LAJMI I FUNDIT:

Pedri

162 Artikuj

“Jemi të trishtuar, nuk duken mirë” – Xavi tregon për lëndimet e De Jong dhe Pedrit

“Jemi të trishtuar, nuk duken mirë” – Xavi tregon për lëndimet e De Jong dhe Pedrit

La Liga
Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Bundesliga
Lista me 11 lojtarët e paprekshëm nga Barcelona – tetë janë nën 24 vjeç, katër të ‘mëdhenj’ në shitje

Lista me 11 lojtarët e paprekshëm nga Barcelona – tetë janë nën 24 vjeç, katër të ‘mëdhenj’ në shitje

La Liga
Ka pësuar tetë lëndime në tre vitet e fundit, por Pedri tani duhet të marrë një vendim shumë të rëndësishëm

Ka pësuar tetë lëndime në tre vitet e fundit, por Pedri tani duhet të marrë një vendim shumë të rëndësishëm

La Liga
Barcelona e së ardhmes – nga Gavi te Pedri dhe Yamal, Araujo më i ‘vjetri’

Barcelona e së ardhmes – nga Gavi te Pedri dhe Yamal, Araujo më i ‘vjetri’

La Liga
U tha se Barcelona mund të punësoj Kloppin, si mund të rreshtohen blaugranasit nën urdhrat e tij?

U tha se Barcelona mund të punësoj Kloppin, si mund të rreshtohen blaugranasit nën urdhrat e tij?

La Liga
Performanca e tre lojtarëve që ndikoi në eliminim e Barcelonës nga Kupa e Mbretit

Performanca e tre lojtarëve që ndikoi në eliminim e Barcelonës nga Kupa e Mbretit

La Liga
“Është një barrë e madhe për ne”, Pedri tregon problemin më të madh të Barçës këtë sezon

“Është një barrë e madhe për ne”, Pedri tregon problemin më të madh të Barçës këtë sezon

La Liga
Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës përpara Superkupës së Spanjës

Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës përpara Superkupës së Spanjës

La Liga
Jude Bellingham lojtari më i vlefshëm në botë, tre lojtarë të Real Madridit në top katërshe

Jude Bellingham lojtari më i vlefshëm në botë, tre lojtarë të Real Madridit në top katërshe

La Liga
Përditësohet gjendja aktuale e Pedrit

Përditësohet gjendja aktuale e Pedrit

La Liga
Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

La Liga
Katër lojtarë e Barcelonës që mund të përfitojnë nga ardhja e Vitor Roque

Katër lojtarë e Barcelonës që mund të përfitojnë nga ardhja e Vitor Roque

La Liga
Pedri lojtari i fundit i lënduar te Barça, mësohen datat se kur do të rikthehen të gjithë

Pedri lojtari i fundit i lënduar te Barça, mësohen datat se kur do të rikthehen të gjithë

La Liga
Pedri lëndohet sërish, humb disa ndeshje të Barcelonës

Pedri lëndohet sërish, humb disa ndeshje të Barcelonës

La Liga
A po e mbështesin futbollistët Xavin? Pedri thyen heshtjen dhe tregon qëndrimin e futbollistëve

A po e mbështesin futbollistët Xavin? Pedri thyen heshtjen dhe tregon qëndrimin e futbollistëve

La Liga
Lewandowski rritet, Araujo dhe Gavi as në top 10 – Zbulohen pagat e lojtarëve të Barcelonës

Lewandowski rritet, Araujo dhe Gavi as në top 10 – Zbulohen pagat e lojtarëve të Barcelonës

La Liga
E blenë për pesë milionë euro nga Las Palmas, por Barcelona do të paguajë shumëfish për Pedrin shkaku i klauzolave

E blenë për pesë milionë euro nga Las Palmas, por Barcelona do të paguajë shumëfish për Pedrin shkaku i klauzolave

La Liga
Pesë fanellat më të shitura te Barcelona – përfshihen dy lojtare të ekipit të femrave

Pesë fanellat më të shitura te Barcelona – përfshihen dy lojtare të ekipit të femrave

La Liga
Xavi tregon se çfarë po ndodh me Lewandowskin dhe Pedrin

Xavi tregon se çfarë po ndodh me Lewandowskin dhe Pedrin

La Liga
Zbulohen votat e Messit për ‘Kopa Trophy’, argjentinasi e la në vendin e tretë Bellinghamin

Zbulohen votat e Messit për ‘Kopa Trophy’, argjentinasi e la në vendin e tretë Bellinghamin

Ndërkombëtare
“Kopa Trophy” për lojtarin më të mirë të ri shkon për Jude Bellingham

“Kopa Trophy” për lojtarin më të mirë të ri shkon për Jude Bellingham

Ndërkombëtare
Lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit që e dinë se çfarë do të thotë të shënosh gol në El Clasico

Lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit që e dinë se çfarë do të thotë të shënosh gol në El Clasico

La Liga
Janë 15 lojtarë që aktualisht vlejnë mbi 100 milionë euro – Vinicius dhe Bellingham në pozitat tre dhe katër, vendi i parë për dy yjet e mëdha

Janë 15 lojtarë që aktualisht vlejnë mbi 100 milionë euro – Vinicius dhe Bellingham në pozitat tre dhe katër, vendi i parë për dy yjet e mëdha

Ndërkombëtare