LAJMI I FUNDIT:
Pep Guardiola

Pep Guardiola

1635 Artikuj

Info

Pep Guardiola është trajner spanjoll i lindur më 18 janar 1971.

City dhe Chelsea vazhdojnë presingun për Bonuccin

City dhe Chelsea vazhdojnë presingun për Bonuccin

Premier League
Zabaleta zbulon rregullat e hekurta të Guardiolës

Zabaleta zbulon rregullat e hekurta të Guardiolës

Premier League
Trajnerët me më së shumti fitore ndaj Guardiolas (Foto)

Trajnerët me më së shumti fitore ndaj Guardiolas (Foto)

Premier League
Guardiola kritikon futbollistët pas humbjes

Guardiola kritikon futbollistët pas humbjes

Premier League
Guardiola: Liga Premier, më e vështira

Guardiola: Liga Premier, më e vështira

Premier League
​Mourinho e Guardiola në ndjekje te Kroos

​Mourinho e Guardiola në ndjekje te Kroos

Premier League
Mourinho dhe Guardiola në garë për yllin e Realit

Mourinho dhe Guardiola në garë për yllin e Realit

Premier League
Guardiola lavdëron kundërshtarin e fundjavës dhe trajnerin e tyre

Guardiola lavdëron kundërshtarin e fundjavës dhe trajnerin e tyre

Premier League
Celtic-City, skuadrat startuese

Celtic-City, skuadrat startuese

Liga e Kampionëve
Guardiola mund ta thyejë rekordin gjysmëshekullor të Cityt

Guardiola mund ta thyejë rekordin gjysmëshekullor të Cityt

Premier League
Pep Guardiola tani edhe model (Foto)

Pep Guardiola tani edhe model (Foto)

Yjet
Guardiola nuk e ka mendjen te titulli: Vështirë të dalim në katër pozitat e para

Guardiola nuk e ka mendjen te titulli: Vështirë të dalim në katër pozitat e para

Premier League
Guardiola i kënaqur me Agueron, por kërkon më shumë nga ai

Guardiola i kënaqur me Agueron, por kërkon më shumë nga ai

Premier League
​Guardiola tregon arsyet e largimit te Nasrit

​Guardiola tregon arsyet e largimit te Nasrit

Premier League
Agjenti Yayas: Guardiola mendon se është zoti

Agjenti Yayas: Guardiola mendon se është zoti

Premier League
Një trajner si Guardiola – skuadra regjistron fitoren e nëntë radhazi, ai nuk është i kënaqur

Një trajner si Guardiola – skuadra regjistron fitoren e nëntë radhazi, ai nuk është i kënaqur

Premier League
Gabriel Jesus zbulon arsyen pse refuzoi skuadrat e tjera për Cityn

Gabriel Jesus zbulon arsyen pse refuzoi skuadrat e tjera për Cityn

Premier League
Xavi: Guardiola fiton gjithçka me Cityn

Xavi: Guardiola fiton gjithçka me Cityn

Premier League
Guardiola i tha të kërkonte falje, vjen kundër-reagimi i agjentit të Toure

Guardiola i tha të kërkonte falje, vjen kundër-reagimi i agjentit të Toure

Premier League
Toure s’do të luajë për Cityn nëse agjenti i tij nuk kërkon falje! (Foto)

Toure s’do të luajë për Cityn nëse agjenti i tij nuk kërkon falje! (Foto)

Premier League
Kimmich lavdëron Guardiolan: Ai revolucionarizoi futbollin

Kimmich lavdëron Guardiolan: Ai revolucionarizoi futbollin

Bundesliga
Gundogan tregon se cili është më i miri, Klopp apo Guardiola

Gundogan tregon se cili është më i miri, Klopp apo Guardiola

Premier League
Guardiola: Pas Messit, ky është futbollisti më i mirë në botë

Guardiola: Pas Messit, ky është futbollisti më i mirë në botë

Premier League
Guardiola harron fitoren ndaj United: Ende duhet të përmirësohemi

Guardiola harron fitoren ndaj United: Ende duhet të përmirësohemi

Premier League