LAJMI I FUNDIT:

Rashel Kolaneci

23 Artikuj

Poza që nxit imagjinatën, Rashel Kolaneci mahnit me dukjen e saj

Poza që nxit imagjinatën, Rashel Kolaneci mahnit me dukjen e saj

Yjet
Dukja e mahnitshme e Rashel Kolanecit me veshjen e saj transparente

Dukja e mahnitshme e Rashel Kolanecit me veshjen e saj transparente

Yjet
Rasheli thekson linjat e admiruara trupore

Rasheli thekson linjat e admiruara trupore

Yjet
Rashel Kolaneci nuk ka nevojë të zhvishet për të treguar figurën e saj

Rashel Kolaneci nuk ka nevojë të zhvishet për të treguar figurën e saj

Yjet
Rashel Kolaneci merr vëmendjen me një pozë nga pushimet

Rashel Kolaneci merr vëmendjen me një pozë nga pushimet

Yjet
Rasheli tërheq sërish vëmendjen me figurën trupore

Rasheli tërheq sërish vëmendjen me figurën trupore

Yjet
Rashel Kolaneci në bikini i duket vetja bombë femër

Rashel Kolaneci në bikini i duket vetja bombë femër

Yjet
Format e bujshme të Rashel Kolanecit

Format e bujshme të Rashel Kolanecit

Yjet
Rashel Kolaneci vë në pah trupin për t’u admiruar në pozat e reja

Rashel Kolaneci vë në pah trupin për t’u admiruar në pozat e reja

Yjet
Fotografitë që vënë në pah figurën e saj, janë arsyeja pse Rashel Kolaneci është ndër bukuroshet më të ndjekura

Fotografitë që vënë në pah figurën e saj, janë arsyeja pse Rashel Kolaneci është ndër bukuroshet më të ndjekura

Yjet
Belinda Dragoti, bukuroshja që zëvendëson Kejvinën në ekranet shqiptare

Belinda Dragoti, bukuroshja që zëvendëson Kejvinën në ekranet shqiptare

Yjet
Dy bukuroshe në një fotografi, Rashel Kolaneci dhe Arta Elezaj pozojnë bashkë

Dy bukuroshe në një fotografi, Rashel Kolaneci dhe Arta Elezaj pozojnë bashkë

Yjet
Sa paguhen të famshmit shqiptar në Instagram?

Sa paguhen të famshmit shqiptar në Instagram?

Yjet
Modelja Alesia Noka flet me lëvdata për Oriola Marashin dhe Rashel Kolanecin

Modelja Alesia Noka flet me lëvdata për Oriola Marashin dhe Rashel Kolanecin

Yjet
Nga meshkujt që e kanë ngacmuar, Rashel Kolaneci përmend emrin e Ermal Mamaqit (Video)

Nga meshkujt që e kanë ngacmuar, Rashel Kolaneci përmend emrin e Ermal Mamaqit (Video)

Po Flitet
Mjeku estetik Skerdi Faria: Luana nuk ka bërë ndërhyrje (Foto/Video)

Mjeku estetik Skerdi Faria: Luana nuk ka bërë ndërhyrje (Foto/Video)

Po Flitet
Rashel zgjedh Adrian Gaxhën dhe Lorik Canën, si dy meshkujt më atraktivë shqiptarë

Rashel zgjedh Adrian Gaxhën dhe Lorik Canën, si dy meshkujt më atraktivë shqiptarë

Yjet
Rashel, bukuroshja që merret me sport “burrëror” (Foto)

Rashel, bukuroshja që merret me sport “burrëror” (Foto)

Yjet
Ermal Mamaqi mbetet pa asistente, boksieren Rashel Kolaneci

Ermal Mamaqi mbetet pa asistente, boksieren Rashel Kolaneci

TV / Film
Nuk është modele, por kampione e kick-boksit në Shqipëri (Foto)

Nuk është modele, por kampione e kick-boksit në Shqipëri (Foto)

Yjet
Mediat e rajonit shkruajnë për kikboksieren e bukur shqiptare (Foto)

Mediat e rajonit shkruajnë për kikboksieren e bukur shqiptare (Foto)

Yjet
Kikboksierja më e bukur shqiptare: Nuk kam bërë asnjë intervenim në trup (Foto)

Kikboksierja më e bukur shqiptare: Nuk kam bërë asnjë intervenim në trup (Foto)

Po Flitet
Kjo është boksierja më seksi shqiptare (Foto/Video)

Kjo është boksierja më seksi shqiptare (Foto/Video)

Magazina