LAJMI I FUNDIT:

Pejë

1534 Artikuj

Zhduket një femër në Pejë

Zhduket një femër në Pejë

Kronika e Zezë
Operacioni “Goditja”, në Pejë arrestohet një person – iu gjetën shumë thika, elektroshokë dhe sprej

Operacioni “Goditja”, në Pejë arrestohet një person – iu gjetën shumë thika, elektroshokë dhe sprej

Kronika e Zezë
Vrasjet e fundit në Kosovë, Policia vazhdon me plan për sigurinë edhe në Pejë – arreston shtatë persona

Vrasjet e fundit në Kosovë, Policia vazhdon me plan për sigurinë edhe në Pejë – arreston shtatë persona

Kosovë
Policia konfiskon drogë në disa qytete, arrestohen të dyshuarit

Policia konfiskon drogë në disa qytete, arrestohen të dyshuarit

Kronika e Zezë
Dëboi gruan nga shtëpia, arrestohet i dyshuari në Pejë

Dëboi gruan nga shtëpia, arrestohet i dyshuari në Pejë

Kronika e Zezë
Dy të arrestuar pёr tё shtёna me armё nё njё aheng në Istog

Dy të arrestuar pёr tё shtёna me armё nё njё aheng në Istog

Kronika e Zezë
Operacioni “Goditja”, arrestohen 11 persona në Pejë, sekuestrohen armë dhe municion

Operacioni “Goditja”, arrestohen 11 persona në Pejë, sekuestrohen armë dhe municion

Kosovë
Gjendet pa shenja jete një person në Pejë, Policia gjen një revole në vendin e ngjarjes

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë, Policia gjen një revole në vendin e ngjarjes

Kronika e Zezë
Gjendet mjet shpërthyes në lagjen “Dardania” në Pejë, flasin nga Policia

Gjendet mjet shpërthyes në lagjen “Dardania” në Pejë, flasin nga Policia

Siguri
Arrestohet një person në Pejë, dyshohet se ngacmoi seksualisht një femër

Arrestohet një person në Pejë, dyshohet se ngacmoi seksualisht një femër

Kronika e Zezë
Vodhën shumë të madhe parash, stoli ari e armë, Policia heton rastin në Pejë

Vodhën shumë të madhe parash, stoli ari e armë, Policia heton rastin në Pejë

Kronika e Zezë
KRU ‘Hidrodrini’, 150 mijë euro investim për Gurrën e Hasan Agës

KRU ‘Hidrodrini’, 150 mijë euro investim për Gurrën e Hasan Agës

Ekonomi
Policia sekuestron armë dhe municion në Pejë

Policia sekuestron armë dhe municion në Pejë

Kronika e Zezë
Bie nga ndërtesa në Prishtinë, humb jetën 18-vjeçarja

Bie nga ndërtesa në Prishtinë, humb jetën 18-vjeçarja

Kronika e Zezë
Përleshje fizike mes dy vëllezërve në Pejë, dyshohet se përdoren edhe armë zjarri

Përleshje fizike mes dy vëllezërve në Pejë, dyshohet se përdoren edhe armë zjarri

Kronika e Zezë
Humb jetën një person në një aksident në Radac të Pejës, vetura ra në lumin Drini i Bardhë

Humb jetën një person në një aksident në Radac të Pejës, vetura ra në lumin Drini i Bardhë

Kronika e Zezë
Gjuan me armë në drejtim të një veture në Pejë, arrestohet i dyshuari për “vrasje në tentativë”

Gjuan me armë në drejtim të një veture në Pejë, arrestohet i dyshuari për “vrasje në tentativë”

Drejtësi
Lënduan rëndë një person, tjetrin e gërvishtën – arrestohen tre të dyshuarit në Pejë

Lënduan rëndë një person, tjetrin e gërvishtën – arrestohen tre të dyshuarit në Pejë

Kronika e Zezë
Bjeshkatarët në Pejë takojnë arushën dhe tufën e dhive të egra

Bjeshkatarët në Pejë takojnë arushën dhe tufën e dhive të egra

Kosovë
Shpërthim në Pejë, dëmtohen dy vetura

Shpërthim në Pejë, dëmtohen dy vetura

Kronika e Zezë
Kurti vizitoi Pejën

Kurti vizitoi Pejën

Komunat
Arrestohet një person në Pejë, kanosi dy prokurorë

Arrestohet një person në Pejë, kanosi dy prokurorë

Kronika e Zezë
Arrestohet një person, dyshohet se kanosi dy prokurorë në Pejë

Arrestohet një person, dyshohet se kanosi dy prokurorë në Pejë

Kronika e Zezë
Lokalizohet i dyshimti për kanosjen e dy prokuroreve në Pejë, pritet të intervistohet nga Policia

Lokalizohet i dyshimti për kanosjen e dy prokuroreve në Pejë, pritet të intervistohet nga Policia

Kronika e Zezë