LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Ukrainës

223 Artikuj

Kalendari i plotë i ndeshjeve të Shqipërisë në Ligën e Kombeve

Kalendari i plotë i ndeshjeve të Shqipërisë në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Shqipërisë
Ka frikë nga errësira, ka luajtur “teknikisht” për Arsenalin, nuk ka qenë asnjëherë në një klub nate – 13 fakte interesante për Mudryk

Ka frikë nga errësira, ka luajtur “teknikisht” për Arsenalin, nuk ka qenë asnjëherë në një klub nate – 13 fakte interesante për Mudryk

Premier League
Andriy Shevchenko zgjidhet kryetar i Federatës së Futbollit të Ukrainës

Andriy Shevchenko zgjidhet kryetar i Federatës së Futbollit të Ukrainës

Ndërkombëtare
Hidhet shorti i ndeshjeve “play-off” për Kampionatin Evropian ‘Gjermani 2024’

Hidhet shorti i ndeshjeve “play-off” për Kampionatin Evropian ‘Gjermani 2024’

Premier League
Italia për ‘vrime të gjilpërës’ kalon në Euro 2024, kampionët do të jenë në Gjermani

Italia për ‘vrime të gjilpërës’ kalon në Euro 2024, kampionët do të jenë në Gjermani

Përfaqësueset
Andriy Shevchenko paralajmëron Italinë para ndeshjes me Ukrainën

Andriy Shevchenko paralajmëron Italinë para ndeshjes me Ukrainën

Përfaqësueset
Spalletti u përballë me një incident diplomatik para ndeshjes me Ukrainën

Spalletti u përballë me një incident diplomatik para ndeshjes me Ukrainën

Përfaqësueset
Çfarë i duhet Italisë për t’u kualifikuar në EURO 2024?

Çfarë i duhet Italisë për t’u kualifikuar në EURO 2024?

Përfaqësueset
U lëndua me Italinë, Bastoni humb dy ndeshjet e fundit për Euro 2024 dhe tri takime të rëndësishme me Interin

U lëndua me Italinë, Bastoni humb dy ndeshjet e fundit për Euro 2024 dhe tri takime të rëndësishme me Interin

Serie A
Ezgjan Alioski: Ishim të pafat dhe jemi të dëshpëruar, por ky është futbolli

Ezgjan Alioski: Ishim të pafat dhe jemi të dëshpëruar, por ky është futbolli

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia e Veriut humb nga Ukraina, Euro 2024 mbetet vetëm “ëndërr” 

Maqedonia e Veriut humb nga Ukraina, Euro 2024 mbetet vetëm “ëndërr” 

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Enis Bardhi: Ndaj Ukrainës duam rezultat pozitiv, të gjithë duhet të marrin përgjegjësi

Enis Bardhi: Ndaj Ukrainës duam rezultat pozitiv, të gjithë duhet të marrin përgjegjësi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia sot niset drejt Pragës, Musliu: Kemi besim të plotë për fitore të radhës 

Maqedonia sot niset drejt Pragës, Musliu: Kemi besim të plotë për fitore të radhës 

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Erdon Daci: Jam këtu me meritat e mia, Maqedonia mund të jetë befasia e grupit 

Erdon Daci: Jam këtu me meritat e mia, Maqedonia mund të jetë befasia e grupit 

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Mykhailo Mudryk bëhet viral me asistimin e tij në Kampionatin Evropian U-21

Mykhailo Mudryk bëhet viral me asistimin e tij në Kampionatin Evropian U-21

Ndërkombëtare
Tifozët e Arsenalit kanë ‘qeshjen e fundit’: Saka ‘nënshtroi’ 100 milionëshin e Chelseat

Tifozët e Arsenalit kanë ‘qeshjen e fundit’: Saka ‘nënshtroi’ 100 milionëshin e Chelseat

Premier League
Paraqitje kastastrofale nga 100 milionëshi i Chelseat në ndeshjen ndaj Anglisë

Paraqitje kastastrofale nga 100 milionëshi i Chelseat në ndeshjen ndaj Anglisë

Përfaqësueset
Anglia triumfon lehtësisht ndaj Ukrainës – vazhdon sigurt si lider i Grupit C

Anglia triumfon lehtësisht ndaj Ukrainës – vazhdon sigurt si lider i Grupit C

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Anglia luan për fitore në sfidën ndaj Ukrainës

Formacionet zyrtare: Anglia luan për fitore në sfidën ndaj Ukrainës

Përfaqësueset
Brenda udhëtimit horror të ekipit të Ukrainës nga lufta për në Angli, në rrugëtimin 16-orësh përpara ndeshjes në Wembley

Brenda udhëtimit horror të ekipit të Ukrainës nga lufta për në Angli, në rrugëtimin 16-orësh përpara ndeshjes në Wembley

Përfaqësueset
Gareth Southgate zbulon emrat e të ftuarve për ndeshjet ndaj Italisë dhe Ukrainës

Gareth Southgate zbulon emrat e të ftuarve për ndeshjet ndaj Italisë dhe Ukrainës

Përfaqësueset
Ukraina me apelon në FIFA përjashtimin e Iranit nga Kupa e Botës

Ukraina me apelon në FIFA përjashtimin e Iranit nga Kupa e Botës

Përfaqësueset
Ukraina dhe Italia duan që Irani të përjashtohet nga Kupa e Botës

Ukraina dhe Italia duan që Irani të përjashtohet nga Kupa e Botës

Përfaqësueset
FIFA nën presion të madh që Irani të përjashtohet nga Kupa e Botës dhe vendi i tyre t’i dorëzohet Ukrainës

FIFA nën presion të madh që Irani të përjashtohet nga Kupa e Botës dhe vendi i tyre t’i dorëzohet Ukrainës

Përfaqësueset