LAJMI I FUNDIT:

SPB Shtip

71 Artikuj

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident në rrugën Shtip – Koçan

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident në rrugën Shtip – Koçan

Kronikë e Zezë
Një automjet ka goditur një person në Shtip, shoferi ikë nga vendi i ngjarjes

Një automjet ka goditur një person në Shtip, shoferi ikë nga vendi i ngjarjes

Kronikë e Zezë
Një burrë nga Strumica gjeti një portofol të humbur dhe po paguante online me kartat

Një burrë nga Strumica gjeti një portofol të humbur dhe po paguante online me kartat

Kronikë e Zezë
MPB Maqedoni: “Tentimi për rrëmbim” në Karbinci është bërë për qëllime politike

MPB Maqedoni: “Tentimi për rrëmbim” në Karbinci është bërë për qëllime politike

Maqedonia e Veriut
Paunov: Persona të panjohur kanë tentuar të rrëmbejnë fëmijët nga një shkollë në Karbinci të Maqedonisë

Paunov: Persona të panjohur kanë tentuar të rrëmbejnë fëmijët nga një shkollë në Karbinci të Maqedonisë

Maqedonia e Veriut
Është arrestuar një person nga Shkupi, dyshohet se ka marr para në një bastore në zonën e Qendrës

Është arrestuar një person nga Shkupi, dyshohet se ka marr para në një bastore në zonën e Qendrës

Kronikë e Zezë
Ndalohet hajduti në Shtip, i kërkuar me fletarrest qendror

Ndalohet hajduti në Shtip, i kërkuar me fletarrest qendror

Kronikë e Zezë
Aksione parandaluese të Ministrisë së Brendshme: “Thuaj jo drogës, po jetës”, “Të ngasësh me përgjegjësi, të vendosësh rripin e sigurimit”

Aksione parandaluese të Ministrisë së Brendshme: “Thuaj jo drogës, po jetës”, “Të ngasësh me përgjegjësi, të vendosësh rripin e sigurimit”

Maqedonia e Veriut
Dy vajza janë goditur me automjet në Shtip, njëra nga vajzat ka mbetur e plagosur rëndë

Dy vajza janë goditur me automjet në Shtip, njëra nga vajzat ka mbetur e plagosur rëndë

Kronikë e Zezë
MPB në Maqedoni me aktivitete parandaluese për mbrojtje nga zjarri dhe trafik më të sigurt

MPB në Maqedoni me aktivitete parandaluese për mbrojtje nga zjarri dhe trafik më të sigurt

Maqedonia e Veriut
MPB me aktivitete edukimi për nxënësit në disa shkolla të Maqedonisë

MPB me aktivitete edukimi për nxënësit në disa shkolla të Maqedonisë

Maqedonia e Veriut
Digjet vetura e shefit të policisë në Shtip

Digjet vetura e shefit të policisë në Shtip

Kronikë e Zezë
Kërcënoi shokët e shkollës në Instagram, ndalohet nga policia nxënësi i Gjimnazit të Shtipit

Kërcënoi shokët e shkollës në Instagram, ndalohet nga policia nxënësi i Gjimnazit të Shtipit

Maqedonia e Veriut
Aksident në Shtip, humb jetën një 25-vjeçar

Aksident në Shtip, humb jetën një 25-vjeçar

Kronikë e Zezë
Ndërron jetë një i burgosur në Burgun e Shtipit

Ndërron jetë një i burgosur në Burgun e Shtipit

Kronikë e Zezë
Arrestohen dy persona në Dellçevë, dyshohen për pastrim parash

Arrestohen dy persona në Dellçevë, dyshohen për pastrim parash

Kronikë e Zezë
Gjendet pajetë një vajzë 11-vjeçare në malin Pllaçkovicë

Gjendet pajetë një vajzë 11-vjeçare në malin Pllaçkovicë

Kronikë e Zezë
Gjendet një 38-vjeçar i vdekur në Shtip

Gjendet një 38-vjeçar i vdekur në Shtip

Kronikë e Zezë
Shtip: Pesë veta kanë mashtruar persona në “Facebook”, ua kanë marrë të dhënat dhe kanë fituar kredi

Shtip: Pesë veta kanë mashtruar persona në “Facebook”, ua kanë marrë të dhënat dhe kanë fituar kredi

Kronikë e Zezë
Shkup, 29-vjeçarja përdhunohet nga i ati i saj

Shkup, 29-vjeçarja përdhunohet nga i ati i saj

Kronikë e Zezë
Pacientit të ndjerë në Shtip i vidhet stolia prej ari

Pacientit të ndjerë në Shtip i vidhet stolia prej ari

Kronikë e Zezë
Goditet nga një veturë këmbësori në Shtip

Goditet nga një veturë këmbësori në Shtip

Kronikë e Zezë
Dy persona të lënduar në një aksident në Shtip

Dy persona të lënduar në një aksident në Shtip

Kronikë e Zezë
Gjenden 36 emigrantë në rrugën Radovish – Shtip

Gjenden 36 emigrantë në rrugën Radovish – Shtip

Kronikë e Zezë