LAJMI I FUNDIT:

Si e ngacmoi Suso, Romën me shtatë topat e Dragon Ball Z para finales së Ligës së Evropës

Si e ngacmoi Suso, Romën me shtatë topat e Dragon Ball Z para finales së Ligës së Evropës

Ka nga ata që nuk mund të flenë duke menduar për të mërkurën dhe që kujtojnë një karikaturë historike për të shpërqendruar veten.

Reklama

Ky është rasti i Susos, sulmuesit të Sevillas që në më pak se 24 orë do të përballet me Romën në finalen e Ligës së Evropës.

Në Twitter, ai lëshoi ​​një mesazh, por, në të njëjtën kohë, sa të qartë po aq edhe të paqartë.

Mourinho flet për të ardhmen e Romës, Dybala dhe historia e Sevillas përpara finales së Ligës së Evropës
Lexo po ashtu Mourinho flet për të ardhmen e Romës, Dybala dhe historia e Sevillas përpara finales së Ligës së Evropës

Në fakt, ish-lojtari i Milanit ka postuar një foto që portretizon shtatë topat e famshëm të filmit të animuar “Dragon Ball Z”.

Referenca zbavitëse lidhet padyshim me mundësinë e klubit spanjoll për të fituar trofeun e Ligës së Evropës për het të shtatë në histori.

Mendilibar nuk pajtohet me Jose Mourinhon për historinë që ka bërë Sevilla në Ligën e Evropës
Lexo po ashtu Mendilibar nuk pajtohet me Jose Mourinhon për historinë që ka bërë Sevilla në Ligën e Evropës

Postimi u shoqërua edhe me elipsa dhe një orë rëre, për të simbolizuar se është vetëm çështje kohe.

Eshtë e panevojshme të thuhet se mesazhi u bë menjëherë viral, duke ndezur ironinë e fansave të të dy taboreve. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Premier League
Gjashtë ish-lojtarët e Bayern Munichut që nuk do të besoni se ende luajnë në vitin 2023

Gjashtë ish-lojtarët e Bayern Munichut që nuk do të besoni se ende luajnë në vitin 2023

Bundesliga
Zbulohet klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit” – ai e refuzoi për të qëndruar te Roma

Zbulohet klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit” – ai e refuzoi për të qëndruar te Roma

Ligat tjera
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Premier League
Lionel Messi ka vendosur për klubin e tij të ardhshëm pasi të largohet nga Inter Miami

Lionel Messi ka vendosur për klubin e tij të ardhshëm pasi të largohet nga Inter Miami

Ndërkombëtare
Kalo në kategori