LAJMI I FUNDIT:

Stili i flokëve

51 Artikuj

Ndryshimi në modelin e flokëve të Nicole Scherzinger që nxiti një mori reagimesh nga fansat

Ndryshimi në modelin e flokëve të Nicole Scherzinger që nxiti një mori reagimesh nga fansat

Flokë dhe stil
Kurseni kohë me truket për tharje të shpejtë të flokëve

Kurseni kohë me truket për tharje të shpejtë të flokëve

Flokë dhe stil
Si të keni flokë me dredha në vetëm pesë minuta

Si të keni flokë me dredha në vetëm pesë minuta

Flokë dhe stil
Modeli i flokëve që është hit në rrjetet sociale, u jep vëllim dhe duken më të dendura

Modeli i flokëve që është hit në rrjetet sociale, u jep vëllim dhe duken më të dendura

Flokë dhe stil
Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Flokë dhe stil
Miley Cyrus nuk është më bionde, befason me ndryshimin pas më shumë se një dekadë

Miley Cyrus nuk është më bionde, befason me ndryshimin pas më shumë se një dekadë

Flokë dhe stil
Jeni vonë për punë dhe flokët i keni në kaos, truku që do t’ju shpëtojë

Jeni vonë për punë dhe flokët i keni në kaos, truku që do t’ju shpëtojë

Flokë dhe stil
Modeli i flokëve që menduam se nuk do t’i bartnim më kurrë, sërish është një hit i madh

Modeli i flokëve që menduam se nuk do t’i bartnim më kurrë, sërish është një hit i madh

Flokë dhe stil
Lagështia në flokë: Gjashtë rregulla si ta harmonizoni dhe rrafshoni modelin e flokëve

Lagështia në flokë: Gjashtë rregulla si ta harmonizoni dhe rrafshoni modelin e flokëve

Flokë dhe stil
Fituesi i dyfishtë i lotarisë falënderon stilin e tij të flokëve për fatin e tij

Fituesi i dyfishtë i lotarisë falënderon stilin e tij të flokëve për fatin e tij

Interesante
Brad Pitt u shfaq me model të ri flokësh në Golden Globe, aktori nuk po plaket

Brad Pitt u shfaq me model të ri flokësh në Golden Globe, aktori nuk po plaket

Yjet
Stili i flokëve me balluke të drejta: Si t’i stilizoni flokët pa dinamikë

Stili i flokëve me balluke të drejta: Si t’i stilizoni flokët pa dinamikë

Flokë dhe stil
Aktorja e famshme nuk i lyen më flokët, sepse nuk i ka problem flokët e thinjur

Aktorja e famshme nuk i lyen më flokët, sepse nuk i ka problem flokët e thinjur

Flokë dhe stil
Nga një bionde magjepsëse shndërrohet në zeshkane – modeli i ri i flokëve të Charlize Theron

Nga një bionde magjepsëse shndërrohet në zeshkane – modeli i ri i flokëve të Charlize Theron

Flokë dhe stil
Nicole Kidman shfaqet me ndryshim të madh në dukjen e saj

Nicole Kidman shfaqet me ndryshim të madh në dukjen e saj

Bukuri dhe Kujdes
Sakrifica për bukurinë – Modelja e TikTokut i vizaton flokët, sepse mendon se ka një ballë të madh

Sakrifica për bukurinë – Modelja e TikTokut i vizaton flokët, sepse mendon se ka një ballë të madh

Flokë dhe stil
Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Flokë dhe stil
West sërish në qendër të vëmendjes me stilin e çuditshëm të flokëve

West sërish në qendër të vëmendjes me stilin e çuditshëm të flokëve

Yjet
Ibra me stil flokësh sikur mercenari Tao nga Dragon Ball

Ibra me stil flokësh sikur mercenari Tao nga Dragon Ball

Yjet
Tri modele të thjeshta flokësh, ideale për temperatura të larta

Tri modele të thjeshta flokësh, ideale për temperatura të larta

Flokë dhe stil
Shakira me shaka fajëson vjehrrën për “dukjen e tmerrshme të vitit 2012”

Shakira me shaka fajëson vjehrrën për “dukjen e tmerrshme të vitit 2012”

Yjet
Moda për çapkënë: Gërshetat e meshkujve mund të shihen kudo dhe duken tërheqës

Moda për çapkënë: Gërshetat e meshkujve mund të shihen kudo dhe duken tërheqës

Flokë dhe stil
Stili perfekt i flokëve: Tri versionet më të mira të lobit për flokë të hollë

Stili perfekt i flokëve: Tri versionet më të mira të lobit për flokë të hollë

Flokë dhe stil
Këto janë dhjetë mënyra të lehta për stil veror flokësh

Këto janë dhjetë mënyra të lehta për stil veror flokësh

Flokë dhe stil