LAJMI I FUNDIT:
Rafael Leao

Rafael Leao

145 Artikuj

“Jam në klub të madh”, Leao konfirmon qëndrimin te Milani

“Jam në klub të madh”, Leao konfirmon qëndrimin te Milani

Serie A
Aktiviteti i Leaos në rrjetet sociale shqetëson tifozët e Milanit – gëzon ata të Chelseat

Aktiviteti i Leaos në rrjetet sociale shqetëson tifozët e Milanit – gëzon ata të Chelseat

Serie A
Leao e pranon: Maroku kishte diçka më shumë se ne, donim Kupën e Botës

Leao e pranon: Maroku kishte diçka më shumë se ne, donim Kupën e Botës

Ndërkombëtare
Agjenti e ka ofruar Leaon te Reali, përgjigja ishte: Nuk jemi të interesuar

Agjenti e ka ofruar Leaon te Reali, përgjigja ishte: Nuk jemi të interesuar

La Liga
Zbulohet se sa duhet të paguajnë Chelsea, Man United e City nëse e duan Leaon

Zbulohet se sa duhet të paguajnë Chelsea, Man United e City nëse e duan Leaon

Serie A
Ekspertët mendojnë se Portugalia është më e mirë me Leaon në formacion

Ekspertët mendojnë se Portugalia është më e mirë me Leaon në formacion

Përfaqësueset
Portugalia e nis me fitore Botërorin në Katar duke nënshtruar Ganën

Portugalia e nis me fitore Botërorin në Katar duke nënshtruar Ganën

Përfaqësueset
Babai i Leaos sugjeron se ylli i Milanit mund t’i bashkohet Real Madridit, Chelseat ose Barcelonës

Babai i Leaos sugjeron se ylli i Milanit mund t’i bashkohet Real Madridit, Chelseat ose Barcelonës

Serie A
Formacion i frikshëm, a mundet Portugalia ta fitojë Kupën e Botës?

Formacion i frikshëm, a mundet Portugalia ta fitojë Kupën e Botës?

Shkumbin Pireva
UEFA publikon listën e lojtarëve më të shpejtë në këtë sezon të Ligës së Kampionëve – asnjë nga Liga Premier

UEFA publikon listën e lojtarëve më të shpejtë në këtë sezon të Ligës së Kampionëve – asnjë nga Liga Premier

Liga e Kampionëve
Publikohen statistikat se fanella e cilit lojtar të Milanit është shitur më së shumti dhe në cilat regjione

Publikohen statistikat se fanella e cilit lojtar të Milanit është shitur më së shumti dhe në cilat regjione

Serie A
Chelsea dhe Man City janë gati të luftojnë për Leaon

Chelsea dhe Man City janë gati të luftojnë për Leaon

Premier League
Sa shumë mbështet Milani te Reafael Leao

Sa shumë mbështet Milani te Reafael Leao

Serie A
Pesë lojtarët që mund ta zëvendësojnë Messin te PSG, në rast largimi

Pesë lojtarët që mund ta zëvendësojnë Messin te PSG, në rast largimi

Ligue 1
Jo më kot Leao është lojtari më i dashur i tifozëve, festoi me ta pas fitores në Zagreb dhe e postoi videon në rrjetet sociale

Jo më kot Leao është lojtari më i dashur i tifozëve, festoi me ta pas fitores në Zagreb dhe e postoi videon në rrjetet sociale

Liga e Kampionëve
Milani nënshtron Dinamon dhe bën hap të rëndësishëm drejt kualifikimit

Milani nënshtron Dinamon dhe bën hap të rëndësishëm drejt kualifikimit

Liga e Kampionëve
Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Ndërkombëtare
Pato flet për dashurinë ndaj Milanit, momentet e mira dhe cilësitë e Leaos

Pato flet për dashurinë ndaj Milanit, momentet e mira dhe cilësitë e Leaos

Serie A
Real Madridi në mesin e klubeve që po përcjellin situatën e kontratës së Leaos me Milanin

Real Madridi në mesin e klubeve që po përcjellin situatën e kontratës së Leaos me Milanin

La Liga
Tri problemet që po e pengojnë Rafael Leaon në kontratën e re – njëra nga to borxhi prej afër 20 milionë euro që lojtari e ka

Tri problemet që po e pengojnë Rafael Leaon në kontratën e re – njëra nga to borxhi prej afër 20 milionë euro që lojtari e ka

Serie A
Zgjatja e kontratës së Leaos me Milanin: Afat i ri dhe takim i papritur – çfarë ndodhi të martën?

Zgjatja e kontratës së Leaos me Milanin: Afat i ri dhe takim i papritur – çfarë ndodhi të martën?

Serie A
Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Serie A
Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Ndërkombëtare
Manchester United po e monitoron situatën e Leaos, në janar mund të bëjnë ofertë

Manchester United po e monitoron situatën e Leaos, në janar mund të bëjnë ofertë

Premier League