LAJMI I FUNDIT:
Samuel Umtiti

Samuel Umtiti

225 Artikuj

Kampion bote në vitin 2018, por ylli francez po mendon ta përfundojë karrierën në moshën 30-vjeçare

Kampion bote në vitin 2018, por ylli francez po mendon ta përfundojë karrierën në moshën 30-vjeçare

Ligue 1
Ish-mbrojtësi i Barcelonës po konsideron mundësinë e pensionimit nga futbolli në moshën 30-vjeçare

Ish-mbrojtësi i Barcelonës po konsideron mundësinë e pensionimit nga futbolli në moshën 30-vjeçare

Ndërkombëtare
Konferenca për shtyp e Samuel Umtiti në Lille u ndërpre në mënyrë qesharake nga një qeni që u afrua te mikrofonat

Konferenca për shtyp e Samuel Umtiti në Lille u ndërpre në mënyrë qesharake nga një qeni që u afrua te mikrofonat

Ligue 1
Zyrtare: Umtiti bëhet bashkëlojtar i Zhegrovës, nënshkruan me Lille

Zyrtare: Umtiti bëhet bashkëlojtar i Zhegrovës, nënshkruan me Lille

Ligue 1
Katër lojtarët që pritet të largohen nga Barcelona gjatë kësaj jave

Katër lojtarët që pritet të largohen nga Barcelona gjatë kësaj jave

La Liga
Barcelona shpreson të njoftojë dy largimet e para javën e ardhshme

Barcelona shpreson të njoftojë dy largimet e para javën e ardhshme

La Liga
E cilësoi si ‘burg’ kohën te Barcelona, Umtiti korrigjon deklaratat

E cilësoi si ‘burg’ kohën te Barcelona, Umtiti korrigjon deklaratat

La Liga
Umtiti: Pas katër vitesh si në burg te Barca, e rigjeta buzëqeshjen te Lecce

Umtiti: Pas katër vitesh si në burg te Barca, e rigjeta buzëqeshjen te Lecce

Serie A
Barcelona ia ofron dy gjigantëve italianë shërbimet e Umtitit

Barcelona ia ofron dy gjigantëve italianë shërbimet e Umtitit

La Liga
Po shkëlqen në Serie A, Interi mendon transferimin e Umtitit

Po shkëlqen në Serie A, Interi mendon transferimin e Umtitit

Serie A
Nga Umtiti te Conti: Lojtarët që ende nuk janë paraqitur në Serie A këtë sezon

Nga Umtiti te Conti: Lojtarët që ende nuk janë paraqitur në Serie A këtë sezon

Serie A
Klauzola kundër lëndimeve te Barcelona: Lojtarët që mungojnë nuk do të marrin pagesat e bonuseve

Klauzola kundër lëndimeve te Barcelona: Lojtarët që mungojnë nuk do të marrin pagesat e bonuseve

La Liga
Pesë largimet që do i bëjë Barcelona për të regjistruar Kounden

Pesë largimet që do i bëjë Barcelona për të regjistruar Kounden

La Liga
Barcelona ka ende shumë raste për të zgjidhur në dy javët e ardhshme: Afrimet dhe largimet e mundshme

Barcelona ka ende shumë raste për të zgjidhur në dy javët e ardhshme: Afrimet dhe largimet e mundshme

La Liga
Duhet të ndodhin këto tetë largime ose Barcelona është në probleme serioze

Duhet të ndodhin këto tetë largime ose Barcelona është në probleme serioze

La Liga
Barcelona merr masa drastike për të detyruar Braithwaite dhe Umtitin të largohen nga klubi

Barcelona merr masa drastike për të detyruar Braithwaite dhe Umtitin të largohen nga klubi

La Liga
Rrjedhin në internet pagat e ‘çmendura’ të lojtarëve të Barcelonës – duket se katalunasit po “luajnë me zjarrin”

Rrjedhin në internet pagat e ‘çmendura’ të lojtarëve të Barcelonës – duket se katalunasit po “luajnë me zjarrin”

La Liga
Lista me 11 lojtarët që priten të largohen nga Barcelona

Lista me 11 lojtarët që priten të largohen nga Barcelona

La Liga
Nuk do të udhëtojnë për në Amerikë – Xavi u ka bërë me dije pesë lojtarëve të largohen nga Barcelona

Nuk do të udhëtojnë për në Amerikë – Xavi u ka bërë me dije pesë lojtarëve të largohen nga Barcelona

La Liga
Pesë lojtarë që Barcelona synon t’i largojë para edicionit të ri

Pesë lojtarë që Barcelona synon t’i largojë para edicionit të ri

La Liga
Barca më në fund “do të shpëtojë” nga Umtiti, i cili përfitonte 10 milionë euro në vit duke mos luajtur

Barca më në fund “do të shpëtojë” nga Umtiti, i cili përfitonte 10 milionë euro në vit duke mos luajtur

La Liga
Operacioni “fshesa” te Barcelona: Pritet largimi i këtyre nëntë lojtarëve

Operacioni “fshesa” te Barcelona: Pritet largimi i këtyre nëntë lojtarëve

La Liga
Operohet Umititi, Barcelona nuk do të mund ta shes francezin

Operohet Umititi, Barcelona nuk do të mund ta shes francezin

La Liga
Zyrtare: Umtiti rinovon kontratën me pagë të përgjysmuar, kjo lejon regjistrimin e Ferran Torres

Zyrtare: Umtiti rinovon kontratën me pagë të përgjysmuar, kjo lejon regjistrimin e Ferran Torres

La Liga