LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Brazilit

829 Artikuj

Trajneri i Brazilit i bindur: Vini Jr do të fitojë Topin e Artë

Trajneri i Brazilit i bindur: Vini Jr do të fitojë Topin e Artë

La Liga
Kartoni rozë do të përdoret në Kupën e Amerikës këtë verë – por çfarë kuptimi ka?

Kartoni rozë do të përdoret në Kupën e Amerikës këtë verë – por çfarë kuptimi ka?

Përfaqësueset
Brazili merr një lajm të rëndë, mbetet pa njërin prej lojtarëve kryesor për Copa America

Brazili merr një lajm të rëndë, mbetet pa njërin prej lojtarëve kryesor për Copa America

Përfaqësueset
Alarmohet Real Madridi dhe Brazili: Endrick lëndohet dhe largohet me barelë nga fusha

Alarmohet Real Madridi dhe Brazili: Endrick lëndohet dhe largohet me barelë nga fusha

Ndërkombëtare
Brazili ka publikuar listën e Copa America, disa yje mbesin jashtë

Brazili ka publikuar listën e Copa America, disa yje mbesin jashtë

Përfaqësueset
Takimi qesharak mes Crouch dhe Ronaldos – legjenda angleze rrëfen gjithë ngjarjen

Takimi qesharak mes Crouch dhe Ronaldos – legjenda angleze rrëfen gjithë ngjarjen

Ndërkombëtare
Ronaldo zbulon sekretin se përse Diego Maradona mbante dy orë në duar

Ronaldo zbulon sekretin se përse Diego Maradona mbante dy orë në duar

Ndërkombëtare
Perandori i famshëm vazhdon t’i trishtojë të gjithë: Adriano shihet i dehur në treg duke qeshur me një grua, më pas puthi dorën e një burri

Perandori i famshëm vazhdon t’i trishtojë të gjithë: Adriano shihet i dehur në treg duke qeshur me një grua, më pas puthi dorën e një burri

Ligat tjera
Vetëm disa ditë pas lirimit, Dani Alves akuzohet me një tjetër vepër penale

Vetëm disa ditë pas lirimit, Dani Alves akuzohet me një tjetër vepër penale

La Liga
“Doja të hiqja dorë”, Richarlison ndan luftën e tij me depresionin dhe mendimet e errëta për vdekjen

“Doja të hiqja dorë”, Richarlison ndan luftën e tij me depresionin dhe mendimet e errëta për vdekjen

Ndërkombëtare
Vetëm katër lojtarë të Barcelonës morën duartrokitje në Bernabeu – Yamal është njëri prej tyre

Vetëm katër lojtarë të Barcelonës morën duartrokitje në Bernabeu – Yamal është njëri prej tyre

Ndërkombëtare
“Alves dhe Robinho duhet të jenë në burg, nëse do t’i ndodhte vajzës time do të merresha personalisht me ta” – Melo godet dy yjet brazilianë

“Alves dhe Robinho duhet të jenë në burg, nëse do t’i ndodhte vajzës time do të merresha personalisht me ta” – Melo godet dy yjet brazilianë

Përfaqësueset
Dani Alves dhe pasuria e tij: Pagat si futbollist, asetet, investimet, kompanitë dhe gjithçka tjetër

Dani Alves dhe pasuria e tij: Pagat si futbollist, asetet, investimet, kompanitë dhe gjithçka tjetër

Ndërkombëtare
Sensacioni i Barcelonës u duartrokit nga i gjithë ‘Santiago Bernabeu’ pas super paraqitjes ndaj Brazilit

Sensacioni i Barcelonës u duartrokit nga i gjithë ‘Santiago Bernabeu’ pas super paraqitjes ndaj Brazilit

Përfaqësueset
Florentino Perez takohet me Endrick pas ndeshjes ndaj Spanjës, zbulohet ajo që ai i tha sulmuesit

Florentino Perez takohet me Endrick pas ndeshjes ndaj Spanjës, zbulohet ajo që ai i tha sulmuesit

Ndërkombëtare
“Unë thjesht dua të luaj futboll” – Vini Jr me një gjest të shëmtuar në miqësore, Laporte tallet me të pas ndeshjes

“Unë thjesht dua të luaj futboll” – Vini Jr me një gjest të shëmtuar në miqësore, Laporte tallet me të pas ndeshjes

La Liga
Vila luksoze e legjendarit Cafu del në ankand, ai do ta shesë për gjysmën e çmimit për të shlyer borxhin e tij

Vila luksoze e legjendarit Cafu del në ankand, ai do ta shesë për gjysmën e çmimit për të shlyer borxhin e tij

Ndërkombëtare
Dani Alves u lirua nga burgu në Spanjë, mblodhi një milion euro dhe pagoi me kusht

Dani Alves u lirua nga burgu në Spanjë, mblodhi një milion euro dhe pagoi me kusht

Ndërkombëtare
I mbuluar nga këmbët deri tek koka me para – sa shumë ka fituar Oscar që kur shkoi në Kinë nga Chelsea

I mbuluar nga këmbët deri tek koka me para – sa shumë ka fituar Oscar që kur shkoi në Kinë nga Chelsea

Ligat tjera
Pse Dani Alves nuk mund të paguajë garancinë: Zbulohet shuma e parave që ai ka në bankë

Pse Dani Alves nuk mund të paguajë garancinë: Zbulohet shuma e parave që ai ka në bankë

Ndërkombëtare
Kujt ia dha Vinicius fanellën e Brazilit pas miqësores me Anglinë? Bellingham e luajti ndërmjetësin

Kujt ia dha Vinicius fanellën e Brazilit pas miqësores me Anglinë? Bellingham e luajti ndërmjetësin

Përfaqësueset
Zbardhen detajet pse nuk u mundësua lirimi i Dani Alvesit nga burgu

Zbardhen detajet pse nuk u mundësua lirimi i Dani Alvesit nga burgu

Ndërkombëtare
Shuplaka që Bellingham i dha Endrickut pas ndeshjes me Brazilin është bërë virale në internet

Shuplaka që Bellingham i dha Endrickut pas ndeshjes me Brazilin është bërë virale në internet

Përfaqësueset
Goli i Endrick i jep fitoren Brazilit në duelin ndaj Anglisë në ‘Wembley’

Goli i Endrick i jep fitoren Brazilit në duelin ndaj Anglisë në ‘Wembley’

Përfaqësueset