LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Kinës

261 Artikuj

Nga oferta për Bale te shitja e autobusit të ekipit – shkëlqimi dhe rënia e Superligës së Kinës

Nga oferta për Bale te shitja e autobusit të ekipit – shkëlqimi dhe rënia e Superligës së Kinës

Shkumbin Pireva
Sa para ka fituar Oscar që kur u largua nga Chelsea për në Kinë – katër herë më shumë sesa do të kishte fituar në Evropë

Sa para ka fituar Oscar që kur u largua nga Chelsea për në Kinë – katër herë më shumë sesa do të kishte fituar në Evropë

Ligat tjera
“Shkova në Kinë si 27 vjeçar vetëm për para” – Witsel thotë se ata që shkojnë në Arabi Saudite duhet ta pranojnë për çfarë shkojnë

“Shkova në Kinë si 27 vjeçar vetëm për para” – Witsel thotë se ata që shkojnë në Arabi Saudite duhet ta pranojnë për çfarë shkojnë

Ligat tjera
Balotelli: Kam refuzuar oferta shumë më të larta sesa këto të Arabisë Saudite

Balotelli: Kam refuzuar oferta shumë më të larta sesa këto të Arabisë Saudite

Ligat tjera
Një gabim i çuditshëm prishi gjithçka, zbulohen prapaskenat se si Dinamo Zagreb dështoi ta rikthejë Arijan Ademin nga Kina

Një gabim i çuditshëm prishi gjithçka, zbulohen prapaskenat se si Dinamo Zagreb dështoi ta rikthejë Arijan Ademin nga Kina

Ndërkombëtare
Iu bashkua skuadrës kineze, mediat kroate zbulojnë super kontratën e Arijan Ademit në Azi

Iu bashkua skuadrës kineze, mediat kroate zbulojnë super kontratën e Arijan Ademit në Azi

Ndërkombëtare
Arijan Ademi po largohet nga Dinamo Zagreb pas 13 viteve, do ta nënshkruajë kontratën e jetës me klubin e ri

Arijan Ademi po largohet nga Dinamo Zagreb pas 13 viteve, do ta nënshkruajë kontratën e jetës me klubin e ri

Ndërkombëtare
Mësohet paga potenciale e Greenwood në transferimin që mund t’ia ndryshojë karrierën

Mësohet paga potenciale e Greenwood në transferimin që mund t’ia ndryshojë karrierën

Premier League
Pozoi me fanellën e Flamengos dhe të gjitha detajet ishin finalizuar – si ia dështoi Shanghai Port transferimin në vendlindje Oscarit

Pozoi me fanellën e Flamengos dhe të gjitha detajet ishin finalizuar – si ia dështoi Shanghai Port transferimin në vendlindje Oscarit

Ligat tjera
Argjentinasi i panjohur që dikur ishte lojtari i tretë më i paguar në botë pas Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit

Argjentinasi i panjohur që dikur ishte lojtari i tretë më i paguar në botë pas Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit

Ligat tjera
“Mos shkoni në këto vende të luani, pasi nuk ju paguajnë” – FIFPRO paralajmëron lojtarët për vendet si Kina, Turqia, Greqia dhe Rumania

“Mos shkoni në këto vende të luani, pasi nuk ju paguajnë” – FIFPRO paralajmëron lojtarët për vendet si Kina, Turqia, Greqia dhe Rumania

Ndërkombëtare
Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Driton Gajraku
Dhe tani pyetja e madhe… Ku do të luajë Sergio Ramos?

Dhe tani pyetja e madhe… Ku do të luajë Sergio Ramos?

Ndërkombëtare
Oscar ende shpreson të kthehet te Chelsea

Oscar ende shpreson të kthehet te Chelsea

Premier League
Pronarët e Interit, Suning mund të shpërbëjnë klubin Jiangsu FC nëse nuk arrin ta shesë për 1 cent

Pronarët e Interit, Suning mund të shpërbëjnë klubin Jiangsu FC nëse nuk arrin ta shesë për 1 cent

Ligat tjera
Cavanda nuk do të qëndrojë në Kosovës, refuzon të nënshkruajë marrëveshje me Trepçën ’89

Cavanda nuk do të qëndrojë në Kosovës, refuzon të nënshkruajë marrëveshje me Trepçën ’89

Superliga
Hulk rikthehet në vendlindje pas 16 vitesh karrierë mes Evropës dhe Azisë

Hulk rikthehet në vendlindje pas 16 vitesh karrierë mes Evropës dhe Azisë

Ndërkombëtare
Zyrtare: Rafa Benitez largohet nga Dalian Yifang

Zyrtare: Rafa Benitez largohet nga Dalian Yifang

Ndërkombëtare
El Shaarawy në pritje të Romës, klubet po diskutojnë për të gjetur një marrëveshje

El Shaarawy në pritje të Romës, klubet po diskutojnë për të gjetur një marrëveshje

Serie A
El Shaarawy pritet të rikthehet te Roma, italiani pranon ta ulë pagën e tij për rreth 12 milionë euro

El Shaarawy pritet të rikthehet te Roma, italiani pranon ta ulë pagën e tij për rreth 12 milionë euro

Serie A
Tentoi tri herë të arratiset për t’iu bashkuar Kombëtares, klubi e rikthen nga aeroporti sulmuesin Rondon

Tentoi tri herë të arratiset për t’iu bashkuar Kombëtares, klubi e rikthen nga aeroporti sulmuesin Rondon

Ndërkombëtare
PSG interesohet për transferimin e El Shaarawyt

PSG interesohet për transferimin e El Shaarawyt

Ligue 1
Tetë klubet që Lionel Messi mund t’iu bashkohet nëse ai vendos të largohet nga Barcelona

Tetë klubet që Lionel Messi mund t’iu bashkohet nëse ai vendos të largohet nga Barcelona

La Liga
Fellaini shkëlqen në Superligën e Kinës, shënon het-trik me kokë për 7 minuta dhe ia siguron fitoren ekipit të tij

Fellaini shkëlqen në Superligën e Kinës, shënon het-trik me kokë për 7 minuta dhe ia siguron fitoren ekipit të tij

Ligat tjera