LAJMI I FUNDIT:

Rudi Garcia

42 Artikuj

Zyrtare: Al Nassr shkarkon Rudi Garcian, raportohet për marrëdhënie të tensionuar me Cristiano Ronaldon

Zyrtare: Al Nassr shkarkon Rudi Garcian, raportohet për marrëdhënie të tensionuar me Cristiano Ronaldon

Ligat tjera
Rudi Garcia thuhet se është shkarkuar nga Al-Nassr, shkak marrëdhënia me lojtarët

Rudi Garcia thuhet se është shkarkuar nga Al-Nassr, shkak marrëdhënia me lojtarët

Ligat tjera
Ronaldo thuhet se do të kthehet në Evropë para se ta përfundojë karrierën

Ronaldo thuhet se do të kthehet në Evropë para se ta përfundojë karrierën

Ndërkombëtare
Trajneri i Al-Nassr, Garcia fajëson Ronaldon pas humbjes ndaj Al-Ittihad

Trajneri i Al-Nassr, Garcia fajëson Ronaldon pas humbjes ndaj Al-Ittihad

Ligat tjera
Trajneri i Al Nassr takohet me Ancelottin për Hazardin – madje shihet edhe një fanellë në duart e Garcias

Trajneri i Al Nassr takohet me Ancelottin për Hazardin – madje shihet edhe një fanellë në duart e Garcias

Ligat tjera
Trajneri i Ronaldos te Al Nassr sulmon ashpër Manchester Unitedin

Trajneri i Ronaldos te Al Nassr sulmon ashpër Manchester Unitedin

Ligat tjera
“Garcia do t’i shërbejë Ronaldos mëngjes nëse duhet!” – Juninho e godet trajnerin e Al-Nassr duke e cilësuar personazhin më të keq në futboll

“Garcia do t’i shërbejë Ronaldos mëngjes nëse duhet!” – Juninho e godet trajnerin e Al-Nassr duke e cilësuar personazhin më të keq në futboll

Ndërkombëtare
Trajneri i ri i Cristiano Ronaldos bën shaka se ai donte fillimisht Lionel Messin te Al Nassr

Trajneri i ri i Cristiano Ronaldos bën shaka se ai donte fillimisht Lionel Messin te Al Nassr

Ligat tjera
Formacioni i Al Nassr me Cristiano Ronaldon në të, favoriti kryesor për kampionatin dhe Ligën e Kampionëve të Azisë

Formacioni i Al Nassr me Cristiano Ronaldon në të, favoriti kryesor për kampionatin dhe Ligën e Kampionëve të Azisë

Ndërkombëtare
Trajneri i Al Nassr zbulon se përse dështuan në transferimin e Ronaldos

Trajneri i Al Nassr zbulon se përse dështuan në transferimin e Ronaldos

Ligat tjera
Man Utd ka biseduar tashmë me gjashtë trajnerë për të marrë drejtimin e ekipit

Man Utd ka biseduar tashmë me gjashtë trajnerë për të marrë drejtimin e ekipit

Premier League
Man United kërkon trajner të përkohshëm deri në fund të sezonit – do të bisedojnë me pesë trajner të njohur, pasi dy tashmë kanë skuadra të forta

Man United kërkon trajner të përkohshëm deri në fund të sezonit – do të bisedojnë me pesë trajner të njohur, pasi dy tashmë kanë skuadra të forta

Premier League
Trajnerë të mirë, por që aktualisht janë pa klub – emra të njohur si Zidane, Conte e Valverde

Trajnerë të mirë, por që aktualisht janë pa klub – emra të njohur si Zidane, Conte e Valverde

Ndërkombëtare
Formacionet bazë: PSG-Lyon, kryendeshja e xhiros në Ligue 1

Formacionet bazë: PSG-Lyon, kryendeshja e xhiros në Ligue 1

Ligue 1
Trajneri i Lyonit, Rudi Garcia: Jemi krenarë për arritjen dhe lojën tonë

Trajneri i Lyonit, Rudi Garcia: Jemi krenarë për arritjen dhe lojën tonë

Ligue 1
Lyon – Bayern Munich: Të rejat e skuadrave, formacionet e mundshme, parashikimi

Lyon – Bayern Munich: Të rejat e skuadrave, formacionet e mundshme, parashikimi

Liga e Evropës
Trajneri i Lyonit, Rudi Garcia: Krenar me lojtarët e mi, fituam betejën taktike

Trajneri i Lyonit, Rudi Garcia: Krenar me lojtarët e mi, fituam betejën taktike

Liga e Kampionëve
Strategjia apo befasia: Lyoni tenton mrekullinë ndaj Cityt – formacionet zyrtare

Strategjia apo befasia: Lyoni tenton mrekullinë ndaj Cityt – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
CR7 u nis drejt zhveshtores, Dybala i pikëlluar – reagimet pas përfundimit të ndeshjes Juve-Lyon

CR7 u nis drejt zhveshtores, Dybala i pikëlluar – reagimet pas përfundimit të ndeshjes Juve-Lyon

Liga e Kampionëve
Juventusi synon fitore ndaj Lyonit dhe kalimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, formacionet e mundshme

Juventusi synon fitore ndaj Lyonit dhe kalimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve
Garcia: Juve ka përparësi, edhe pse Lyoni e fitoi ndeshjen e parë

Garcia: Juve ka përparësi, edhe pse Lyoni e fitoi ndeshjen e parë

Liga e Kampionëve
Lyon – Juventus, formacionet e mundshme në Ligën e Kampionëve

Lyon – Juventus, formacionet e mundshme në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Rudi Garcia: Si të ndalet Ronaldo? Vetëm duke e ndalur në kufi

Rudi Garcia: Si të ndalet Ronaldo? Vetëm duke e ndalur në kufi

Liga e Kampionëve
Kandidatët potencialë që mund ta zëvendësojnë Giampaolon

Kandidatët potencialë që mund ta zëvendësojnë Giampaolon

Serie A