LAJMI I FUNDIT:

Raul

65 Artikuj

Lista e gjatë e rekordeve që i theu Reali me fitoren ndaj Liverpoolit në Anfield

Lista e gjatë e rekordeve që i theu Reali me fitoren ndaj Liverpoolit në Anfield

Liga e Kampionëve
Golashënuesit më të mirë në histori të Realit – a do të mund Benzema ta arrijë Ronaldon

Golashënuesit më të mirë në histori të Realit – a do të mund Benzema ta arrijë Ronaldon

La Liga
Legjenda Karim Benzema: Kalon 308 golat e Di Stefanos te Real Madridi dhe 66 të Raulit në Ligën e Kampionëve

Legjenda Karim Benzema: Kalon 308 golat e Di Stefanos te Real Madridi dhe 66 të Raulit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Top 20 lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola me kokë në këtë shekull – vendi i parë ka diferencë të thellë

Top 20 lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola me kokë në këtë shekull – vendi i parë ka diferencë të thellë

Ndërkombëtare
Sergio Ramos renditet si lojtari i 13-të më i mirë në histori të Real Madridit

Sergio Ramos renditet si lojtari i 13-të më i mirë në histori të Real Madridit

La Liga
Messi thyen rekordin e Xavit, synon top-pesë vendet e para me më së shumti paraqitje në La Liga

Messi thyen rekordin e Xavit, synon top-pesë vendet e para me më së shumti paraqitje në La Liga

La Liga
Suker: Shpresoj ta shoh Raulin si trajner te Realit

Suker: Shpresoj ta shoh Raulin si trajner te Realit

La Liga
Nëse Zidane largohet, Real Madridi ka dy opsione gati – Pochettino kryeson, Raul alternativë

Nëse Zidane largohet, Real Madridi ka dy opsione gati – Pochettino kryeson, Raul alternativë

La Liga
Haaland, Mbappe, Mane: Kush ka arritur të shënojë më së shumti gola pas dhjetë ndeshjeve në Ligën e Kampionëve?

Haaland, Mbappe, Mane: Kush ka arritur të shënojë më së shumti gola pas dhjetë ndeshjeve në Ligën e Kampionëve?

Liga e Kampionëve
Ramos, CR7, Raul – formacioni më i mirë i Real Madridit në epokën e Ligës së Kampionëve

Ramos, CR7, Raul – formacioni më i mirë i Real Madridit në epokën e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ansu Fati në krahasim me futbollistët e tjerë më të mirë në botë para se të mbushin 18 vjeç

Ansu Fati në krahasim me futbollistët e tjerë më të mirë në botë para se të mbushin 18 vjeç

La Liga
Neymar – Mbappe: Dyshet e tjera historike që nuk arritën të fitonin Ligën e Kampionëve

Neymar – Mbappe: Dyshet e tjera historike që nuk arritën të fitonin Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Dhjetë golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

Dhjetë golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Inzaghi: Falë Ronaldos dhe Messit, duket sikur Raul dhe unë kemi shënuar pak gola

Inzaghi: Falë Ronaldos dhe Messit, duket sikur Raul dhe unë kemi shënuar pak gola

Ndërkombëtare
Top 10 golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve në moshën 23-vjeçare

Top 10 golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve në moshën 23-vjeçare

Ndërkombëtare
Totti: Real Madridi më ofroi gjithçka që të nënshkruaja, por jo më shumë se sa fitonte Rauli

Totti: Real Madridi më ofroi gjithçka që të nënshkruaja, por jo më shumë se sa fitonte Rauli

La Liga
Tifozët votojnë për lojtarët më të mirë në vitet e 90’ta – renditje për t’u befasuar

Tifozët votojnë për lojtarët më të mirë në vitet e 90’ta – renditje për t’u befasuar

Ndërkombëtare
Emrat e mëdhenj të futbollit zgjedhin formacionet ideale, nuk mungojnë befasi

Emrat e mëdhenj të futbollit zgjedhin formacionet ideale, nuk mungojnë befasi

Ndërkombëtare
Nga fishkëllimat për Figon, ovacionet për Ronaldinhon, ‘calma’ e CR7 dhe fanella e Messit – 25 gjestet që kanë shënuar historinë e ‘el Clasicos’

Nga fishkëllimat për Figon, ovacionet për Ronaldinhon, ‘calma’ e CR7 dhe fanella e Messit – 25 gjestet që kanë shënuar historinë e ‘el Clasicos’

Imran Amiti
Top 10 transferimet më të mira falas në futbollin botëror të dekadës së fundit – Pirlo, Ibra e Milner, por vendi i parë i takon mbretit të golit

Top 10 transferimet më të mira falas në futbollin botëror të dekadës së fundit – Pirlo, Ibra e Milner, por vendi i parë i takon mbretit të golit

Ndërkombëtare
Erling Haaland shkruan historinë në Ligën e Kampionëve

Erling Haaland shkruan historinë në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Valdano: Rauli mund të jetë Guardiola ose Simeone i Real Madridit

Valdano: Rauli mund të jetë Guardiola ose Simeone i Real Madridit

La Liga
Sergio Ramos ka shënuar më shumë gola ndërkombëtarë se disa nga lojtarët më të mëdhenjtë në histori të futbollit  

Sergio Ramos ka shënuar më shumë gola ndërkombëtarë se disa nga lojtarët më të mëdhenjtë në histori të futbollit  

Përfaqësueset
Guti zgjedh formacionin më të mirë në histori dhe atë aktual

Guti zgjedh formacionin më të mirë në histori dhe atë aktual

Ndërkombëtare