LAJMI I FUNDIT:

Stuhi

76 Artikuj

Shi, stuhi dhe ngrica në disa zona të Shqipërisë

Shi, stuhi dhe ngrica në disa zona të Shqipërisë

Shqipëri
U ballafaquan me stuhi në Liqenin e Dojranit, shpëtohen tre persona

U ballafaquan me stuhi në Liqenin e Dojranit, shpëtohen tre persona

Maqedonia e Veriut
Më shumë se 300 mijë shtëpi në SHBA pa energji elektrike për shkak të stuhisë, humbin jetën dy persona – anulohen mijëra fluturime

Më shumë se 300 mijë shtëpi në SHBA pa energji elektrike për shkak të stuhisë, humbin jetën dy persona – anulohen mijëra fluturime

Amerika
Stuhi e vërshime në Slloveni dhe Kroaci, centrali bërthamor Krshko në gjendje të jashtëzakonshme

Stuhi e vërshime në Slloveni dhe Kroaci, centrali bërthamor Krshko në gjendje të jashtëzakonshme

Ballkan
Malishevë, nga stuhia e shoqëruar me breshër u dëmtuan kulturat bujqësore

Malishevë, nga stuhia e shoqëruar me breshër u dëmtuan kulturat bujqësore

Komunat
Serbia goditet nga stuhia

Serbia goditet nga stuhia

Serbia
Stuhi të rrezikshme dimri përfshijnë Shtetet e Bashkuara

Stuhi të rrezikshme dimri përfshijnë Shtetet e Bashkuara

Amerika
Kaos në SHBA, stuhia e dimrit sjell tornado dhe të reshura të borës – shtyhen mijëra fluturime

Kaos në SHBA, stuhia e dimrit sjell tornado dhe të reshura të borës – shtyhen mijëra fluturime

Amerika
Çfarë ishte krisma e fuqishme që zgjoi sot Prishtinën?

Çfarë ishte krisma e fuqishme që zgjoi sot Prishtinën?

Arigona Bytyçi
Stuhia që po godet Evropën nuk pritet të vijë në Shqipëri

Stuhia që po godet Evropën nuk pritet të vijë në Shqipëri

Shqipëri
Plazhet e Shqipërisë sot i kaploi stuhia dhe shiu, meteorologët tregojnë si do të jetë në fundjavë

Plazhet e Shqipërisë sot i kaploi stuhia dhe shiu, meteorologët tregojnë si do të jetë në fundjavë

Shqipëri
Moti i keq përfshin edhe jugun e Shqipërisë, erërat e forta godasin Ksamilin

Moti i keq përfshin edhe jugun e Shqipërisë, erërat e forta godasin Ksamilin

Shqipëri
Stuhia përfshin bregdetin, pushuesit largohen nga plazhi i Durrësit

Stuhia përfshin bregdetin, pushuesit largohen nga plazhi i Durrësit

Shqipëri
Pamje nga stuhitë e mbrëmshme në Gjilan dhe Podujevë

Pamje nga stuhitë e mbrëmshme në Gjilan dhe Podujevë

Kosovë
Qytetet ku pati shkarkime rrufesh e erë, nga Instituti flasin për motin që pritet të mbajë sot

Qytetet ku pati shkarkime rrufesh e erë, nga Instituti flasin për motin që pritet të mbajë sot

Donjeta Zeqiraj
Pamje nga stuhia e verës që kaloi mbi Prishtinë

Pamje nga stuhia e verës që kaloi mbi Prishtinë

Prishtina
Stuhi e shtrëngatë e fuqishme në disa qytete të Kosovës

Stuhi e shtrëngatë e fuqishme në disa qytete të Kosovës

Kosovë
Paralajmërimet për stuhi shiu dhe breshër, IHMK jep disa këshilla sesi të mbrohemi nga moti ekstrem

Paralajmërimet për stuhi shiu dhe breshër, IHMK jep disa këshilla sesi të mbrohemi nga moti ekstrem

Kosovë
Mbi katër mijë shkarkesa rrufesh deri më tani mbi territorin e Kosovës

Mbi katër mijë shkarkesa rrufesh deri më tani mbi territorin e Kosovës

Kosovë
Stuhi shiu e breshëri gjatë javës së ardhshme, paralajmërohen edhe përmbytje

Stuhi shiu e breshëri gjatë javës së ardhshme, paralajmërohen edhe përmbytje

Kosovë
Stuhia dhe breshëri dëmtuan çatitë dhe vreshtat në Lozovë, nesër do të formohet Komision për vlerësimin e dëmeve

Stuhia dhe breshëri dëmtuan çatitë dhe vreshtat në Lozovë, nesër do të formohet Komision për vlerësimin e dëmeve

Maqedonia e Veriut
Kroacia goditet nga një stuhi e fuqishme

Kroacia goditet nga një stuhi e fuqishme

Kroacia
Rritet numri i viktimave nga tornadot në SHBA, pamje rrëqethëse nga Kentucky

Rritet numri i viktimave nga tornadot në SHBA, pamje rrëqethëse nga Kentucky

Amerika
Goditen Gjermania, Franca, Holanda e Belgjika: Erërat e furishme përfshijnë Evropën perëndimore, paralajmërohen stuhi të tjera

Goditen Gjermania, Franca, Holanda e Belgjika: Erërat e furishme përfshijnë Evropën perëndimore, paralajmërohen stuhi të tjera

Evropa