

Sportet Luftarake
Jo një, por dy herë, tifozi i çmendur i kërkoi kampionit të UFC-së që ta godiste në këmbë – u largua me paterica

Jo një, por dy herë, tifozi i çmendur i kërkoi kampionit të UFC-së që ta godiste në këmbë – u largua me paterica

UFC
Reagimi me tre fjalë i Conor McGregor ndaj fitores së Joshua kundër Ngannou

Reagimi me tre fjalë i Conor McGregor ndaj fitores së Joshua kundër Ngannou

Boks
Ajo çfarë ndodhi në meçin që Joshua e fitoi ndaj Ngannou me nokaut në raundin e dytë

Ajo çfarë ndodhi në meçin që Joshua e fitoi ndaj Ngannou me nokaut në raundin e dytë

Shkumbin Pireva
McGregor është duke përgatitur tri ‘lufta’ spektakolare për këtë vit, dy në UFC dhe një në boks

McGregor është duke përgatitur tri ‘lufta’ spektakolare për këtë vit, dy në UFC dhe një në boks

Sportet Luftarake
Bëri debutimin në boks duke e ngatërruar me UFC – reagon luftëtari që u skualifikua

Bëri debutimin në boks duke e ngatërruar me UFC – reagon luftëtari që u skualifikua

Boks
Harroi se ishte në boks, luftëtari nga UFC kap kundërshtarin dhe e grushton në ring – diskualifikohet menjëherë

Harroi se ishte në boks, luftëtari nga UFC kap kundërshtarin dhe e grushton në ring – diskualifikohet menjëherë

Boks
Shqiptari i UFC, Bernardo Sopaj, pësoi humbje me një nokaut të frikshëm nga Vinicius Oliveira

Shqiptari i UFC, Bernardo Sopaj, pësoi humbje me një nokaut të frikshëm nga Vinicius Oliveira

UFC
Ngannou njofton rikthimin e tij në MMA dhe zbulon se kë synon si kundërshtar

Ngannou njofton rikthimin e tij në MMA dhe zbulon se kë synon si kundërshtar

Sportet Luftarake
Khabib Nurmagomedov takohet dhe publikon një fotografi me Haaland, nuk mungon dhurata speciale nga norvegjezi

Khabib Nurmagomedov takohet dhe publikon një fotografi me Haaland, nuk mungon dhurata speciale nga norvegjezi

Ndërkombëtare
Joshua dhe Ngannou pritet të ketë fitime marramendëse nga meçi në Arabinë Saudite

Joshua dhe Ngannou pritet të ketë fitime marramendëse nga meçi në Arabinë Saudite

Sportet Luftarake


mob5