LAJMI I FUNDIT:

Presidenti i Shqipërisë

191 Artikuj

Aktivitet për 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO, Begaj: Shqipëria partner i besueshëm në Aleancën Euroatlantike

Aktivitet për 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO, Begaj: Shqipëria partner i besueshëm në Aleancën Euroatlantike

Shqipëri
Begaj dekreton Amnistinë Penale, 700 të burgosur lirohen menjëherë

Begaj dekreton Amnistinë Penale, 700 të burgosur lirohen menjëherë

Shqipëri
75-vjetori i themelimit të NATOs, Begaj: Siguria globale pa Aleancën, e paimagjinueshme

75-vjetori i themelimit të NATOs, Begaj: Siguria globale pa Aleancën, e paimagjinueshme

Shqipëri
Stërvitja e Batalionit të Këmbësorisë të Ushtrisë Shqiptare, Peleshi: Përballemi me një numër në rritje të kërcënimeve dhe kundërshtarëve të vlerave perëndimore

Stërvitja e Batalionit të Këmbësorisë të Ushtrisë Shqiptare, Peleshi: Përballemi me një numër në rritje të kërcënimeve dhe kundërshtarëve të vlerave perëndimore

Shqipëri
Begaj dekreton ndryshimet e ambasadorëve: Ferit Hoxha shkon në BE, Janina në OKB

Begaj dekreton ndryshimet e ambasadorëve: Ferit Hoxha shkon në BE, Janina në OKB

Shqipëri
Betohen në Presidencë ministrat e rinj në kabinetin e qeverisë së Shqipërisë

Betohen në Presidencë ministrat e rinj në kabinetin e qeverisë së Shqipërisë

Shqipëri
Presidenti Begaj dekreton ndryshimet në qeveri: Shkarkohet Margariti, emërohet Blendi Gonxhja

Presidenti Begaj dekreton ndryshimet në qeveri: Shkarkohet Margariti, emërohet Blendi Gonxhja

Shqipëri
Begaj i dorëzon shtetësinë shqiptare trajnerit të Kombëtares së futbollit Sylvinho

Begaj i dorëzon shtetësinë shqiptare trajnerit të Kombëtares së futbollit Sylvinho

Shqipëri
Ambasadori i ri i BE-së në Tiranë dorëzon letrat kredenciale tek Presidenti Begaj: I emocionuar të nis mandatin

Ambasadori i ri i BE-së në Tiranë dorëzon letrat kredenciale tek Presidenti Begaj: I emocionuar të nis mandatin

Shqipëri
Begaj për Mirush Kabashin: Lamtumirë artistit që mbajti gjallë brenda nesh dashurinë për artin

Begaj për Mirush Kabashin: Lamtumirë artistit që mbajti gjallë brenda nesh dashurinë për artin

Shqipëri
Nga Vlora, Begaj uron shqiptarët: Sot jemi shtet i pavarur në saj të mençurisë dhe guximit të patriotëve

Nga Vlora, Begaj uron shqiptarët: Sot jemi shtet i pavarur në saj të mençurisë dhe guximit të patriotëve

Shqipëri
Tiranë, mbahen Dita Arbëreshe dhe Samiti i Tretë i Diasporës

Tiranë, mbahen Dita Arbëreshe dhe Samiti i Tretë i Diasporës

Shqipëri
115 vjetori i Kongresit të Gjuhës Shqipe, Presidenti Begaj viziton sot Manastirin

115 vjetori i Kongresit të Gjuhës Shqipe, Presidenti Begaj viziton sot Manastirin

Shqipëri
Presidenti Begaj kthen për rishqyrtim në Kuvend ligjin për shtetësinë

Presidenti Begaj kthen për rishqyrtim në Kuvend ligjin për shtetësinë

Shqipëri
Begaj në Kalabri: Mirënjohje arbëreshëve të Italisë që ruajnë e trashëgojnë identitetin kombëtar

Begaj në Kalabri: Mirënjohje arbëreshëve të Italisë që ruajnë e trashëgojnë identitetin kombëtar

Shqipëri
Presidenti Macron viziton Tiranën, zbardhet agjenda e takimit me Begajn të martën

Presidenti Macron viziton Tiranën, zbardhet agjenda e takimit me Begajn të martën

Shqipëri
Samiti i Procesit të Berlinit në Tirana dhe vizita e Macronit, Rama takim me Presidentin Begaj

Samiti i Procesit të Berlinit në Tirana dhe vizita e Macronit, Rama takim me Presidentin Begaj

Shqipëri
Tirana kërkon reciprocitet, Begaj: Për shqiptarët në Serbi, të drejta si serbët në Kosovë

Tirana kërkon reciprocitet, Begaj: Për shqiptarët në Serbi, të drejta si serbët në Kosovë

Shqipëri
Begaj takim me Biden: Të bashkuar nga një aleancë vlerash

Begaj takim me Biden: Të bashkuar nga një aleancë vlerash

Shqipëri
Begaj takon Escobarin në Nju Jork: Domosdoshmëri ulja e tensioneve Kosovë-Serbi

Begaj takon Escobarin në Nju Jork: Domosdoshmëri ulja e tensioneve Kosovë-Serbi

Shqipëri
Begaj në Nju Jork: Shqipëria është në një rrugë zhvillimi të përshpejtuar

Begaj në Nju Jork: Shqipëria është në një rrugë zhvillimi të përshpejtuar

Shqipëri
Begaj dekreton lirimin e tetë ambasadorëve dhe emëron shtatë të tjerë, zëvendësohet ambasadori në Kosovë

Begaj dekreton lirimin e tetë ambasadorëve dhe emëron shtatë të tjerë, zëvendësohet ambasadori në Kosovë

Shqipëri
Mbi 5 mijë të vdekur nga përmbytjet, Begaj: Lutemi për popullin e Libisë në këtë kohë të vështirë

Mbi 5 mijë të vdekur nga përmbytjet, Begaj: Lutemi për popullin e Libisë në këtë kohë të vështirë

Shqipëri
Ndryshimet në qeverinë shqiptare, betohen pesë ministrat e rinj në Presidencë

Ndryshimet në qeverinë shqiptare, betohen pesë ministrat e rinj në Presidencë

Shqipëri