LAJMI I FUNDIT:

Robert Berisha nuk e përjashton mundësinë për një dasmë të dytë – tregon se si u njoh me partneren e tij 23 vjeçare

Robert Berisha nuk e përjashton mundësinë për një dasmë të dytë – tregon se si u njoh me partneren e tij 23 vjeçare
Robert Berisha (Foto: Instagram)

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, në një intervistë të fundit ka folur edhe për partneren e tij të re, Ana Skrel.

Artisti flet pa doreza për të, duke treguar se si janë njohur dhe se cilat janë planet e tyre për të ardhmen.

Ish-banori i Ferma VIP thotë se është 23-vjeçe dhe se me prejardhje është nga Ulqini, por që jeton në Amerikë.


Foto: Screenshot/Instagram

“Si mos ta postoj këtë pehri? Loçkë, 23 vjeçe, ulqinake . Më bjen me udhëtu shumë, më ka ra shpesh me shku në Amerikë. Tani do e bëjmë, të vijë këtu për me ndejt më gjatë”, u shpreh ai.

I njëjti nuk e përjashton mundësinë për një dasmë të dytë, pas asaj me Nora Istrefin.

Robert Berisha vihet në siklet kur pyetet për Nora Istrefin, e përmend edhe të dashurën e re
Lexo po ashtu Robert Berisha vihet në siklet kur pyetet për Nora Istrefin, e përmend edhe të dashurën e re

“Kur e kam njohur këtë nuk e ka ndjekur asnjë artist shqiptar, larg estradës. Më ka parë me një dasmë në New York, më ka parë me një storie dhe kështu kemi hy në kontakt. Nuk e ka ditur se kush jam, hiç. Jam rehatuar shumë me të. Kjo është Ana Maria. Pse mos të kem dasmë. Dasmën e dytë do ta bëjë ndryshe. Do e bëja jashtë, në një ambient të hapur. Më të vogël diçka”, tha ai.

Kujtojmë që Roberti dhe ish-partnerja e tij, Nora, kanë bashkë një vajzë të quajtur, Renee. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Magazina
Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin

Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin "Sunny Hill 2024"

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Magazina
“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm

“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm", Agron Llakaj përlot me postimin për të bashkëshorten e ndjerë

Magazina
Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit: Tani hero duhet t’i themi

Magazina
Kalo në kategori