LAJMI I FUNDIT:

RENEA

78 Artikuj

Operacioni i SPAK, RENEA ‘zbarkon’ në vilat e bosëve të krimit, ngjiten me shkallë

Operacioni i SPAK, RENEA ‘zbarkon’ në vilat e bosëve të krimit, ngjiten me shkallë

Shqipëri
Vetëdorëzohet 23-vjeçari qe ekzekutoi policin e ‘Shqiponjave’

Vetëdorëzohet 23-vjeçari qe ekzekutoi policin e ‘Shqiponjave’

Shqipëri
Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

Shqipëri
Detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës, 40-vjeçari i armatosur nën efektin e drogës, gruaja me urdhër mbrojtje

Detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës, 40-vjeçari i armatosur nën efektin e drogës, gruaja me urdhër mbrojtje

Shqipëri
Mbante peng dy fëmijët dhe qëllonte me armë në banesë, arrestohet 40-vjeçari në Durrës pas disa orësh negociata

Mbante peng dy fëmijët dhe qëllonte me armë në banesë, arrestohet 40-vjeçari në Durrës pas disa orësh negociata

Shqipëri
U vra me plumb në kokë rrugës për në punë, polici në Fier ishte i fejuar, iu prenë ëndrrat në mes

U vra me plumb në kokë rrugës për në punë, polici në Fier ishte i fejuar, iu prenë ëndrrat në mes

Shqipëri
Vrasja e policit të Fier, RENEA rrethon zonën, identifikohet autori

Vrasja e policit të Fier, RENEA rrethon zonën, identifikohet autori

Shqipëri
Tragjedia në Shkodër, vijon edhe gjatë natës kërkimi në lumin Bunë për nënën dhe dy fëmijët

Tragjedia në Shkodër, vijon edhe gjatë natës kërkimi në lumin Bunë për nënën dhe dy fëmijët

Shqipëri
Atentati në Shkodër, 30 plumba drejt shënjestrës –  të plagosurit në gjendje të rëndë

Atentati në Shkodër, 30 plumba drejt shënjestrës – të plagosurit në gjendje të rëndë

Shqipëri
Kush e ruajti Zelenskyn në Tiranë? Nga snajperët te agjentët e RENEA-s

Kush e ruajti Zelenskyn në Tiranë? Nga snajperët te agjentët e RENEA-s

Shqipëri
Shkoi për peshkim, mbytet 40-vjeçari në Durrës

Shkoi për peshkim, mbytet 40-vjeçari në Durrës

Shqipëri
Me këngën për Adem Jasharin, forcat RENEA nga Shqipëria garojnë në Dubai – aty ishin edhe ekipet elite nga Serbia

Me këngën për Adem Jasharin, forcat RENEA nga Shqipëria garojnë në Dubai – aty ishin edhe ekipet elite nga Serbia

Kosovë
Në garë me 73 skuadra speciale elite, forcat RENEA testohen në Dubai

Në garë me 73 skuadra speciale elite, forcat RENEA testohen në Dubai

Shqipëri
Vetëplagosja e ish-efektivit të RENEA-s në Tiranë, reagon Policia

Vetëplagosja e ish-efektivit të RENEA-s në Tiranë, reagon Policia

Shqipëri
Ish-efektivi i RENEA-s u vetëplagos me armë zjarri

Ish-efektivi i RENEA-s u vetëplagos me armë zjarri

Shqipëri
I shumëkërkuari Eljon Hato i shpëton operacionit të RENEA e FNSH, i vritet qeni

I shumëkërkuari Eljon Hato i shpëton operacionit të RENEA e FNSH, i vritet qeni

Shqipëri
Vrasja e Sinomatit me snajper, RENEA blindon Vlorën

Vrasja e Sinomatit me snajper, RENEA blindon Vlorën

Shqipëri
Si pasojë e zjarrit në Lushnje 40 qytetarë në spital, Balla: Rreziku nuk ka mbaruar

Si pasojë e zjarrit në Lushnje 40 qytetarë në spital, Balla: Rreziku nuk ka mbaruar

Shqipëri
Situatë ‘lufte’ në Lushnje, zjarri në qendrën tregtare ngre në këmbë qytetin

Situatë ‘lufte’ në Lushnje, zjarri në qendrën tregtare ngre në këmbë qytetin

Shqipëri
Derisa po peshkonte, 65-vjeçari nga Mitrovica bie aksidentalisht në lumin Buna

Derisa po peshkonte, 65-vjeçari nga Mitrovica bie aksidentalisht në lumin Buna

Kronika e Zezë
Forcat speciale RENEA marrin në kontroll burgun e Peqinit, pritet njoftim zyrtar rreth ngjarjes

Forcat speciale RENEA marrin në kontroll burgun e Peqinit, pritet njoftim zyrtar rreth ngjarjes

Shqipëri
Ekstradohet nga Franca drejt Shqipërisë i shumëkërkuari, RENEA blindon aeroportin

Ekstradohet nga Franca drejt Shqipërisë i shumëkërkuari, RENEA blindon aeroportin

Shqipëri
Atentati në Rrëshen, gjendet makina e autorëve, RENEA e FNSH blindojnë zonën

Atentati në Rrëshen, gjendet makina e autorëve, RENEA e FNSH blindojnë zonën

Shqipëri
Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në Vlorë, reagon zyrtarisht Policia e Shtetit, dalin emrat e të arrestuarve

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në Vlorë, reagon zyrtarisht Policia e Shtetit, dalin emrat e të arrestuarve

Shqipëri