LAJMI I FUNDIT:

Pushime deri 40% më të lira në hotelet më luksoze të rivierës turke

Pushime deri 40% më të lira në hotelet më luksoze të rivierës turke

Sa më e nxehtë vera, aq më të lira po bëhen çmime për pushime në rivierën turke.

Kompania Eurokoha e cila është lider në Kosovë, në ofertat e saj ka hotelet më luksoze në Turqi, e pikërisht në këto hotele po ofron mundësi për çmime deri 40% më të lira për pushimet tuaja këtë verë.

Shumica e hoteleve që ofrohen deri në 40% zbritje janë me pesë yje dhe më luksozet të rivierës turke si “Horus Paradise Luxury”, “Cesars Side”, “Adam & Eve”, “Alecia Resort & Spa” dhe shumë të tjerë.

Rezervoni tani pushimin tuaj dhe përfitoni nga zbritja.

Për tu njohur më mirë me hotelet luksoze ku ju mund të pushoni, vizitoni faqen e kompanisë EurokohaFacebook dhe Instagram.