LAJMI I FUNDIT:

Policia e Shipërisë

85 Artikuj

Një banesë në Himarë përshihet nga flakët, burrë e grua humbin jetën nga asfiksia

Një banesë në Himarë përshihet nga flakët, burrë e grua humbin jetën nga asfiksia

Shqipëri
Policia nxjerr pamjet e arrestimit të 39-vjeçarit në kërkim për vrasje të dyfishtë në Lezhë

Policia nxjerr pamjet e arrestimit të 39-vjeçarit në kërkim për vrasje të dyfishtë në Lezhë

Shqipëri
Aksion i gjerë në Tiranë, Policia Rrugore pezullon 46 leje drejtimi dhe bllokon 39 targa

Aksion i gjerë në Tiranë, Policia Rrugore pezullon 46 leje drejtimi dhe bllokon 39 targa

Shqipëri
Shpërthimi i madh te shtëpia e Armand Dukës, policia shqiptare jep detajet e para zyrtare

Shpërthimi i madh te shtëpia e Armand Dukës, policia shqiptare jep detajet e para zyrtare

Shqipëri
Drejtori i Policisë së Tiranës: Nuk do ta ruajmë godinën, largohemi pasi të kryejmë procedurat

Drejtori i Policisë së Tiranës: Nuk do ta ruajmë godinën, largohemi pasi të kryejmë procedurat

Shqipëri
Policia merr në mbrojtje selinë e PD-së, arrestohen disa protestues

Policia merr në mbrojtje selinë e PD-së, arrestohen disa protestues

Shqipëri
Gjendet makina e djegur në një fshat të Vlorës, dyshohet se i përket autorëve që qëlluan 36-vjeçarin

Gjendet makina e djegur në një fshat të Vlorës, dyshohet se i përket autorëve që qëlluan 36-vjeçarin

Shqipëri
Policia e Shqipërisë jep detaje për sekuestrimin e mbi 100 kg kokainë që ishte kapur në kamionin e mbushur me banane

Policia e Shqipërisë jep detaje për sekuestrimin e mbi 100 kg kokainë që ishte kapur në kamionin e mbushur me banane

Shqipëri
Gjendet pa shenja jete pronari i një hoteli në Fier

Gjendet pa shenja jete pronari i një hoteli në Fier

Shqipëri
Arrestohet i dyshuar për vjedhje në Tiranë, i hapte banesat me kartë  

Arrestohet i dyshuar për vjedhje në Tiranë, i hapte banesat me kartë  

Shqipëri
Me shpejtësi marramendëse dhe me celular në dorë, makina inteligjente ‘gjobit’ 334 drejtues mjetesh brenda Tiranës

Me shpejtësi marramendëse dhe me celular në dorë, makina inteligjente ‘gjobit’ 334 drejtues mjetesh brenda Tiranës

Shqipëri
Aksidentoi për vdekje një person dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 33 vjeçari nga Policia e Beratit

Aksidentoi për vdekje një person dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 33 vjeçari nga Policia e Beratit

Shqipëri
Publikohen pamjet e momentit të vrasjes së policit Saimir Hoxha në Lezhë

Publikohen pamjet e momentit të vrasjes së policit Saimir Hoxha në Lezhë

Shqipëri
Plagoset një 20 vjeçare në Vlorë, drejtori i policisë jep detajet rreth ngjarjes

Plagoset një 20 vjeçare në Vlorë, drejtori i policisë jep detajet rreth ngjarjes

Shqipëri
Shqipëri, disa persona ndalojnë të rinjtë nga Kosova në mes të rrugës dhe ua grabisin veturën “Audi Q7”

Shqipëri, disa persona ndalojnë të rinjtë nga Kosova në mes të rrugës dhe ua grabisin veturën “Audi Q7”

Kosovë
28-vjeçari në Ksamil u qëllua nga shoku në dhomën e hotelit, Policia e Shqipërisë jep detajet

28-vjeçari në Ksamil u qëllua nga shoku në dhomën e hotelit, Policia e Shqipërisë jep detajet

Shqipëri
Sezoni turistik, ​Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë me patrullime të përbashkëta

Sezoni turistik, ​Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë me patrullime të përbashkëta

Shqipëri
Rama jep lajmin e mirë për policin: Operacioni i dytë në Turqi doli me sukses

Rama jep lajmin e mirë për policin: Operacioni i dytë në Turqi doli me sukses

Shqipëri
Kthimi i pushuesve nga plazhi, policia shqiptare në aksion

Kthimi i pushuesve nga plazhi, policia shqiptare në aksion

Shqipëri
Arrestohen dy policë në Shqipëri, i kërkuan para dhe favore seksuale një gruaje

Arrestohen dy policë në Shqipëri, i kërkuan para dhe favore seksuale një gruaje

Kronika e Zezë
Policia shqiptare arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit

Policia shqiptare arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit

Shqipëri
Këta janë tre vrasësit shqiptarë të dënuar përjetë, që po i kërkon policia

Këta janë tre vrasësit shqiptarë të dënuar përjetë, që po i kërkon policia

Shqipëri
Shkëmbim zjarri mes dy automjeteve në Elbasan, plagoset 22-vjeçari

Shkëmbim zjarri mes dy automjeteve në Elbasan, plagoset 22-vjeçari

Shqipëri
Policia jep detaje për masat e marra për zhvillimin e ndeshjes Shqipëri – Francë

Policia jep detaje për masat e marra për zhvillimin e ndeshjes Shqipëri – Francë

Kombëtarja e Shqipërisë