LAJMI I FUNDIT:

Shpërthim i gazit

42 Artikuj

Adoleshenti përplaset me një makinë të vjedhur për një shtëpi në New York duke shkaktuar një shpërthim masiv gazi

Adoleshenti përplaset me një makinë të vjedhur për një shtëpi në New York duke shkaktuar një shpërthim masiv gazi

Amerika
Nga rrjedhja e gazit ndodhë një shpërthim i fuqishëm në një restorant në Kinë, humbin jetën 31 persona – pronarët dhe stafi arrestohen

Nga rrjedhja e gazit ndodhë një shpërthim i fuqishëm në një restorant në Kinë, humbin jetën 31 persona – pronarët dhe stafi arrestohen

Azia
Shpërthim i fuqishëm gazi në Paris, disa ndërtesa të përfshira nga flakët – raportohet për disa të lënduar rëndë

Shpërthim i fuqishëm gazi në Paris, disa ndërtesa të përfshira nga flakët – raportohet për disa të lënduar rëndë

Evropa
Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Korçë, 40-vjeçari pëson djegie në trup

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Korçë, 40-vjeçari pëson djegie në trup

Shqipëri
Zjarri në Thornton Heath, nëna qan në rrugë teksa një shtëpi ‘shkatërrohet’ nga një shpërthim i madh

Zjarri në Thornton Heath, nëna qan në rrugë teksa një shtëpi ‘shkatërrohet’ nga një shpërthim i madh

Evropa
Shpërthen gazi nën këmbët e britanikut, hapet gropa gjigante që e “gëlltiti” – shpëton mrekullisht pa ndonjë lëndim

Shpërthen gazi nën këmbët e britanikut, hapet gropa gjigante që e “gëlltiti” – shpëton mrekullisht pa ndonjë lëndim

Interesante
Momenti i frikshëm kur shpërthimi i gazit shkatërron një shtëpi – gjejnë vdekjen tre anëtarë të një familjeje në Brazil

Momenti i frikshëm kur shpërthimi i gazit shkatërron një shtëpi – gjejnë vdekjen tre anëtarë të një familjeje në Brazil

Nga Bota
Një shpërthim që dyshohet të jetë nga gazi ka “ndarë në dysh” një shtëpi në Angli – dy persona kanë përfunduar në spital

Një shpërthim që dyshohet të jetë nga gazi ka “ndarë në dysh” një shtëpi në Angli – dy persona kanë përfunduar në spital

Evropa
Pas shpërthimit në Abu Dhabi, Ambasada e Kosovës: Nuk ka viktima e as të lënduar

Pas shpërthimit në Abu Dhabi, Ambasada e Kosovës: Nuk ka viktima e as të lënduar

Kosovë
Detaje nga shpërthimi në Abu Dhabi, autoritetet raportojnë se bëhet fjalë për rrjedhje të gazit

Detaje nga shpërthimi në Abu Dhabi, autoritetet raportojnë se bëhet fjalë për rrjedhje të gazit

Azia
Policia e New Yorkut shpëton gruan që kishte ngecur nën shtrat, pas shpërthimit që shembi pjesërisht një objekt si pasojë e rrjedhjes së gazit

Policia e New Yorkut shpëton gruan që kishte ngecur nën shtrat, pas shpërthimit që shembi pjesërisht një objekt si pasojë e rrjedhjes së gazit

Amerika
Tre të vdekur nga shpërthimi i madh i gazit në Belgjikë, nga i cili u shemb një pjesë e ndërtesës

Tre të vdekur nga shpërthimi i madh i gazit në Belgjikë, nga i cili u shemb një pjesë e ndërtesës

Evropa
Katër trupa të tjerë janë gjetur nën rrënoja, pas shpërthimit të gazit në një ndërtesë në Itali

Katër trupa të tjerë janë gjetur nën rrënoja, pas shpërthimit të gazit në një ndërtesë në Itali

Evropa
Numri i të vdekurve arrin në katër, pas shembjes së një ndërtese nga një shpërthim gazi në Itali – publikohen pamje tjera nga vendi i ngjarjes

Numri i të vdekurve arrin në katër, pas shembjes së një ndërtese nga një shpërthim gazi në Itali – publikohen pamje tjera nga vendi i ngjarjes

Evropa
Shpërthim i madh gazi në Meksikë – një i vdekur, 15 të lënduar dhe 30 ndërtesa të shkatërruara

Shpërthim i madh gazi në Meksikë – një i vdekur, 15 të lënduar dhe 30 ndërtesa të shkatërruara

Amerika
Shpërthim gazi në një ndërtesë banimi në Rusi, raportohet për dy të vdekur dhe pesë të lënduar

Shpërthim gazi në një ndërtesë banimi në Rusi, raportohet për dy të vdekur dhe pesë të lënduar

Evropa
Bombola e gazit shpërthen brenda një shtëpie në Michigan, familja evakuohet pak minuta më herët

Bombola e gazit shpërthen brenda një shtëpie në Michigan, familja evakuohet pak minuta më herët

Amerika
Flasin mjekët për gjendjen shëndetësore të plagosurve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë

Flasin mjekët për gjendjen shëndetësore të plagosurve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë

Shqipëri
Shpërthen bombola e gazit në Velipojë – në gjendje të rëndë 4 persona, mesin e tyre 1 fëmijë

Shpërthen bombola e gazit në Velipojë – në gjendje të rëndë 4 persona, mesin e tyre 1 fëmijë

Shqipëri
“Një grua e shtrirë, një tjetër i plagosur rëndë – rrënoja kudo”: Pamje të marra menjëherë pas shpërthimit të fuqishëm në qendër të Beogradit

“Një grua e shtrirë, një tjetër i plagosur rëndë – rrënoja kudo”: Pamje të marra menjëherë pas shpërthimit të fuqishëm në qendër të Beogradit

Serbia
Shpërthim i fuqishëm në Beograd, lëndohen pesë persona – dyshohet për shpërthimin e një bombole të gazit

Shpërthim i fuqishëm në Beograd, lëndohen pesë persona – dyshohet për shpërthimin e një bombole të gazit

Serbia
Rruga në Kinë thjesht shpërtheu, kalimtarët e pafat “fluturonin” – raportohet për katër të lënduar

Rruga në Kinë thjesht shpërtheu, kalimtarët e pafat “fluturonin” – raportohet për katër të lënduar

Azia
Një fëmijë i vdekur dhe katër të lënduar – shihni se çfarë iu bëri dy shtëpive, një shpërthim i gazit në Angli

Një fëmijë i vdekur dhe katër të lënduar – shihni se çfarë iu bëri dy shtëpive, një shpërthim i gazit në Angli

Evropa
Shpërthim gazi në Memmingen të Gjermanisë – katër të lënduar, njëri prej tyre rëndë

Shpërthim gazi në Memmingen të Gjermanisë – katër të lënduar, njëri prej tyre rëndë

Evropa