LAJMI I FUNDIT:

Ruben Neves

58 Artikuj

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

La Liga
Man Utd përballet me një betejë të madhe me Barcelonën për Neves

Man Utd përballet me një betejë të madhe me Barcelonën për Neves

Premier League
Jo një, as dy, por Liverpooli shikon tre lojtarë – nëse dështojnë në Bellinghamin

Jo një, as dy, por Liverpooli shikon tre lojtarë – nëse dështojnë në Bellinghamin

Premier League
Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Premier League
Neves në listën e dëshirave të tre skuadrave angleze

Neves në listën e dëshirave të tre skuadrave angleze

Premier League
Liverpooli turpërohet nga Wolvesi

Liverpooli turpërohet nga Wolvesi

Premier League
Përplasje e ashpër mes Xavit dhe Laportas për transferimin e dy lojtarëve

Përplasje e ashpër mes Xavit dhe Laportas për transferimin e dy lojtarëve

La Liga
Liverpooli mendon transferimin e Ruben Neves, vlera e portugezit po bie çdo javë e më shumë

Liverpooli mendon transferimin e Ruben Neves, vlera e portugezit po bie çdo javë e më shumë

Premier League
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Ruben Neves i dërgon mesazh djaloshit që u fut në fushë me flamurin me ngjyra

Ruben Neves i dërgon mesazh djaloshit që u fut në fushë me flamurin me ngjyra

Përfaqësueset
A është ndarë në dysh ekipi i Portugalisë me intervistën e Ronaldos – tregon Neves

A është ndarë në dysh ekipi i Portugalisë me intervistën e Ronaldos – tregon Neves

Premier League
Janari do të jetë i nxehtë për Barcelonën, priten katër largime dhe dy afrime në skuadër

Janari do të jetë i nxehtë për Barcelonën, priten katër largime dhe dy afrime në skuadër

La Liga
Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Shkumbin Pireva
Liverpooli po shpreson të nënshkruajë me Ruben Neves gjatë ditëve të fundit të afatit kalimtar

Liverpooli po shpreson të nënshkruajë me Ruben Neves gjatë ditëve të fundit të afatit kalimtar

Premier League
Top 10 shënjestrat e Manchester Unitedit dhe sa kushtojnë ato – Ten Hag me presion ndaj bordit të Djajve të Kuq

Top 10 shënjestrat e Manchester Unitedit dhe sa kushtojnë ato – Ten Hag me presion ndaj bordit të Djajve të Kuq

Premier League
Për çdo lojtar që kërkon Barcelona ka edhe një plan B, apo zëvendësuesin e tij në atë pozitë

Për çdo lojtar që kërkon Barcelona ka edhe një plan B, apo zëvendësuesin e tij në atë pozitë

La Liga
I kërkuar nga Barcelona, por Neves nuk e do kalimin në Spanjë

I kërkuar nga Barcelona, por Neves nuk e do kalimin në Spanjë

La Liga
Neves preferon Barcelonën para Unitedit e Arsenalit

Neves preferon Barcelonën para Unitedit e Arsenalit

La Liga
Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shkumbin Pireva
Dy formacionet se si mund të rreshtohet Arsenali me tri transferime të reja

Dy formacionet se si mund të rreshtohet Arsenali me tri transferime të reja

Premier League
Barcelona mendon transferimin e Neves si zëvendësues të Busquets

Barcelona mendon transferimin e Neves si zëvendësues të Busquets

La Liga
Kështu mund të luajë Arsenali nga edicioni 2022/23 nëse kompleton katër transferime

Kështu mund të luajë Arsenali nga edicioni 2022/23 nëse kompleton katër transferime

Premier League
Barcelona interesohet edhe për Ruben Neves, portugezi shihet si zëvendësuesi i De Jong

Barcelona interesohet edhe për Ruben Neves, portugezi shihet si zëvendësuesi i De Jong

La Liga
Neves tallet keq me Arsenalin: Festonin për një fitore sikur ta fitonin kampionatin

Neves tallet keq me Arsenalin: Festonin për një fitore sikur ta fitonin kampionatin

Premier League