LAJMI I FUNDIT:

Quentin Tarantino

47 Artikuj

Quentin Tarantino viziton bazën e ushtrisë izraelite për të treguar mbështetjen e tij

Quentin Tarantino viziton bazën e ushtrisë izraelite për të treguar mbështetjen e tij

Yjet
Tarantino spekulohet të ketë paguar mbi 10 mijë dollarë për ‘fetishin shqetësues’

Tarantino spekulohet të ketë paguar mbi 10 mijë dollarë për ‘fetishin shqetësues’

Po Flitet
Dhjetë filmat më të mirë të Quentin Tarantinos

Dhjetë filmat më të mirë të Quentin Tarantinos

TV / Film
Quentin Tarantino flet për filmin që e traumatizoi në fëmijëri

Quentin Tarantino flet për filmin që e traumatizoi në fëmijëri

TV / Film
Quentin Tarantion njofton pensionimin – filmi i tij i ardhshëm do të jetë i fundit

Quentin Tarantion njofton pensionimin – filmi i tij i ardhshëm do të jetë i fundit

Yjet
Tarantino beson se “Once Upon a Time in Hollywood” është realizimi i tij më i mirë

Tarantino beson se “Once Upon a Time in Hollywood” është realizimi i tij më i mirë

TV / Film
Kanye pohon se Tarantino dhe Foxx e vodhën nga ai idenë për “Django Unchained”

Kanye pohon se Tarantino dhe Foxx e vodhën nga ai idenë për “Django Unchained”

TV / Film
Tarantino dhe gruaja e tij 20 vjet më e re janë në pritje të fëmijës së dytë

Tarantino dhe gruaja e tij 20 vjet më e re janë në pritje të fëmijës së dytë

Yjet
Ndërron jetë Sonny Chiba, i njohur për rolet në “Kill Bill” dhe “Fast and Furious”

Ndërron jetë Sonny Chiba, i njohur për rolet në “Kill Bill” dhe “Fast and Furious”

Yjet
Tarantino mbajti premtimin që i kishte dhënë nënës se nuk do t’i jepte asnjë cent nga pasuria e tij, sepse nuk e mbështeti në karrierë

Tarantino mbajti premtimin që i kishte dhënë nënës se nuk do t’i jepte asnjë cent nga pasuria e tij, sepse nuk e mbështeti në karrierë

Po Flitet
Regjisori që heton anët e errëta të njerëzimit

Regjisori që heton anët e errëta të njerëzimit

Filmi
Quentin Tarantino zbulon dy filmat e tij të preferuar nga dekada e kaluar

Quentin Tarantino zbulon dy filmat e tij të preferuar nga dekada e kaluar

Yjet
Të famshmit që u bënë prindër në 2020

Të famshmit që u bënë prindër në 2020

Yjet
Dhjetë të famshmit që kanë lindur në të njëjtin vit, por që kanë karaktere të ndryshme

Dhjetë të famshmit që kanë lindur në të njëjtin vit, por që kanë karaktere të ndryshme

Yjet
Quentin Tarantino bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare

Quentin Tarantino bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare

Yjet
Fitorja e “Parazitit”, paralajmërim për ndryshime në Hollivudin mendjemadh

Fitorja e “Parazitit”, paralajmërim për ndryshime në Hollivudin mendjemadh

Cult+
‘Golden Globes 2020’, fituesit kryesorë

‘Golden Globes 2020’, fituesit kryesorë

TV / Film
Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Yjet
Mënyra si i huazon Tarantino skenat nga filmat tjerë

Mënyra si i huazon Tarantino skenat nga filmat tjerë

TV / Film
Quentin Tarantino 56-vjeçar po pret të bëhet për herë të parë baba

Quentin Tarantino 56-vjeçar po pret të bëhet për herë të parë baba

Yjet
Pitt me lëvdata për DiCaprion: Shpresoj të punojmë sërish bashkë

Pitt me lëvdata për DiCaprion: Shpresoj të punojmë sërish bashkë

TV / Film
Filmi “Once Upon a Time in Hollywood” tashmë ka fituar 60 milionë dollarë në kinematë amerikane

Filmi “Once Upon a Time in Hollywood” tashmë ka fituar 60 milionë dollarë në kinematë amerikane

TV / Film
Cili do të jetë filmi i dhjetë… i fundit i Tarantinos?

Cili do të jetë filmi i dhjetë… i fundit i Tarantinos?

Cult+
Po pensionohet Quentin Tarantino: I dhashë botës së filmit gjithçka që kam mundur

Po pensionohet Quentin Tarantino: I dhashë botës së filmit gjithçka që kam mundur

Yjet