LAJMI I FUNDIT:

Phoenix Suns

84 Artikuj

Call of Duty: Warzone 2 e shton Kevin Durant si një personazh të ri brenda videolojës

Call of Duty: Warzone 2 e shton Kevin Durant si një personazh të ri brenda videolojës

Lojëra
Philadelphia dhe Phoenix barazojnë rezultatin ndaj Bostonit respektivisht Denverit

Philadelphia dhe Phoenix barazojnë rezultatin ndaj Bostonit respektivisht Denverit

NBA
Boston marrin fitore të madhe në udhëtim te 76ers, Phoenix ngushton epërsinë

Boston marrin fitore të madhe në udhëtim te 76ers, Phoenix ngushton epërsinë

NBA
Denveri kaloi në epërsi ndaj Phoenix në gjysmëfinalen e Perëndimit

Denveri kaloi në epërsi ndaj Phoenix në gjysmëfinalen e Perëndimit

NBA
Lakers dhe Clippers marrin fitore të mëdha në ‘Play-Off’, triumfojnë në udhëtim ndaj Memphis dhe Phoenix

Lakers dhe Clippers marrin fitore të mëdha në ‘Play-Off’, triumfojnë në udhëtim ndaj Memphis dhe Phoenix

NBA
Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
Durant shkëlqen, Suns marrin fitore të rëndësishme ndaj Nuggets

Durant shkëlqen, Suns marrin fitore të rëndësishme ndaj Nuggets

NBA
Lakers marrin fitore të madhe ndaj Suns, Warriors triumfojnë ndaj Dallasit

Lakers marrin fitore të madhe ndaj Suns, Warriors triumfojnë ndaj Dallasit

NBA
Booker shkëlqen me 44 pikë, Suns triumfojnë pa problem ndaj Thunder

Booker shkëlqen me 44 pikë, Suns triumfojnë pa problem ndaj Thunder

NBA
Phoenix marrin fitore të rëndësishme në udhëtim te Chicago, Lakers mposhtet në shtëpi

Phoenix marrin fitore të rëndësishme në udhëtim te Chicago, Lakers mposhtet në shtëpi

NBA
Clippers marrin fitore të madhe në udhëtim te Suns

Clippers marrin fitore të madhe në udhëtim te Suns

NBA
Kevin Durant bëhet me skuadër të re, Phoenix dhe Brooklyn bëjnë shkëmbim të bujshëm

Kevin Durant bëhet me skuadër të re, Phoenix dhe Brooklyn bëjnë shkëmbim të bujshëm

NBA
Suns marrin fitore të madhe në TD Garden ndaj Celtics

Suns marrin fitore të madhe në TD Garden ndaj Celtics

NBA
Boston Celtics fiton duelin e dy skuadrave lidere në NBA

Boston Celtics fiton duelin e dy skuadrave lidere në NBA

NBA
Barack Obama gati ta blejë skuadrën e madhe nga NBA për një shifër rekorde për basketbollin amerikan

Barack Obama gati ta blejë skuadrën e madhe nga NBA për një shifër rekorde për basketbollin amerikan

NBA
Miami Heat fiton dhe eliminon Philadelphian, barazohet gjithçka në duelin Dallas Mavericks – Phoenix Suns

Miami Heat fiton dhe eliminon Philadelphian, barazohet gjithçka në duelin Dallas Mavericks – Phoenix Suns

NBA
Philadelphia 76ers dhe Dallas Mavericks marrni fitoret e para

Philadelphia 76ers dhe Dallas Mavericks marrni fitoret e para

NBA
Miami Heat e Phoenix Suns marrin fitoret e dyta

Miami Heat e Phoenix Suns marrin fitoret e dyta

NBA
Milwaukee Bucks dhe Phoenix Suns marrin fitore të mëdha në udhëtim

Milwaukee Bucks dhe Phoenix Suns marrin fitore të mëdha në udhëtim

NBA
Phoenix fiton kryendeshjen e mbrëmjes ndaj Lakers

Phoenix fiton kryendeshjen e mbrëmjes ndaj Lakers

NBA
Spektakël në Fiserv Forum, Milwaukee Bucks mposhtin Phoenix Suns

Spektakël në Fiserv Forum, Milwaukee Bucks mposhtin Phoenix Suns

NBA
Phoenix Suns befasohet në shtëpi nga Miami Heat

Phoenix Suns befasohet në shtëpi nga Miami Heat

NBA
Lakers pësojnë tjetër humbje, mposhtën në Staples Center nga Phoenixi

Lakers pësojnë tjetër humbje, mposhtën në Staples Center nga Phoenixi

NBA
Milwaukee Bucks mposhtin Phoenix Suns në finale dhe bëhen kampion të NBA pas 50 viteve

Milwaukee Bucks mposhtin Phoenix Suns në finale dhe bëhen kampion të NBA pas 50 viteve

NBA