LAJMI I FUNDIT:

Policia shqiptare

534 Artikuj

Vinin nga kufiri shqiptar, sekuestrohen mbi 81 kg marijuanë në Greqi

Vinin nga kufiri shqiptar, sekuestrohen mbi 81 kg marijuanë në Greqi

Shqipëri
“Blindohet” Tirana për Samitin Ukrainë – Europa Juglindore, mbi një mijë forca policore në terren

“Blindohet” Tirana për Samitin Ukrainë – Europa Juglindore, mbi një mijë forca policore në terren

Shqipëri
Ish-drejtuesi i policisë: Nuk e kanë vrarë fëmijët Pëllumb Metën

Ish-drejtuesi i policisë: Nuk e kanë vrarë fëmijët Pëllumb Metën

Shqipëri
Tentoi të fuste 11 kilogramë heroinë në Shqipëri, qeni zbulon ngarkesën me drogë në Morinë, arrestohet 39-vjeçari nga Peja

Tentoi të fuste 11 kilogramë heroinë në Shqipëri, qeni zbulon ngarkesën me drogë në Morinë, arrestohet 39-vjeçari nga Peja

Shqipëri
Berisha thirrje policisë: Mos prekni protestues, se do e ta pësoni

Berisha thirrje policisë: Mos prekni protestues, se do e ta pësoni

Shqipëri
“Ma dërgo një foto ose do të vras”, kush është 27-vjeçari që shantazhonte të miturën në Tik-Tok dhe i kërkonte marrëdhënie seksuale

“Ma dërgo një foto ose do të vras”, kush është 27-vjeçari që shantazhonte të miturën në Tik-Tok dhe i kërkonte marrëdhënie seksuale

Shqipëri
Pritja e Blinkenit në Tiranë, policia përdor makina luksoze të sekuestruara në operacionet kundër grupeve kriminale

Pritja e Blinkenit në Tiranë, policia përdor makina luksoze të sekuestruara në operacionet kundër grupeve kriminale

Shqipëri
Punëtori i gurores shtypet për vdekje nga kamioni i tonazhit të rëndë në punë

Punëtori i gurores shtypet për vdekje nga kamioni i tonazhit të rëndë në punë

Shqipëri
Dikur ishin shokë burgu, por e vrau për një vend parkimi – arrestohet autori në Durrës

Dikur ishin shokë burgu, por e vrau për një vend parkimi – arrestohet autori në Durrës

Shqipëri
Trafik armësh dhe droge drejt Maqedonisë së Veriut, bien në pranga tre persona në Elbasan

Trafik armësh dhe droge drejt Maqedonisë së Veriut, bien në pranga tre persona në Elbasan

Shqipëri
Rasti i 27-vjeçares në Kamëz, eksperti: Altin Çoku leu një të mitur me benzinë duke i shantazhuar të motrën për marrëdhënie seksuale

Rasti i 27-vjeçares në Kamëz, eksperti: Altin Çoku leu një të mitur me benzinë duke i shantazhuar të motrën për marrëdhënie seksuale

Shqipëri
Arrestohet një punonjës policie në Durrës, i biri në kërkim, qëlluan me armë ndaj një automjeti

Arrestohet një punonjës policie në Durrës, i biri në kërkim, qëlluan me armë ndaj një automjeti

Shqipëri
Aktorët nga Kosova pretendojnë se janë keqtrajtuar nga policia shqiptare, reagon Balla: I keqardhur për publikimet në media

Aktorët nga Kosova pretendojnë se janë keqtrajtuar nga policia shqiptare, reagon Balla: I keqardhur për publikimet në media

Shqipëri
Gjendet i pajetë 54-vjeçari në Vlorë, dalin dyshimet e para

Gjendet i pajetë 54-vjeçari në Vlorë, dalin dyshimet e para

Shqipëri
Një 20-vjeçari vritet aksidentalisht gjatë gjuetisë

Një 20-vjeçari vritet aksidentalisht gjatë gjuetisë

Shqipëri
Erdhi nga Italia për t’u hakmarrë, dëshmia e 41-vjeçares që dogji makinën në Durrës

Erdhi nga Italia për t’u hakmarrë, dëshmia e 41-vjeçares që dogji makinën në Durrës

Shqipëri
Gjenden të vdekura në shtëpi nënë e bijë në Korçë

Gjenden të vdekura në shtëpi nënë e bijë në Korçë

Shqipëri
Vrau kolegun në stacionin e policisë në Tiranë, Apeli ul dënimin për ish-policin Ludjan Zaimi

Vrau kolegun në stacionin e policisë në Tiranë, Apeli ul dënimin për ish-policin Ludjan Zaimi

Shqipëri
Shtëpi me qira për të marrë drogë – rritet përdorimi i narkotikëve nga adoleshentët në Shqipëri

Shtëpi me qira për të marrë drogë – rritet përdorimi i narkotikëve nga adoleshentët në Shqipëri

Shqipëri
“E ke super tritol”, zbardhen bisedat e shitësve të drogës në Tiranë

“E ke super tritol”, zbardhen bisedat e shitësve të drogës në Tiranë

Shqipëri
Detaje për vetëvrasjen e policit: I dënuar nga gjykata për plagosjen e fqinjit

Detaje për vetëvrasjen e policit: I dënuar nga gjykata për plagosjen e fqinjit

Shqipëri
Vetëvritet nënkomisari brenda ambienteve të Policisë së Durrësit

Vetëvritet nënkomisari brenda ambienteve të Policisë së Durrësit

Shqipëri
Kishte tri gra dhe pretendonte se 16-vjeçarja ishte gruaja e tij e katërt, avokatja shpjegon aspektin ligjor të mjekut Dervish Hasi

Kishte tri gra dhe pretendonte se 16-vjeçarja ishte gruaja e tij e katërt, avokatja shpjegon aspektin ligjor të mjekut Dervish Hasi

Shqipëri
Babai i të akuzuarit për abuzim me të miturën: Në pamje dukej si 20-vjeçare

Babai i të akuzuarit për abuzim me të miturën: Në pamje dukej si 20-vjeçare

Shqipëri