LAJMI I FUNDIT:
Phil Foden

Phil Foden

168 Artikuj

“Vetëm duhet të jenë të lirë dhe e fitojnë Evropianin” – Ferdinand tregon për dyshen që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

“Vetëm duhet të jenë të lirë dhe e fitojnë Evropianin” – Ferdinand tregon për dyshen që mund të shkëlqejnë në Euro 2024

Premier League
Pep Guardiola jep publikisht emrin se kush duhet të shpallet ‘Lojtari i vitit’ në Angli

Pep Guardiola jep publikisht emrin se kush duhet të shpallet ‘Lojtari i vitit’ në Angli

Premier League
Foden zbulon sekretin pas het-trikut ndaj Aston Villas

Foden zbulon sekretin pas het-trikut ndaj Aston Villas

Premier League
Paraqitje për notën 10-të e Phil Foden, Man City i tregon vendin Aston Villas

Paraqitje për notën 10-të e Phil Foden, Man City i tregon vendin Aston Villas

Premier League
Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Ndërkombëtare
Vetëm dy yje të La Ligës janë në mesin e 10 lojtarëve më të vlefshëm në futboll

Vetëm dy yje të La Ligës janë në mesin e 10 lojtarëve më të vlefshëm në futboll

Ndërkombëtare
Ish-fituesi i Topit të Artë bën krahasimin interesant mes Arda Guler dhe Phil Foden

Ish-fituesi i Topit të Artë bën krahasimin interesant mes Arda Guler dhe Phil Foden

Ndërkombëtare
Foden paralajmëron Manchester Cityn derisa Real Madridi fërkon duart

Foden paralajmëron Manchester Cityn derisa Real Madridi fërkon duart

La Liga
“Në asnjë mënyrë”, Foden nuk pajtohet me Guardiolan për krahasimin e bërë

“Në asnjë mënyrë”, Foden nuk pajtohet me Guardiolan për krahasimin e bërë

Premier League
Real Madridi po bëhet gati për transferimin e “Galaktikut të ri”

Real Madridi po bëhet gati për transferimin e “Galaktikut të ri”

La Liga
Guardiola e krahason Fodenin me Messin pas derbit ndaj Man Utd

Guardiola e krahason Fodenin me Messin pas derbit ndaj Man Utd

Premier League
Scholes ‘përbuz’ Lampardin dhe zgjedh yllin e Manchester Cityt si lojtar më të mirë se ai

Scholes ‘përbuz’ Lampardin dhe zgjedh yllin e Manchester Cityt si lojtar më të mirë se ai

Premier League
Guardiola emëron lojtarin më të mirë në Ligën Premier për gjërat që ai bën

Guardiola emëron lojtarin më të mirë në Ligën Premier për gjërat që ai bën

Premier League
“Shah-mat”: Foden ndëshkon sërish Man Unitedin

“Shah-mat”: Foden ndëshkon sërish Man Unitedin

Premier League
Phil Foden me një euro-gol ndëshkon Onanan, barazohen shifrat në derbi

Phil Foden me një euro-gol ndëshkon Onanan, barazohen shifrat në derbi

Premier League
Manchester City merr një fitore të mundimshme në udhëtim ndaj Bournemouth

Manchester City merr një fitore të mundimshme në udhëtim ndaj Bournemouth

Premier League
“Është më i miri në botë” – Foden me fjalë të mëdha për Kevin de Bruynen

“Është më i miri në botë” – Foden me fjalë të mëdha për Kevin de Bruynen

Premier League
Copenhagen 1-3 Man City, notat e lojtarëve: De Bruyne e Foden me paraqitje spektakolare

Copenhagen 1-3 Man City, notat e lojtarëve: De Bruyne e Foden me paraqitje spektakolare

Liga e Kampionëve
Phil Foden kopjoi festimin e Cavanit, por kjo mund t’i sjell telashe yllit anglez

Phil Foden kopjoi festimin e Cavanit, por kjo mund t’i sjell telashe yllit anglez

Premier League
Phil Foden shkruan historinë në Ligën Premier me golin e fundit të Man Cityt kundër Brentford

Phil Foden shkruan historinë në Ligën Premier me golin e fundit të Man Cityt kundër Brentford

Premier League
Man City mposht në udhëtim Brentfordin, shkëlqen me het-trik Phil Foden

Man City mposht në udhëtim Brentfordin, shkëlqen me het-trik Phil Foden

Premier League
Foden: Man City nuk merr merita mjaftueshëm për sukseset

Foden: Man City nuk merr merita mjaftueshëm për sukseset

Premier League
Manchester City kampion i botës për klube, “shkatërron” Fluminensen në finale

Manchester City kampion i botës për klube, “shkatërron” Fluminensen në finale

Ndërkombëtare
Messi e pyeste gjithmonë Agueron për të njëjtin lojtar te Manchester City

Messi e pyeste gjithmonë Agueron për të njëjtin lojtar te Manchester City

Ndërkombëtare