LAJMI I FUNDIT:

Robert Berisha

328 Artikuj

Mori kritika të shumta për golin e dytë të Italisë, Robert Berisha për Hysajn: Nuk ka dashur që ta prishë frizurën

Mori kritika të shumta për golin e dytë të Italisë, Robert Berisha për Hysajn: Nuk ka dashur që ta prishë frizurën

Yjet
Robert Berisha: Më kanë thënë se duhet t’i falënderohem Norës për famën, por kur kam dalë unë në skenë – ajo ka qenë pesë vjeçe

Robert Berisha: Më kanë thënë se duhet t’i falënderohem Norës për famën, por kur kam dalë unë në skenë – ajo ka qenë pesë vjeçe

Yjet
“Ishte me kancer” – Robert Berisha e thotë sërish se nëna e tyre nuk u trajtua mirë nga Tuna

“Ishte me kancer” – Robert Berisha e thotë sërish se nëna e tyre nuk u trajtua mirë nga Tuna

Yjet
Robert Berisha shijon pushimet me të dashurën e re në Greqi

Robert Berisha shijon pushimet me të dashurën e re në Greqi

Yjet
Përse nuk e ka pranuar ftesën e Robertit për të shkuar në emision? – Përgjigjet Nora Istrefi

Përse nuk e ka pranuar ftesën e Robertit për të shkuar në emision? – Përgjigjet Nora Istrefi

Yjet
Robert Berisha: Xhensila duhet ditë e natë t’i falënderohet Bes Kallakut për famën që ka, sepse ka qenë vajzë që s’e ka njohur askush

Robert Berisha: Xhensila duhet ditë e natë t’i falënderohet Bes Kallakut për famën që ka, sepse ka qenë vajzë që s’e ka njohur askush

Yjet
Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

Yjet
Robert Berisha nuk e përjashton mundësinë për një dasmë të dytë – tregon se si u njoh me partneren e tij 23 vjeçare

Robert Berisha nuk e përjashton mundësinë për një dasmë të dytë – tregon se si u njoh me partneren e tij 23 vjeçare

Yjet
Menaxheri i Xhensilës reagon pas deklaratave të Robert Berishës, publikon mesazhet

Menaxheri i Xhensilës reagon pas deklaratave të Robert Berishës, publikon mesazhet

Yjet
“Produksioni doli keq, nuk ishte marrëveshje” – Roberti flet për postimin që u bë viral dhe zbulon ‘tradhtinë’ që Xhensila ia bëri Besit

“Produksioni doli keq, nuk ishte marrëveshje” – Roberti flet për postimin që u bë viral dhe zbulon ‘tradhtinë’ që Xhensila ia bëri Besit

Yjet
Ana Skrel tejet joshëse me fotografi para pasqyrës – thekson linjat e saj të përkryera

Ana Skrel tejet joshëse me fotografi para pasqyrës – thekson linjat e saj të përkryera

Yjet
Si kurrë më parë, e dashura e Robertit me poza provokuese në Instagram – shfaq linjat e përkryera dhe belin e hollë

Si kurrë më parë, e dashura e Robertit me poza provokuese në Instagram – shfaq linjat e përkryera dhe belin e hollë

Yjet
Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, nuk mungon komenti i Robert Berishës

Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, nuk mungon komenti i Robert Berishës

Yjet
Roberti publikon një video me të dashurën e tij Ana Skrel, dyshja shfaqen duke u përqafuar derisa ai nuk i ndalë puthjet

Roberti publikon një video me të dashurën e tij Ana Skrel, dyshja shfaqen duke u përqafuar derisa ai nuk i ndalë puthjet

Yjet
E dashura e Robertit, Ana Skrel “djeg” rrjetin me pozat e saj në imazhet më të fundit

E dashura e Robertit, Ana Skrel “djeg” rrjetin me pozat e saj në imazhet më të fundit

Yjet
Roberti “trazon” internetin, publikon foto me të dashurën Ana Skrel

Roberti “trazon” internetin, publikon foto me të dashurën Ana Skrel

Yjet
“Po lë garën për shkak të vajzës”- Dalja e dyshimtë e Robert Berishës, Xhensila publikon datën e koncertit

“Po lë garën për shkak të vajzës”- Dalja e dyshimtë e Robert Berishës, Xhensila publikon datën e koncertit

Yjet
Marrëveshje me spektaklin – Robert Berisha njoftohet se do të mbajë koncert më 13 prill, ndërsa ndodhet brenda në Ferma VIP Albania

Marrëveshje me spektaklin – Robert Berisha njoftohet se do të mbajë koncert më 13 prill, ndërsa ndodhet brenda në Ferma VIP Albania

Yjet
E mban larg syrit të publikut, Robert Berisha flet për herë të parë për vajzën e tij të madhe

E mban larg syrit të publikut, Robert Berisha flet për herë të parë për vajzën e tij të madhe

Yjet
Robert Berisha vihet në siklet kur pyetet për Nora Istrefin, e përmend edhe të dashurën e re

Robert Berisha vihet në siklet kur pyetet për Nora Istrefin, e përmend edhe të dashurën e re

Yjet
Liberta Spahiu i kundërpërgjigjet Robert Berishës: Nuk e di se nga po i vijnë deklaratat e fundit, unë kam qenë korrekte me të

Liberta Spahiu i kundërpërgjigjet Robert Berishës: Nuk e di se nga po i vijnë deklaratat e fundit, unë kam qenë korrekte me të

Yjet
Jehona Shaqiri dhe Robert Berisha ndriçojnë shpirtin kombëtar me “Ma e mira”

Jehona Shaqiri dhe Robert Berisha ndriçojnë shpirtin kombëtar me “Ma e mira”

Muzikë
Robert Berisha publikon një moment intim me të dashurën e re për Shën Valentin

Robert Berisha publikon një moment intim me të dashurën e re për Shën Valentin

Yjet
Njihuni me të dashurën bukuroshe të Robert Berishës, e cila është 23 vjet më e re

Njihuni me të dashurën bukuroshe të Robert Berishës, e cila është 23 vjet më e re

Po Flitet