LAJMI I FUNDIT:

Thesari

13 Artikuj

Siguria në sistemi informativ për menaxhimin e financave të Kosovës, Auditori thekson rëndësinë e zbatimit të rekomandimeve

Siguria në sistemi informativ për menaxhimin e financave të Kosovës, Auditori thekson rëndësinë e zbatimit të rekomandimeve

Të Tjera
Kërkohet dënimi i të akuzuarve në rastin “2 milionëshi”, Shala thotë se shqetësohet që brenda 9-10 ditësh Thesari s’ka ditur ku janë mjetet

Kërkohet dënimi i të akuzuarve në rastin “2 milionëshi”, Shala thotë se shqetësohet që brenda 9-10 ditësh Thesari s’ka ditur ku janë mjetet

Drejtësi
Gjuetarët janë në kërkim të thesarit më të madh në botë që gjendet në Finlandë – ku besohet se ka diamante e smeralde

Gjuetarët janë në kërkim të thesarit më të madh në botë që gjendet në Finlandë – ku besohet se ka diamante e smeralde

Interesante
Gjyshi u kishte thënë se kishte fshehur 46 mijë dollarë në shtëpi, familja amerikane angazhuan një “kërkues thesaresh” që t’ua gjente

Gjyshi u kishte thënë se kishte fshehur 46 mijë dollarë në shtëpi, familja amerikane angazhuan një “kërkues thesaresh” që t’ua gjente

Interesante
Zyrtarët francezë mbetën të habitur: Në shtëpinë e blerë për 130 mijë euro, gjetën një thesar me vlerë 650 mijë euro

Zyrtarët francezë mbetën të habitur: Në shtëpinë e blerë për 130 mijë euro, gjetën një thesar me vlerë 650 mijë euro

Interesante
Hapën themelet e një ndërtese, banorët e një fshati në Indi gjetën një enë të mbushur me stoli ari dhe argjendi – por gëzimi i tyre zgjati shumë pak

Hapën themelet e një ndërtese, banorët e një fshati në Indi gjetën një enë të mbushur me stoli ari dhe argjendi – por gëzimi i tyre zgjati shumë pak

Interesante
BE-ja distribuon rreth 10 milionë euro në buxhetin e Kosovës

BE-ja distribuon rreth 10 milionë euro në buxhetin e Kosovës

Financa
Duke filluar nga 500 mijë dollarë: Një firmë vjen me një ‘zgjidhje ndryshe’ për të pasurit – ruajtjen e ‘thesareve’ në malet zvicerane

Duke filluar nga 500 mijë dollarë: Një firmë vjen me një ‘zgjidhje ndryshe’ për të pasurit – ruajtjen e ‘thesareve’ në malet zvicerane

Botë
Në një botë pa telefona apo video-lojëra: Nëna tregon ‘thesarin’ e mbledhur nga i biri (Foto)

Në një botë pa telefona apo video-lojëra: Nëna tregon ‘thesarin’ e mbledhur nga i biri (Foto)

Fun Lajme
Zbulohet thesari i carit rus, në vlerë prej 30 milionë euro?

Zbulohet thesari i carit rus, në vlerë prej 30 milionë euro?

Nga Bota
Kamera, iPhone, revole dhe thika: Njihuni me burrin që tërë ditën e kalon nën ujë duke kërkuar thesaret e humbura (Video)

Kamera, iPhone, revole dhe thika: Njihuni me burrin që tërë ditën e kalon nën ujë duke kërkuar thesaret e humbura (Video)

Interesante
Gabimet e Thesarit, paguan nga dy herë subvencionet për 354 fermerë

Gabimet e Thesarit, paguan nga dy herë subvencionet për 354 fermerë

Financa
Shteti shqiptar kërkoi fshehurazi thesarin e Mbretëreshës Teutë (Video)

Shteti shqiptar kërkoi fshehurazi thesarin e Mbretëreshës Teutë (Video)

Shqipëri