Rashel Kolaneci dhe Arta Elezaj kanë marrë vëmendjen e fansave të tyre me një pozë të përbashkët që e kanë publikuar në rrjetet sociale.

“Gjeni një dyshe më të mirë, po pres”, ka shkruar Rasheli në përshkrimin e fotografisë së publikuar në profilin e saj në Instagram.

Dy bukuroshet kanë pozuar në kuadër të emisionit “Duplex Show”, ndërsa edhe Arta e ka publikuar fotografi të përbashkëta në InstaStory, në njërën prej të cilave ndodhet edhe aktori Jul Deda.

Jul Deda, Rashel Kolaneci dhe Arta Elezaj (Foto: InstaStory/ArtaElezaj)

Rashel Kolaneci u në e njohur për publikun e gjerë pas pjesëmarrjes në emisionin komik të Ermal Mamaqit, “Xing me Ermalin”, ku angazhua në rolin e asistentes së tij.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

View this post on Instagram

Make up by @erjona_erol 💕

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on Oct 2, 2018 at 4:54am PDT

Falë dukjes së saj, ajo me raste bën edhe rolin e modeles, ndërsa numëron mbi 448 mijë ndjekës në Instagram.

View this post on Instagram

PASSION 💋

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on Nov 18, 2018 at 1:56pm PST

Për më shumë, krahas të qenit fotomodele, prezantuese televizive, bukuroshja nga Vlora është edhe kikboksiere.

View this post on Instagram

@rezartagalica_studio 🌹

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jan 30, 2019 at 11:11am PST

Nga ana tjetër, Arta Elezaj u bë e popullarizuar falë pjesëmarrjes së saj në hit-serialin televiziv “O Sa Mirë”.

Në komedinë e shumëshikuar televizive, ajo portretizon rolin e Xhakartës, ndërsa karakteri i saj është pëlqyer shumë nga shikuesit. /Telegrafi/