LAJMI I FUNDIT:
Sergio Ramos

Sergio Ramos

940 Artikuj

Info

Sergio Ramos është futbollist spanjoll i lindur më 30 mars 1986.

Marcelo tregon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur – mungojnë dy emra të mëdhenj

Marcelo tregon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur – mungojnë dy emra të mëdhenj

Ndërkombëtare
Real Madrid identifikon një tjetër talent të madh të brezit të ti – ai ka idhull legjendën Sergio Ramos

Real Madrid identifikon një tjetër talent të madh të brezit të ti – ai ka idhull legjendën Sergio Ramos

La Liga
“Ishte një ëndërr”, ylli 17-vjeçar i Barcelonës ka bërë histori pas debutimit me Spanjën

“Ishte një ëndërr”, ylli 17-vjeçar i Barcelonës ka bërë histori pas debutimit me Spanjën

Përfaqësueset
Ylli i Barcelonës, Pau Cubarsi thyen rekordin e Sergio Ramosit pas thirrjes nga Spanja

Ylli i Barcelonës, Pau Cubarsi thyen rekordin e Sergio Ramosit pas thirrjes nga Spanja

Përfaqësueset
“Do të të heq qafe”, lufta Ramos-Perez që i dha fund kohës së mbrojtësit te Real Madridi

“Do të të heq qafe”, lufta Ramos-Perez që i dha fund kohës së mbrojtësit te Real Madridi

La Liga
Legjenda e Real Madridit po e ndihmon Mbappen të gjejë shtëpi në Madrid

Legjenda e Real Madridit po e ndihmon Mbappen të gjejë shtëpi në Madrid

Ndërkombëtare
Zbulohet zhgënjimi i madh i Sergio Ramos me Real Madridin verën e kaluar – ka të bëjë me Eder Militaon

Zbulohet zhgënjimi i madh i Sergio Ramos me Real Madridin verën e kaluar – ka të bëjë me Eder Militaon

La Liga
Sergio Ramos nxjerr në shitje vilën luksoze në pjesën më ekskluzive të Madridit

Sergio Ramos nxjerr në shitje vilën luksoze në pjesën më ekskluzive të Madridit

Yjet
Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Ndërkombëtare
Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Shkumbin Pireva
“Mbylle gojën dhe trego pak respekt” – Ramos ndërpret intervistën në gjysmë dhe përplaset me një tifoz

“Mbylle gojën dhe trego pak respekt” – Ramos ndërpret intervistën në gjysmë dhe përplaset me një tifoz

La Liga
Sergio Ramos u fye gjatë gjithë ndeshjes nga tifozët e Atleticos për thyerjen e rregullit të pashkruar

Sergio Ramos u fye gjatë gjithë ndeshjes nga tifozët e Atleticos për thyerjen e rregullit të pashkruar

La Liga
Askush si ai, Sergio Ramos thyen një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

Askush si ai, Sergio Ramos thyen një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Shkumbin Pireva
Salah, Sergio Ramos dhe De Bruyne mund të luajnë nga sezoni i ri në një skuadër

Salah, Sergio Ramos dhe De Bruyne mund të luajnë nga sezoni i ri në një skuadër

Ligat tjera
Sergio Ramos tregon arsyen pse ‘refuzoi’ të nënshkruajë fanellën e Real Madridit

Sergio Ramos tregon arsyen pse ‘refuzoi’ të nënshkruajë fanellën e Real Madridit

La Liga
Ramos zbulon prapaskenat se si i dështoi transferimi te gjiganti anglez vite më parë

Ramos zbulon prapaskenat se si i dështoi transferimi te gjiganti anglez vite më parë

La Liga
Kroos zbulon se çfarë e ndaloi Rudigerin ‘ta përplaste’ Ramosin

Kroos zbulon se çfarë e ndaloi Rudigerin ‘ta përplaste’ Ramosin

La Liga
Mësohet se çfarë i thanë njëri – tjetrit Ramos dhe Rudiger gjatë përplasjes që kishin në ndeshjen Sevilla – Real Madrid

Mësohet se çfarë i thanë njëri – tjetrit Ramos dhe Rudiger gjatë përplasjes që kishin në ndeshjen Sevilla – Real Madrid

La Liga
Kush mund ta kishte besuar, Ramos kacafytet me një lojtar të Real Madridit

Kush mund ta kishte besuar, Ramos kacafytet me një lojtar të Real Madridit

La Liga
“Nëse sot jam trajner i Real Madridit, kjo është falë tij” – Ancelotti flet për raportin që ka me Ramos

“Nëse sot jam trajner i Real Madridit, kjo është falë tij” – Ancelotti flet për raportin që ka me Ramos

La Liga
Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve