LAJMI I FUNDIT:

SPAK

135 Artikuj

Armë dhe predha brenda kosherëve të bletëve, çfarë u gjet në banesën e Ervis Martinajt

Armë dhe predha brenda kosherëve të bletëve, çfarë u gjet në banesën e Ervis Martinajt

Shqipëri
Takimi i Kurtit me Hykollin, SPAK: Mbështetja e dhënë për Ligjin për pagat dhe Zyrtarët Publikë qëndrim personal, jo i BSPK-së

Takimi i Kurtit me Hykollin, SPAK: Mbështetja e dhënë për Ligjin për pagat dhe Zyrtarët Publikë qëndrim personal, jo i BSPK-së

Kosovë
Altin Dumani merr zyrtarisht detyrën si kreu i Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri

Altin Dumani merr zyrtarisht detyrën si kreu i Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri

Shqipëri
Gara për Prokurorinë e Posaçme në Shqipëri, ambasadorja amerikane ndjek procesin nga afër

Gara për Prokurorinë e Posaçme në Shqipëri, ambasadorja amerikane ndjek procesin nga afër

Shqipëri
131 mijë euro ryshfet për të favorizuar një kompani në një tender, në pranga ish-zyrtarja në Tiranë

131 mijë euro ryshfet për të favorizuar një kompani në një tender, në pranga ish-zyrtarja në Tiranë

Shqipëri
Prokuroria e Posaçme SPAK mbyll hetimet për impiantin e plehrave të Fierit

Prokuroria e Posaçme SPAK mbyll hetimet për impiantin e plehrave të Fierit

Shqipëri
430 kg kokainë në laboratorin e Fierit, SPAK: Një shqiptar e porositi nga Kolumbia

430 kg kokainë në laboratorin e Fierit, SPAK: Një shqiptar e porositi nga Kolumbia

Shqipëri
Shtohen akuzat për ish-deputetin e burgosur të PS-së

Shtohen akuzat për ish-deputetin e burgosur të PS-së

Shqipëri
Berisha i bën thirrje Prokurorisë së Posaçme të hetojë kryeministrin Rama

Berisha i bën thirrje Prokurorisë së Posaçme të hetojë kryeministrin Rama

Shqipëri
Dalin detaje nga hetimet për aferën e impianteve të plehrave në Shqipëri

Dalin detaje nga hetimet për aferën e impianteve të plehrave në Shqipëri

Shqipëri
Arrestohet zëvendëspresidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit

Arrestohet zëvendëspresidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit

Shqipëri
Afera e impiantit të plehrave në Fier, Prokuroria e Posaçme lëshon 11 urdhër-arreste

Afera e impiantit të plehrave në Fier, Prokuroria e Posaçme lëshon 11 urdhër-arreste

Shqipëri
Operacion ndërkombëtar për goditjen e mashtrimeve me kriptovalutat, gjashtë të arrestuar në Shqipëri

Operacion ndërkombëtar për goditjen e mashtrimeve me kriptovalutat, gjashtë të arrestuar në Shqipëri

Shqipëri
Pranohet kërkesa e Prokurorisë së Posaçme, ish-deputeti Alqi Bllako kthehet në burg

Pranohet kërkesa e Prokurorisë së Posaçme, ish-deputeti Alqi Bllako kthehet në burg

Shqipëri
Alarm për bombë në Gjykatën e Apelit në Tiranë, mobilizohet policia

Alarm për bombë në Gjykatën e Apelit në Tiranë, mobilizohet policia

Shqipëri
Ambasadorja amerikane shpreh mbështetje për prokurorët në Shqipëri: Askush nuk është mbi ligjin!

Ambasadorja amerikane shpreh mbështetje për prokurorët në Shqipëri: Askush nuk është mbi ligjin!

Shqipëri
Goditet grupi kriminal i Call Center në Tiranë, mashtronin italianët

Goditet grupi kriminal i Call Center në Tiranë, mashtronin italianët

Shqipëri
Korrupsion në Pikën Kufitare të Morinës, dërgohen për gjykim 34 persona

Korrupsion në Pikën Kufitare të Morinës, dërgohen për gjykim 34 persona

Shqipëri
Kreu i SPAK në Shqipëri: Prokurorë dhe gjyqtarë të kërcënuar, po hetojnë dosje të rëndësishme

Kreu i SPAK në Shqipëri: Prokurorë dhe gjyqtarë të kërcënuar, po hetojnë dosje të rëndësishme

Shqipëri
Pronat në bregdetin e Shëngjinit, Prokuroria e Posaçme SPAK dërgon për gjykim ish-kryebashkiakun e Lezhës

Pronat në bregdetin e Shëngjinit, Prokuroria e Posaçme SPAK dërgon për gjykim ish-kryebashkiakun e Lezhës

Shqipëri
Prokuroria kërkon 10 vjet burg për iranianin që përgjonte muxhahedinët në Tiranë

Prokuroria kërkon 10 vjet burg për iranianin që përgjonte muxhahedinët në Tiranë

Shqipëri
Kërkoi lehtësim të dënimit, Gjykata e Lartë lë në burg ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka

Kërkoi lehtësim të dënimit, Gjykata e Lartë lë në burg ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka

Shqipëri
Ish-deputeti i PS-së Alqi Bllako lirohet nga qelia, Prokuroria: Do ankimojmë vendimin

Ish-deputeti i PS-së Alqi Bllako lirohet nga qelia, Prokuroria: Do ankimojmë vendimin

Shqipëri
Asnjë kandidat për kreun e ri të Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri

Asnjë kandidat për kreun e ri të Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri

Shqipëri