LAJMI I FUNDIT:

Twitter

956 Artikuj

Kush nuk paguan mundet vetëm të shikojë, X teston parapagimin e obligueshëm

Kush nuk paguan mundet vetëm të shikojë, X teston parapagimin e obligueshëm

Media Sociale
X, i njohur më parë si Twitter, ka ndaluar së shfaquri titujt në artikujt e lajmeve të shpërndarë në platformë

X, i njohur më parë si Twitter, ka ndaluar së shfaquri titujt në artikujt e lajmeve të shpërndarë në platformë

Media Sociale
Apple Support nuk do të ofrojë shërbim për klientët në rrjetin social X

Apple Support nuk do të ofrojë shërbim për klientët në rrjetin social X

Lajme Teknologji
Raportohet se shefi i politikës së X për Indi dhe Azi Jugor ka dhënë dorëheqje

Raportohet se shefi i politikës së X për Indi dhe Azi Jugor ka dhënë dorëheqje

Lajme Teknologji
Hakerët pretendojnë se ish-presidenti Trump ka vdekur në llogarinë në X të djalit të tij

Hakerët pretendojnë se ish-presidenti Trump ka vdekur në llogarinë në X të djalit të tij

Amerika
Musk huazoi 1 miliard dollarë nga SpaceX teksa po mblidhte fonde për të blerë Twitter-in, thuhet në një raport të ri

Musk huazoi 1 miliard dollarë nga SpaceX teksa po mblidhte fonde për të blerë Twitter-in, thuhet në një raport të ri

Botë
Politikat e reja të Elon Muskut në X ndihmuan në përhapjen e propagandës ruse

Politikat e reja të Elon Muskut në X ndihmuan në përhapjen e propagandës ruse

Evropa
Elon Musk thotë se X (dikur Twitter) do të ofrojë mundësinë e thirrjeve audio dhe video – pa pasur nevojë për një numër telefoni

Elon Musk thotë se X (dikur Twitter) do të ofrojë mundësinë e thirrjeve audio dhe video – pa pasur nevojë për një numër telefoni

Lajme Teknologji
Shkoi për ta ndjekur nga afër finalen e turnirit, turma filloi t’i bërtas Elon Musk: Ktheje Twitter-in

Shkoi për ta ndjekur nga afër finalen e turnirit, turma filloi t’i bërtas Elon Musk: Ktheje Twitter-in

Lajme Teknologji
X-i i Elon Musk heq postimin e mohimit të Holokaustit

X-i i Elon Musk heq postimin e mohimit të Holokaustit

Media Sociale
Twitter.com fillon të kalojë në X.com – përdoruesit e iOS thuhet se shohin URL të ndryshuara

Twitter.com fillon të kalojë në X.com – përdoruesit e iOS thuhet se shohin URL të ndryshuara

Aplikacione
X po shet suveniret nga epoka e Twitter

X po shet suveniret nga epoka e Twitter

Media Sociale
Twitter Blue tani është X Premium

Twitter Blue tani është X Premium

Media Sociale
Si mund ta ktheni logon e vjetër të Twitterit?

Si mund ta ktheni logon e vjetër të Twitterit?

Media Sociale
Largohet shenja X mbi objektin e kompanisë ish-Twitter pas ankesave të shumta

Largohet shenja X mbi objektin e kompanisë ish-Twitter pas ankesave të shumta

Lajme Teknologji
Si e ‘varrosi’ Elon Musk perandorinë Twitter dhe hapi derën për rikthimin e madh të Zuckerbergut

Si e ‘varrosi’ Elon Musk perandorinë Twitter dhe hapi derën për rikthimin e madh të Zuckerbergut

Media Sociale
Twitter rikthen llogarinë e Kanye West tetë muaj pas pezullimit

Twitter rikthen llogarinë e Kanye West tetë muaj pas pezullimit

Yjet
Zbulohen fitimet marramendëse të Fabrizio Romanos në Twitter

Zbulohen fitimet marramendëse të Fabrizio Romanos në Twitter

Ndërkombëtare
Twitter po punon për një veçori për të publikuar artikuj në platformë

Twitter po punon për një veçori për të publikuar artikuj në platformë

Lajme Teknologji
Twitter tani është X – çfarë po bën Elon Musk?

Twitter tani është X – çfarë po bën Elon Musk?

Media Sociale
A do të lejohet Musk të përdorë emrin “X” në vend të Twitter?

A do të lejohet Musk të përdorë emrin “X” në vend të Twitter?

Media Sociale
Policia amerikane nuk lejon heqjen e logos së Twitterit në selinë e San Francisco-s

Policia amerikane nuk lejon heqjen e logos së Twitterit në selinë e San Francisco-s

Media Sociale
Elon Musk prezanton logon e re të Twitter

Elon Musk prezanton logon e re të Twitter

Media Sociale
X.com, Musk po i thotë lamtumirë brendit Twitter

X.com, Musk po i thotë lamtumirë brendit Twitter

Lajme Teknologji