LAJMI I FUNDIT:

SMS

15 Artikuj

Për të shmangur përdorimin e 2 eurove false, Trafiku Urban fton qytetarët që të pajisen me bileta përmes SMS-ve

Për të shmangur përdorimin e 2 eurove false, Trafiku Urban fton qytetarët që të pajisen me bileta përmes SMS-ve

Kosovë
Ndarja me SMS justifikohet vetëm në këto situata

Ndarja me SMS justifikohet vetëm në këto situata

Në çift
Qualcomm dhe prodhuesit e telefonave Android punojnë drejt zhvillimit të veçorisë të “komunikimit të mesazheve me satelitë”

Qualcomm dhe prodhuesit e telefonave Android punojnë drejt zhvillimit të veçorisë të “komunikimit të mesazheve me satelitë”

Lajme Teknologji
Twitter me një tjetër ndryshim – sigurimi i llogarisë përmes mesazheve me tekst do bëhet me pagesë

Twitter me një tjetër ndryshim – sigurimi i llogarisë përmes mesazheve me tekst do bëhet me pagesë

Aplikacione
A i pëlqeni? Kuptojeni nga koha që vonon t’ju kthejë SMS!

A i pëlqeni? Kuptojeni nga koha që vonon t’ju kthejë SMS!

Këshilla dhe arsye
‘Gëzuar Krishtlindjet’: 30 vjetori i mesazhit të parë me tekst të dërguar nga një telefon mobil

‘Gëzuar Krishtlindjet’: 30 vjetori i mesazhit të parë me tekst të dërguar nga një telefon mobil

Lajme Teknologji
Shantazhohet përmes SMS një mashkull në Kamenicë

Shantazhohet përmes SMS një mashkull në Kamenicë

Kronika e Zezë
Kurrë mos i dërgoni këto 15 gjëra me mesazh ose e-mail

Kurrë mos i dërgoni këto 15 gjëra me mesazh ose e-mail

Lifestyle
Bëje atë të fiksohet pas teje, edhe nëse flisni vetëm me mesazhe

Bëje atë të fiksohet pas teje, edhe nëse flisni vetëm me mesazhe

Në çift
Pacolli thotë se mesazhin e publikuar në media e ka shkëmbyer me kolegët e tij të koalicionit

Pacolli thotë se mesazhin e publikuar në media e ka shkëmbyer me kolegët e tij të koalicionit

Kosovë
Arrestohet pasi kërcënon me SMS mikun e tij në Obiliq

Arrestohet pasi kërcënon me SMS mikun e tij në Obiliq

Kronika e Zezë
VV mohon SMS-ët që po dërgohen për ta votuar Shpend Ahmetin

VV mohon SMS-ët që po dërgohen për ta votuar Shpend Ahmetin

Politikë
Berisha pranon se i dërgonte mesazhe Ramës nga çadra

Berisha pranon se i dërgonte mesazhe Ramës nga çadra

Shqipëri
Për shkak të telefonave mobilë të ndjeshëm në prekje, jemi bërë të pandjeshëm në prekje! Ja përse

Për shkak të telefonave mobilë të ndjeshëm në prekje, jemi bërë të pandjeshëm në prekje! Ja përse

Lifestyle
I dëshiron secili partner: 15 SMS të cilat do ta ndezin fantazinë e tyre

I dëshiron secili partner: 15 SMS të cilat do ta ndezin fantazinë e tyre

Psikoprofil