LAJMI I FUNDIT:

Richarlison

102 Artikuj

“Doja të shihja vetëm gjëra që lidhen me vdekjen, nuk është për të çmendurit”, historitë e disa yjeve botërore që kanë vuajtur nga depresioni

“Doja të shihja vetëm gjëra që lidhen me vdekjen, nuk është për të çmendurit”, historitë e disa yjeve botërore që kanë vuajtur nga depresioni

Ndërkombëtare
“Doja të hiqja dorë”, Richarlison ndan luftën e tij me depresionin dhe mendimet e errëta për vdekjen

“Doja të hiqja dorë”, Richarlison ndan luftën e tij me depresionin dhe mendimet e errëta për vdekjen

Ndërkombëtare
Klubet arabe sërish bëjnë ‘gjueti’ në Evropë, identifikohen dy yje si kandidatë potencial

Klubet arabe sërish bëjnë ‘gjueti’ në Evropë, identifikohen dy yje si kandidatë potencial

Ndërkombëtare
Tottenhami është i hapur për shitjen e Richarlison, por vetëm për një ofertë të lartë

Tottenhami është i hapur për shitjen e Richarlison, por vetëm për një ofertë të lartë

Premier League
Arabia Saudite ka identifikuar dy yjet e Ligës Premier si objektiva për afatin kalimtar të janarit

Arabia Saudite ka identifikuar dy yjet e Ligës Premier si objektiva për afatin kalimtar të janarit

Ligat tjera
Skandali trondit kombëtaren e Brazilit – Pas barazimit me Venezuelën, yjet e ekipit kaluan natën në një hotel me disa femra influencuese

Skandali trondit kombëtaren e Brazilit – Pas barazimit me Venezuelën, yjet e ekipit kaluan natën në një hotel me disa femra influencuese

Ndërkombëtare
La fushën me lot në sy, Richarlison pranon se ka nevojë për ndihmë psikologjike

La fushën me lot në sy, Richarlison pranon se ka nevojë për ndihmë psikologjike

Ndërkombëtare
Richarlison pretendon se Antonio Conte kaloi dy orë duke e fyer para skuadrës

Richarlison pretendon se Antonio Conte kaloi dy orë duke e fyer para skuadrës

Premier League
Richarlison nuk e mohon ëndrrën për të luajtur për Real Madridin

Richarlison nuk e mohon ëndrrën për të luajtur për Real Madridin

Premier League
Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare