LAJMI I FUNDIT:
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

1105 Artikuj

Info

Robert Lewandowski është futbollist polak i lindur më 21 gusht 1988.

Barcelona rrezikon të mbetet pa shërbimet e Lewandowskit dhe Cancelos për ‘El Clasico’

Barcelona rrezikon të mbetet pa shërbimet e Lewandowskit dhe Cancelos për ‘El Clasico’

La Liga
Dy gjëra të çuditshme bëri Lewandowski pas zëvendësimit ndaj Las Palmas 

Dy gjëra të çuditshme bëri Lewandowski pas zëvendësimit ndaj Las Palmas 

La Liga
Problemet me para dhe dy arsye tjera pse Barcelona po planifikon ta mbajë Lewandowskin në ekip

Problemet me para dhe dy arsye tjera pse Barcelona po planifikon ta mbajë Lewandowskin në ekip

La Liga
Rivali i Barcelonës po monitoron situatën e Robert Lewandowskit

Rivali i Barcelonës po monitoron situatën e Robert Lewandowskit

La Liga
Zbulohet lista e dhjetë lojtarëve më të paguar në botë – ka befasi në mesin e emrave

Zbulohet lista e dhjetë lojtarëve më të paguar në botë – ka befasi në mesin e emrave

Ndërkombëtare
“Nuk besoj që je 16 vjeçar, mos më bëj budalla” – mësohet se çfarë i tha Lewandowski pas ndeshjes së parë Cubarsit

“Nuk besoj që je 16 vjeçar, mos më bëj budalla” – mësohet se çfarë i tha Lewandowski pas ndeshjes së parë Cubarsit

La Liga
Atletico Madrid po planifikon lëvizjen surprizë të verës, interesohet për veteranin e Barcelonës

Atletico Madrid po planifikon lëvizjen surprizë të verës, interesohet për veteranin e Barcelonës

La Liga
Lewandowski zbulon sekretin që fshihet mbrapa formës së lartë të Barcelonës

Lewandowski zbulon sekretin që fshihet mbrapa formës së lartë të Barcelonës

La Liga
“Më ndihmoni”, Lewandowski ka një kërkesë për bashkëlojtarët e tij

“Më ndihmoni”, Lewandowski ka një kërkesë për bashkëlojtarët e tij

La Liga
Lewa i bindur: E mposhtim PSG-në dhe kualifikohemi në gjysmëfinale

Lewa i bindur: E mposhtim PSG-në dhe kualifikohemi në gjysmëfinale

Liga e Kampionëve
Nga transferimi i Mbappes te Reali, te kontrata me Barcelonën dhe kundërshtari i preferuar në Ligën e Kampionëve – Lewandowski flet për të gjitha

Nga transferimi i Mbappes te Reali, te kontrata me Barcelonën dhe kundërshtari i preferuar në Ligën e Kampionëve – Lewandowski flet për të gjitha

La Liga
Robert Lewandowski zbulon se kush është trajner më i mirë mes Guardiolës dhe Klopp

Robert Lewandowski zbulon se kush është trajner më i mirë mes Guardiolës dhe Klopp

Ndërkombëtare
Lewandowski flet për mënyrën se si ka ndryshuar futbolli dhe shpreh shqetësimin e tij për gjeneratën e ardhshme

Lewandowski flet për mënyrën se si ka ndryshuar futbolli dhe shpreh shqetësimin e tij për gjeneratën e ardhshme

La Liga
Katër lojtarë të Barcelonës në rrezik për të humbur ndeshjen me Atletico Madridin

Katër lojtarë të Barcelonës në rrezik për të humbur ndeshjen me Atletico Madridin

La Liga
Legjenda e Man Utd zgjodhi tre sulmuesit më të mirë të ditëve të sotme, të gjithë po pyesin nëse ai e ndjek futboll

Legjenda e Man Utd zgjodhi tre sulmuesit më të mirë të ditëve të sotme, të gjithë po pyesin nëse ai e ndjek futboll

Ndërkombëtare
Lewandowski i vendos vetës një objektiv madhor, vetëm një legjendë argjentinase e kishte bërë atë në La Liga

Lewandowski i vendos vetës një objektiv madhor, vetëm një legjendë argjentinase e kishte bërë atë në La Liga

La Liga
Barcelona do të marrë ‘vendim strategjik’ për të ardhmen e Robert Lewandowskit

Barcelona do të marrë ‘vendim strategjik’ për të ardhmen e Robert Lewandowskit

La Liga
Tre lojtarët e Barcelonës që të ardhmen duket se e kanë në Arabinë Saudite

Tre lojtarët e Barcelonës që të ardhmen duket se e kanë në Arabinë Saudite

La Liga
Klubet saudite i ofrojnë Lewandowskit ‘shifra të mëdha’ – zbulohet qëndrimi i Barçës

Klubet saudite i ofrojnë Lewandowskit ‘shifra të mëdha’ – zbulohet qëndrimi i Barçës

Ligat tjera
“Ai do të ketë një mundësi të madhe” – Xavi pret që ylli i Barcelonës të bëjë diferencën ndaj Napolit

“Ai do të ketë një mundësi të madhe” – Xavi pret që ylli i Barcelonës të bëjë diferencën ndaj Napolit

Liga e Kampionëve
Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Bundesliga
Lewandowski i bindur se Barcelona do të fitoj trofe këtë edicion

Lewandowski i bindur se Barcelona do të fitoj trofe këtë edicion

La Liga
Lista me 11 lojtarët e paprekshëm nga Barcelona – tetë janë nën 24 vjeç, katër të ‘mëdhenj’ në shitje

Lista me 11 lojtarët e paprekshëm nga Barcelona – tetë janë nën 24 vjeç, katër të ‘mëdhenj’ në shitje

La Liga
Zbulohet kërkesa e Lewandowskit për të vazhduar te Barcelona

Zbulohet kërkesa e Lewandowskit për të vazhduar te Barcelona

La Liga