LAJMI I FUNDIT:
Tom Cruise

Tom Cruise

137 Artikuj

Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Po Flitet
Shakira publikon këngën e re dedikuar fëmijëve të saj teksa nuk mungojnë ‘thumbat’ për Gerard Piquen

Shakira publikon këngën e re dedikuar fëmijëve të saj teksa nuk mungojnë ‘thumbat’ për Gerard Piquen

Muzikë
Përfliten për romancë, Tom Cruise thuhet se është shumë i interesuar për një lidhje me Shakiran

Përfliten për romancë, Tom Cruise thuhet se është shumë i interesuar për një lidhje me Shakiran

Yjet
Mes thashethemeve për një romancë me Tom Cruise, Shakira shihet në darkë me Lewis Hamilton

Mes thashethemeve për një romancë me Tom Cruise, Shakira shihet në darkë me Lewis Hamilton

Yjet
Shakira dhe Tom Cruise u panë bashkë në garën e Formula 1, nisin thashethemet për romancë të mundshme

Shakira dhe Tom Cruise u panë bashkë në garën e Formula 1, nisin thashethemet për romancë të mundshme

Po Flitet
Skenat e rrezikshme të aktorit Tom Cruise në xhirimet e filmit të ri “Mission Impossible: Dead Reckoning Part II”

Skenat e rrezikshme të aktorit Tom Cruise në xhirimet e filmit të ri “Mission Impossible: Dead Reckoning Part II”

TV / Film
Arsyeja pse Lisa Marie Presley e urrente aktorin Tom Cruise

Arsyeja pse Lisa Marie Presley e urrente aktorin Tom Cruise

Yjet
Tom Cruise detyrohet të punësojë truproje të peshave të rënda pas kërcënimeve me vdekje nga ish-anëtari i ekipit të filmit të ri

Tom Cruise detyrohet të punësojë truproje të peshave të rënda pas kërcënimeve me vdekje nga ish-anëtari i ekipit të filmit të ri

Yjet
Tom Cruise mund të bëhet aktori i parë që xhiron film në hapësirë

Tom Cruise mund të bëhet aktori i parë që xhiron film në hapësirë

TV / Film
Ka luajtur në filma kulti, ka diplomuar në Harvard: Ku ndodhet tani dhe si duket Elisabeth Shue

Ka luajtur në filma kulti, ka diplomuar në Harvard: Ku ndodhet tani dhe si duket Elisabeth Shue

Yjet
Shitet Nissan 300ZX që e ka vozitur Tom Cruise – vetura ka përshkruar 8000 kilometra

Shitet Nissan 300ZX që e ka vozitur Tom Cruise – vetura ka përshkruar 8000 kilometra

Auto Lajme
“Top Gun: Maverick” kalon shifrën e një miliard dollarëve në arkat globale, bëhet filmi me fitimet më të larta në karrierën e Tom Cruise

“Top Gun: Maverick” kalon shifrën e një miliard dollarëve në arkat globale, bëhet filmi me fitimet më të larta në karrierën e Tom Cruise

TV / Film
Rrëfimi i Colin Farrell për takimin me Steven Spielberg

Rrëfimi i Colin Farrell për takimin me Steven Spielberg

Yjet
Colin Farrell: Ajo që bën Tom Cruise nuk është guxim, por është çmenduri

Colin Farrell: Ajo që bën Tom Cruise nuk është guxim, por është çmenduri

TV / Film
Tom Cruise ndahet sërish me aktoren 20 vjet më të re, Hayley Atwell

Tom Cruise ndahet sërish me aktoren 20 vjet më të re, Hayley Atwell

Po Flitet
Tom Cruise pothuajse e refuzoi rolin në “Top Gun: Maverick”, regjisori pati vetëm gjysmë ore kohë për ta bindur

Tom Cruise pothuajse e refuzoi rolin në “Top Gun: Maverick”, regjisori pati vetëm gjysmë ore kohë për ta bindur

TV / Film
Si duket sot gruaja e parë e Tom Cruise, e cila besohet se ‘e shtyri’ drejt Scientologjisë

Si duket sot gruaja e parë e Tom Cruise, e cila besohet se ‘e shtyri’ drejt Scientologjisë

Yjet
“Top Gun: Maverick” me rekord përfitimesh në fundjavën e parë të shfaqjes

“Top Gun: Maverick” me rekord përfitimesh në fundjavën e parë të shfaqjes

TV / Film
Një nga aktorët me fitimet më të larta në botë – sa është pasuria neto e Tom Cruise?

Një nga aktorët me fitimet më të larta në botë – sa është pasuria neto e Tom Cruise?

Yjet
Tom Cruise theu ‘rregullin e pashkruar’ duke kapur dorën e Kate Middleton në tapetin e kuq

Tom Cruise theu ‘rregullin e pashkruar’ duke kapur dorën e Kate Middleton në tapetin e kuq

Trend
Tom Cruise mbërrin me helikopter në premierën e filmit të fundit “Top Gun: Maverick”

Tom Cruise mbërrin me helikopter në premierën e filmit të fundit “Top Gun: Maverick”

TV / Film
Nga Tom Cruise, Daniel Craig e deri te Elon Musk – meshkujt e famshëm që iu nënshtruan botoksit dhe ndërhyrjeve estetike

Nga Tom Cruise, Daniel Craig e deri te Elon Musk – meshkujt e famshëm që iu nënshtruan botoksit dhe ndërhyrjeve estetike

Yjet
Shpenzimet marramendëse të Tom Cruise në xhirimet e dy vazhdimeve të ardhshme të “Mission: Impossible”

Shpenzimet marramendëse të Tom Cruise në xhirimet e dy vazhdimeve të ardhshme të “Mission: Impossible”

TV / Film
Tom Cruise rrezikon jetën në xhirimet e filmit, duke rrëshqitur me kokë poshtë në krahun e aeroplanit gjatë fluturimit

Tom Cruise rrezikon jetën në xhirimet e filmit, duke rrëshqitur me kokë poshtë në krahun e aeroplanit gjatë fluturimit

Yjet