LAJMI I FUNDIT:
Suso

Suso

175 Artikuj

Info

Suso është lindur më 19 nëntor 1993 në Spanjë

Formacioni më i mirë i xhiros së shtatë në La Liga, Vedat Muriqi ‘lojtari i javës’

Formacioni më i mirë i xhiros së shtatë në La Liga, Vedat Muriqi ‘lojtari i javës’

La Liga
Si e ngacmoi Suso, Romën me shtatë topat e Dragon Ball Z para finales së Ligës së Evropës

Si e ngacmoi Suso, Romën me shtatë topat e Dragon Ball Z para finales së Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Sevilla vazhdon traditën, kalon në finalen e Ligës së Evropës në fitoren ndaj Unitedit

Sevilla vazhdon traditën, kalon në finalen e Ligës së Evropës në fitoren ndaj Unitedit

Liga e Evropës
Dy gola në pjesën e parë – Sevilla e Unitedi shkojnë në pushim me barazim

Dy gola në pjesën e parë – Sevilla e Unitedi shkojnë në pushim me barazim

Liga e Evropës
Zyrtare: Sevilla kompleton transferimin e Susos nga Milani

Zyrtare: Sevilla kompleton transferimin e Susos nga Milani

La Liga
Suso shpreson të qëndrojë te Sevilla: Nuk mund të ndërtoja asgjë te Milani

Suso shpreson të qëndrojë te Sevilla: Nuk mund të ndërtoja asgjë te Milani

Serie A
Zyrtare: Suso transferohet te Sevilla

Zyrtare: Suso transferohet te Sevilla

La Liga
Suso arrin te Sevilla për teste mjekësore

Suso arrin te Sevilla për teste mjekësore

La Liga
Suso arrin marrëveshje me Sevillan, në pritje të finalizimit kontratës mes klubeve

Suso arrin marrëveshje me Sevillan, në pritje të finalizimit kontratës mes klubeve

La Liga
Suso afër transferimit te Sevilla

Suso afër transferimit te Sevilla

La Liga
Suso po rikthehet në Spanjë

Suso po rikthehet në Spanjë

La Liga
Milani dhe Roma pritet t’i befasojnë të gjithë me shkëmbimin Cengiz-Suso

Milani dhe Roma pritet t’i befasojnë të gjithë me shkëmbimin Cengiz-Suso

Serie A
Klubet e mëdha spanjolle interesohen për Suson

Klubet e mëdha spanjolle interesohen për Suson

Serie A
Milani e konsideron shitjen e Susos

Milani e konsideron shitjen e Susos

Serie A
Roma dhe Milani fillojnë bisedimet për shkëmbimin e lojtarëve

Roma dhe Milani fillojnë bisedimet për shkëmbimin e lojtarëve

Serie A
Suso afër largimit nga Milani

Suso afër largimit nga Milani

Serie A
Tri largime nga Milani qysh në janar

Tri largime nga Milani qysh në janar

Serie A
Suso ankohet: Unë jam 26-vjeç dhe nuk kam luajtur kurrë në Ligën e Kampionëve

Suso ankohet: Unë jam 26-vjeç dhe nuk kam luajtur kurrë në Ligën e Kampionëve

Serie A
Suso në dyshim për ndeshjen e Milanit ndaj Lazios

Suso në dyshim për ndeshjen e Milanit ndaj Lazios

Serie A
Milani kthehet te fitorja – i falet perlës së Susos

Milani kthehet te fitorja – i falet perlës së Susos

Serie A
Suso drejt rikthimit në Ligën Premier, dy skuadra e duan spanjollin

Suso drejt rikthimit në Ligën Premier, dy skuadra e duan spanjollin

Serie A
Pas reagimit të tifozëve, Pioli pritet ta lë në bankë Suson

Pas reagimit të tifozëve, Pioli pritet ta lë në bankë Suson

Serie A
Milani do të shesë në janar, pesë yje rrezikojnë largimin

Milani do të shesë në janar, pesë yje rrezikojnë largimin

Serie A
Milani dhe Real Madridi planifikojnë shkëmbimin e lojtarëve në janar

Milani dhe Real Madridi planifikojnë shkëmbimin e lojtarëve në janar

Serie A