LAJMI I FUNDIT:
Roma

Roma

6041 Artikuj

Capello nuk i kursen lëvdatat për De Rossin: Shumë i zgjuar taktikisht, studion shumë

Capello nuk i kursen lëvdatat për De Rossin: Shumë i zgjuar taktikisht, studion shumë

Serie A
Notat e lojtarëve, Milan 0-1 Roma: Shkëlqen mbrojtja romake, kuqezinjtë dobët në sulm

Notat e lojtarëve, Milan 0-1 Roma: Shkëlqen mbrojtja romake, kuqezinjtë dobët në sulm

Liga e Evropës
Simfonia e De Rossit jehon edhe në “San Siro”, Roma mposht Milanin si mysafir

Simfonia e De Rossit jehon edhe në “San Siro”, Roma mposht Milanin si mysafir

Liga e Evropës
Roma në epërsi ndaj Milani pas pjesës së parë

Roma në epërsi ndaj Milani pas pjesës së parë

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare, Milan – Roma: Pioli dhe De Rossi me më të mirë në dispozicion

Formacionet zyrtare, Milan – Roma: Pioli dhe De Rossi me më të mirë në dispozicion

Liga e Evropës
“Nuk jemi shumë larg Real Madridit apo Man Cityt” – Pioli lavdëron skuadrën e tij para ndeshjes me Romën

“Nuk jemi shumë larg Real Madridit apo Man Cityt” – Pioli lavdëron skuadrën e tij para ndeshjes me Romën

Liga e Evropës
Gjashtë vite nga një nga përmbysjet më të mëdha në histori, bota e futbollit u shokua nga deklasimi i Barcelonës

Gjashtë vite nga një nga përmbysjet më të mëdha në histori, bota e futbollit u shokua nga deklasimi i Barcelonës

Liga e Kampionëve
Festa e tepruar pas derbit i kushton, dënohet Mancini i Romës

Festa e tepruar pas derbit i kushton, dënohet Mancini i Romës

Serie A
Festë me flamur kundër rivalit lokal, Mancini mund të dënohet

Festë me flamur kundër rivalit lokal, Mancini mund të dënohet

Serie A
U përleshën gjatë derbit, Dybala me një provokim të rëndë ia kujton Guendouzit humbjen e Francës në finale nga Argjentina

U përleshën gjatë derbit, Dybala me një provokim të rëndë ia kujton Guendouzit humbjen e Francës në finale nga Argjentina

Serie A
Perandori i famshëm vazhdon t’i trishtojë të gjithë: Adriano shihet i dehur në treg duke qeshur me një grua, më pas puthi dorën e një burri

Perandori i famshëm vazhdon t’i trishtojë të gjithë: Adriano shihet i dehur në treg duke qeshur me një grua, më pas puthi dorën e një burri

Ligat tjera
Klubet nga Arabia Saudite duan Lukakun

Klubet nga Arabia Saudite duan Lukakun

Ligat tjera
A kishte klan kundër Mourinhos? Ylli i Romës më në fund përgjigjet direkt

A kishte klan kundër Mourinhos? Ylli i Romës më në fund përgjigjet direkt

Serie A
Për 30 milionë euro, Juventusi mund ta shes talentin e madh – klube me emër e duan

Për 30 milionë euro, Juventusi mund ta shes talentin e madh – klube me emër e duan

Serie A
E ardhmja e pasigurt e Dybalas, mes rinovimit të kontratës dhe ofertave nga klubet arabe

E ardhmja e pasigurt e Dybalas, mes rinovimit të kontratës dhe ofertave nga klubet arabe

Serie A
Revolucion “detyrues” te Roma: Së paku gjashtë largime në verë

Revolucion “detyrues” te Roma: Së paku gjashtë largime në verë

Serie A
Askujt nuk i ka shkuar në mendje, zbulohet klubi ku do të luaj Lukaku nga sezoni i ri

Askujt nuk i ka shkuar në mendje, zbulohet klubi ku do të luaj Lukaku nga sezoni i ri

Serie A
Vila luksoze e legjendarit Cafu del në ankand, ai do ta shesë për gjysmën e çmimit për të shlyer borxhin e tij

Vila luksoze e legjendarit Cafu del në ankand, ai do ta shesë për gjysmën e çmimit për të shlyer borxhin e tij

Ndërkombëtare
“Kurrë mos thuaj kurrë” – Jose Mourinho i gatshëm për të marr klub të ri në verë

“Kurrë mos thuaj kurrë” – Jose Mourinho i gatshëm për të marr klub të ri në verë

Ndërkombëtare
Totti këshillon Romën: Mendoni mirë para se t’ia vazhdoni kontratën Dybalas

Totti këshillon Romën: Mendoni mirë para se t’ia vazhdoni kontratën Dybalas

Serie A
Pellegrini thumbon Mourinhon: Ka një vit e gjysmë që nuk ndihesha kështu

Pellegrini thumbon Mourinhon: Ka një vit e gjysmë që nuk ndihesha kështu

Serie A
Roma merr fitore, vazhdon luftën për një vend në Ligën e Kampionëve

Roma merr fitore, vazhdon luftën për një vend në Ligën e Kampionëve

Serie A
Konfirmohet se sa do të qëndrojë jashtë fushe Dybala

Konfirmohet se sa do të qëndrojë jashtë fushe Dybala

Serie A
Roma mbetet pa Dybalan, argjentinasi humb ndeshjen e radhës

Roma mbetet pa Dybalan, argjentinasi humb ndeshjen e radhës

Serie A