LAJMI I FUNDIT:

PR Artikuj

1174 Artikuj

Nxënësit e Shkollës Finlandeze pranohen në universitetet më prestigjioze në botë

Nxënësit e Shkollës Finlandeze pranohen në universitetet më prestigjioze në botë

Shkolla Finlandeze
Nesër në Universum Ferizaj mbahet testi per BURSA të plota në Infermieri dhe PUNËSIM në Gjermani

Nesër në Universum Ferizaj mbahet testi per BURSA të plota në Infermieri dhe PUNËSIM në Gjermani

Kolegji Universum
Këto janë arsyet se pse Kia është zgjedhja e duhur kur vendosni të bleni një veturë

Këto janë arsyet se pse Kia është zgjedhja e duhur kur vendosni të bleni një veturë

Kia Kosova
Shijoni freskinë e verës me dyert dhe dritaret e cilësisë së lartë të Kontura Profiles

Shijoni freskinë e verës me dyert dhe dritaret e cilësisë së lartë të Kontura Profiles

Kontura Profiles
Shfrytëzoji ditët e fundit të verës dhe zbritjen në Telegrafi Deals për t’i zotëruar bikinit perfekte

Shfrytëzoji ditët e fundit të verës dhe zbritjen në Telegrafi Deals për t’i zotëruar bikinit perfekte

Melodia Px
Biletat më të lira drejt Prishtinës nga Zvicra, Gjermania dhe Sllovenia

Biletat më të lira drejt Prishtinës nga Zvicra, Gjermania dhe Sllovenia

Prishtina Ticket
Trajnohu për Social Media Manager me 20% zbritje nga Telegrafi Deals

Trajnohu për Social Media Manager me 20% zbritje nga Telegrafi Deals

Hallakate
Evapify prezanton lojën “Wholesale Giveaway” – shansi juaj për të fituar shpërblime fantastike!

Evapify prezanton lojën “Wholesale Giveaway” – shansi juaj për të fituar shpërblime fantastike!

Crystal Evapify
Këtë të premte në HaPiTe – Marketingu digjital dhe inteligjenca artificiale

Këtë të premte në HaPiTe – Marketingu digjital dhe inteligjenca artificiale

Marketing
Për djemtë që luajnë futboll këto atlete janë krejt çka ju duhen

Për djemtë që luajnë futboll këto atlete janë krejt çka ju duhen

Melodia Px
Edukim transformues: Shkolla Finlandeze e udhëhequr nga vizioni arsimor i Finlandës

Edukim transformues: Shkolla Finlandeze e udhëhequr nga vizioni arsimor i Finlandës

Shkolla Finlandeze
Gjimnazi Cambridge akreditohet nga Cambridge International School, ndryshon emrin dhe vjen me planprogram të pasuruar për vitin e ri shkollor

Gjimnazi Cambridge akreditohet nga Cambridge International School, ndryshon emrin dhe vjen me planprogram të pasuruar për vitin e ri shkollor

Gjimnazi Cambridge
Ekipi i Kosovës po bëhet gati për garën ndërkombëtare të robotikës në Singapor

Ekipi i Kosovës po bëhet gati për garën ndërkombëtare të robotikës në Singapor

UBT
Të gjitha gratë duhet të kenë një maicë Nike në dollapin e tyre – gjejeni me zbritje në Telegrafi Deals

Të gjitha gratë duhet të kenë një maicë Nike në dollapin e tyre – gjejeni me zbritje në Telegrafi Deals

Melodia Px
Pro Real Estate i bën më të lehta investimet e diasporës në Kosovë, me prezencë në Aeroportin e Prishtinës

Pro Real Estate i bën më të lehta investimet e diasporës në Kosovë, me prezencë në Aeroportin e Prishtinës

Pro Real Estate
5 mundësitë e punësimit pas diplomimit në drejtimin e Infermierisë

5 mundësitë e punësimit pas diplomimit në drejtimin e Infermierisë

Kolegji Universum
Rëndësia e Prolaktinës –  Dr. Agron Spahija shpalos funksionet e prolaktinës në sistemin riprodhues

Rëndësia e Prolaktinës – Dr. Agron Spahija shpalos funksionet e prolaktinës në sistemin riprodhues

Elita Plus
Projektet Investuese të Diasporës – Caritas-i Zviceran hap thirrjen për aplikime

Projektet Investuese të Diasporës – Caritas-i Zviceran hap thirrjen për aplikime

Caritas Switzerland in Kosovo
Oferta e parezistueshme e gushtit në Auto Mita – bëjeni tuajën Dacia Logan Automatic

Oferta e parezistueshme e gushtit në Auto Mita – bëjeni tuajën Dacia Logan Automatic

Auto Mita
Për ty që po kërkon venbanimin e jetës – kjo është zgjidhja e duhur

Për ty që po kërkon venbanimin e jetës – kjo është zgjidhja e duhur

Al Trade Center
Mërgimtarët mund të gjejnë Diesel Power edhe në Kosovë

Mërgimtarët mund të gjejnë Diesel Power edhe në Kosovë

Petrol Company
Këpucë të rehatshme dhe me zbritje – ku tjetër veç në Telegrafi Deals

Këpucë të rehatshme dhe me zbritje – ku tjetër veç në Telegrafi Deals

Melodia Px
Poliklinika estethica hap qendrën e re në Veternik, me pajisje moderne dhe gamë të gjerë shërbimesh

Poliklinika estethica hap qendrën e re në Veternik, me pajisje moderne dhe gamë të gjerë shërbimesh

estethica
Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

Prime Travel