LAJMI I FUNDIT:
Pep Guardiola

Pep Guardiola

1579 Artikuj

Info

Pep Guardiola është trajner spanjoll i lindur më 18 janar 1971.

Guardiola dëshiron me çdo kusht transferimin e Kroosit dhe Suarezit

Guardiola dëshiron me çdo kusht transferimin e Kroosit dhe Suarezit

Premier League
Guardiola: Dua të fitoj çdo ndeshje me Cityn

Guardiola: Dua të fitoj çdo ndeshje me Cityn

Premier League
Kroos refuzon Guardiolën dhe Cityn

Kroos refuzon Guardiolën dhe Cityn

Premier League
Guardiola kthehet kah Stontes

Guardiola kthehet kah Stontes

Premier League
Pasojat e “Brexit”, Mourinho e Guardiola i ndjejnë në llogaritë bankare!

Pasojat e “Brexit”, Mourinho e Guardiola i ndjejnë në llogaritë bankare!

Premier League
Xhaxhai i zbulon transferimin Nolitos

Xhaxhai i zbulon transferimin Nolitos

Premier League
‘Hakmarrja’ e Ibras ndaj Guardiolas

‘Hakmarrja’ e Ibras ndaj Guardiolas

Premier League
Kur do të vihen përballë, Pep, Mou dhe Conte

Kur do të vihen përballë, Pep, Mou dhe Conte

Premier League
Ndeshjet e javës së parë në Ligën Premier për sezonin 2016/2017

Ndeshjet e javës së parë në Ligën Premier për sezonin 2016/2017

Premier League
Guardiola dëshiron Noliton

Guardiola dëshiron Noliton

Premier League
Pep nuk ka klauzolë që ia ndalon transferimin e lojtarëve të Bayernit

Pep nuk ka klauzolë që ia ndalon transferimin e lojtarëve të Bayernit

Premier League
Guardiola nuk guxon t’ia bëjë këtë gjë Bayernit

Guardiola nuk guxon t’ia bëjë këtë gjë Bayernit

Bundesliga
Guardiola dhe Mourinho ‘luftë’ për ‘Lojtarin e vitit në Gjermani’

Guardiola dhe Mourinho ‘luftë’ për ‘Lojtarin e vitit në Gjermani’

Premier League
Revolucioni i Guardiolas te City fillon me këta tre lojtarë

Revolucioni i Guardiolas te City fillon me këta tre lojtarë

Premier League
“Guardiola trajneri më i mirë në botë”

“Guardiola trajneri më i mirë në botë”

Premier League
Guardiola rrëmben Bellerinin

Guardiola rrëmben Bellerinin

Premier League
Ancelotti flet për Pep Guardiolan

Ancelotti flet për Pep Guardiolan

Premier League
E kërkon Barcelona, por e transferon Guardiola (Foto)

E kërkon Barcelona, por e transferon Guardiola (Foto)

Ligue 1
Mourinho: Kështu do të sillem me Guardiolan

Mourinho: Kështu do të sillem me Guardiolan

Premier League
Kroos është zgjedhja e parë e Guardiolas

Kroos është zgjedhja e parë e Guardiolas

Premier League
Gjashtë sportistët që e kanë fituar LK-në si lojtarë dhe trajnerë (Foto)

Gjashtë sportistët që e kanë fituar LK-në si lojtarë dhe trajnerë (Foto)

Arbios Kryeziu
200 milionë funte për tetë lojtarë, ky është plani i Pep Guardiolas

200 milionë funte për tetë lojtarë, ky është plani i Pep Guardiolas

Premier League
Konfirmohen asistentët e Guadiolas te Manchester City

Konfirmohen asistentët e Guadiolas te Manchester City

Premier League
Prioritetet e Mourinhos te Unitedi

Prioritetet e Mourinhos te Unitedi

Imran Amiti