LAJMI I FUNDIT:

Sam Allardyce

31 Artikuj

Mourinho propozohet si trajner i klubit të Ligës Premier

Mourinho propozohet si trajner i klubit të Ligës Premier

Premier League
Ai mori afërsisht 600 mijë euro për katër ndeshje dhe e rrëzoi ekipin e tij në një kategori më poshtë – “Big Sam” theu edhe rekordin e vitit 2016

Ai mori afërsisht 600 mijë euro për katër ndeshje dhe e rrëzoi ekipin e tij në një kategori më poshtë – “Big Sam” theu edhe rekordin e vitit 2016

Premier League
Sam Allardyce bëhet viral kur tentoi t’i dhuronte një monedhë gjyqtarit të katërt

Sam Allardyce bëhet viral kur tentoi t’i dhuronte një monedhë gjyqtarit të katërt

Premier League
Zyrtare: Leeds Unitedi shkarkon Javi Gracian, emëron Sam Allardyce

Zyrtare: Leeds Unitedi shkarkon Javi Gracian, emëron Sam Allardyce

Premier League
Allardyce kritikon Man Utd, ende nuk e di pse klubi nuk e përdori Solskjaerin për Haaland

Allardyce kritikon Man Utd, ende nuk e di pse klubi nuk e përdori Solskjaerin për Haaland

Premier League
Ylli i Bayern Munich, Robert Lewandowski pothuajse nënshkroi për Blackburn Rovers në vitin 2010 – por ishte hiri i vullkanit në Islandë që prishi transferimin

Ylli i Bayern Munich, Robert Lewandowski pothuajse nënshkroi për Blackburn Rovers në vitin 2010 – por ishte hiri i vullkanit në Islandë që prishi transferimin

Premier League
Jay-Jay Okocha dhe Sam Allardyce rikrijojnë kërcimin legjendar në ndeshjen mes ish-lojtarëve të Boltonit

Jay-Jay Okocha dhe Sam Allardyce rikrijojnë kërcimin legjendar në ndeshjen mes ish-lojtarëve të Boltonit

Premier League
Formacionet zyrtare: Liverpooli mysafir i West Bromit, shpreson për një vend në LK

Formacionet zyrtare: Liverpooli mysafir i West Bromit, shpreson për një vend në LK

Premier League
Formacionet startuese: Arsenali luan përballë West Bromit

Formacionet startuese: Arsenali luan përballë West Bromit

Premier League
Lewandowski më në fund flet për dështimin e transferimit të tij në Blackburn në vitin 2010

Lewandowski më në fund flet për dështimin e transferimit të tij në Blackburn në vitin 2010

Premier League
Ish-trajneri i Anglisë, Allardyce: Guardiola i gatshëm për aventurën te Juventusi

Ish-trajneri i Anglisë, Allardyce: Guardiola i gatshëm për aventurën te Juventusi

Serie A
Allardyce: Guardiola do ta ndryshojë futbollin italian nëse shkon te Juventusi

Allardyce: Guardiola do ta ndryshojë futbollin italian nëse shkon te Juventusi

Serie A
Zyrtare: Evertoni e shkarkoi Sam Allardycen

Zyrtare: Evertoni e shkarkoi Sam Allardycen

Premier League
Nga Bentley 200 mijë funtesh i Guardiolas, Jaguari 60 mijë funtesh i Wengerit dhe deri tek Opel Insignia prej 18 mijëve e Kloppit – këto janë disa nga veturat që trajnerët e njohur evropianë vozisin (Foto)

Nga Bentley 200 mijë funtesh i Guardiolas, Jaguari 60 mijë funtesh i Wengerit dhe deri tek Opel Insignia prej 18 mijëve e Kloppit – këto janë disa nga veturat që trajnerët e njohur evropianë vozisin (Foto)

Shkumbin Pireva
Zyrtare: Allardyce trajner i ri i Evertonit

Zyrtare: Allardyce trajner i ri i Evertonit

Premier League
Nga 40 deri në 45 mijë funte, këto janë çmimet e orëve të të gjithë trajnerëve të Ligës Premier (Foto)

Nga 40 deri në 45 mijë funte, këto janë çmimet e orëve të të gjithë trajnerëve të Ligës Premier (Foto)

Shkumbin Pireva
Southgate nënshkruan kontratë katërvjeçare me Anglinë

Southgate nënshkruan kontratë katërvjeçare me Anglinë

Përfaqësueset
Trajnerët me karakter po aq të fortë sa Trump (Foto/Video)

Trajnerët me karakter po aq të fortë sa Trump (Foto/Video)

Arbios Kryeziu
Bankina e Anglisë, një ‘minë’ e kurdisur dhe histori skandalesh (Foto)

Bankina e Anglisë, një ‘minë’ e kurdisur dhe histori skandalesh (Foto)

Përfaqësueset
Një italian për trajner të Anglisë

Një italian për trajner të Anglisë

Përfaqësueset
Anglia pranon dorëheqjen e Allardyce, gjendet zëvendësuesi

Anglia pranon dorëheqjen e Allardyce, gjendet zëvendësuesi

Përfaqësueset
Tronditet futbolli anglez, trajneri i Kombëtares filmohet duke u korruptuar për 400 mijë funte! (Video)

Tronditet futbolli anglez, trajneri i Kombëtares filmohet duke u korruptuar për 400 mijë funte! (Video)

Përfaqësueset
Anglia e Allerdyce i nis kualifikimet me fitore (Video)

Anglia e Allerdyce i nis kualifikimet me fitore (Video)

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Sllovaki – Angli

Formacionet zyrtare: Sllovaki – Angli

Përfaqësueset