LAJMI I FUNDIT:

Turqi

522 Artikuj

Vullnetarët nga Shqipëria: Në Turqi gjetëm babë e bir të përqafuar nën rrënoja

Vullnetarët nga Shqipëria: Në Turqi gjetëm babë e bir të përqafuar nën rrënoja

Shqipëri
Gaxha tregon si u shpëtua 3-vjeçarja në Turqi: Kur u hapën thasët e viktimave, pamë që kishte lot në fytyrë

Gaxha tregon si u shpëtua 3-vjeçarja në Turqi: Kur u hapën thasët e viktimave, pamë që kishte lot në fytyrë

Kosovë
Pjesë e misionit të kërkim-shpëtimit në Turqi është edhe gjyqtari i hendbollit, Florent Cakiqi

Pjesë e misionit të kërkim-shpëtimit në Turqi është edhe gjyqtari i hendbollit, Florent Cakiqi

Hendboll
I mbijetuari nga Kosova flet për tërmetin në Turqi: Ka qenë tmerr, ndërtesat na rrëzoheshin para syve

I mbijetuari nga Kosova flet për tërmetin në Turqi: Ka qenë tmerr, ndërtesat na rrëzoheshin para syve

Kosovë
FSK e shpëton një fëmijë dy vjeç në Turqi, po bëjnë përpjekje të shpëtojnë edhe nënën

FSK e shpëton një fëmijë dy vjeç në Turqi, po bëjnë përpjekje të shpëtojnë edhe nënën

Kosovë
Tërmeti i fuqishëm në Turqi, reagon Presidenti Begaj

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, reagon Presidenti Begaj

Shqipëri
Gazetarja turke citon Kurtin: Serbia e sheh Kosovën, Malin e Zi e Bosnjën si shtete të përkohshme

Gazetarja turke citon Kurtin: Serbia e sheh Kosovën, Malin e Zi e Bosnjën si shtete të përkohshme

Kosovë
Mehaj publikon pamje nga stërvitjet e ushtarëve të FSK-së në Turqi

Mehaj publikon pamje nga stërvitjet e ushtarëve të FSK-së në Turqi

Kosovë
Disa të lënduar pas një aksidenti ndërmjet një autobusi dhe një tramvaji në Stamboll të Turqisë – kamerat kapin momentin e përplasjes

Disa të lënduar pas një aksidenti ndërmjet një autobusi dhe një tramvaji në Stamboll të Turqisë – kamerat kapin momentin e përplasjes

Turqia
Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj

Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj

Energjetika
Icardi e shkarkon Wandan nga posti i menaxheres, pasi i kërkoi një milion euro për kalimin në Turqi

Icardi e shkarkon Wandan nga posti i menaxheres, pasi i kërkoi një milion euro për kalimin në Turqi

Po Flitet
Efektivi i policisë së Tiranës kapet me drogë në Turqi

Efektivi i policisë së Tiranës kapet me drogë në Turqi

Shqipëri
Tragjedia në Turqi, Konjufca: Shpresojmë që të jetë e fundit

Tragjedia në Turqi, Konjufca: Shpresojmë që të jetë e fundit

Kosovë
Rama: Do të marrim dronë të armatosur Bayraktar nga Turqia

Rama: Do të marrim dronë të armatosur Bayraktar nga Turqia

Shqipëri
Mësohen shpenzimet e majme mujore të çiftit Wanda Nara dhe Mauro Icardi

Mësohen shpenzimet e majme mujore të çiftit Wanda Nara dhe Mauro Icardi

Po Flitet
Gjykata lë në burg bosin turk të kriptomonedhave, avokati kërkon mos ekstradimin e tij drejt Turqisë

Gjykata lë në burg bosin turk të kriptomonedhave, avokati kërkon mos ekstradimin e tij drejt Turqisë

Shqipëri
Turku i shumëkërkuar arrestohet në Shqipëri, kishte fituar 2 miliardë dollarë duke mashtruar me kriptomonedhat

Turku i shumëkërkuar arrestohet në Shqipëri, kishte fituar 2 miliardë dollarë duke mashtruar me kriptomonedhat

Shqipëri
Kryesisht në Greqi e Turqi, qytetarët e Shqipërisë po i kalojnë jashtë vendit pushimet, rekordi në korrik

Kryesisht në Greqi e Turqi, qytetarët e Shqipërisë po i kalojnë jashtë vendit pushimet, rekordi në korrik

Shqipëri
Zbulohet burimi gjigant i gazit në Mesdhe, pse mund të përfitojë edhe Shqipëria

Zbulohet burimi gjigant i gazit në Mesdhe, pse mund të përfitojë edhe Shqipëria

Shqipëri
Inflacioni në Turqi arrin në rreth 80 për qind, më i larti që nga viti 1998

Inflacioni në Turqi arrin në rreth 80 për qind, më i larti që nga viti 1998

Botë
Komandanti i FSK-së, gjeneral Jashari, takime të shumta me krerët e Minsitrisë së Mbrotjes dhe ushtarake në Turqi

Komandanti i FSK-së, gjeneral Jashari, takime të shumta me krerët e Minsitrisë së Mbrotjes dhe ushtarake në Turqi

Siguri
Ushtria Shqiptare merr pjesë në stërvitjen e NATO-së në Izmir, Peleshi publikon pamjet

Ushtria Shqiptare merr pjesë në stërvitjen e NATO-së në Izmir, Peleshi publikon pamjet

Shqipëri
Mehaj: Turqia mbështet anëtarësimin e Kosovës në organizata ndërkombëtare të sigurisë

Mehaj: Turqia mbështet anëtarësimin e Kosovës në organizata ndërkombëtare të sigurisë

Kosovë
Oferta e javës në Max Travel – Xoria Deluxe

Oferta e javës në Max Travel – Xoria Deluxe

Max Travel