LAJMI I FUNDIT:

Pasagjerët

52 Artikuj

Diçka që mund të ishte fatale për 153 pasagjerët – piloti dhe bashkë-piloti fjetën për 28 minuta gjatë fluturimit në Indonezi

Diçka që mund të ishte fatale për 153 pasagjerët – piloti dhe bashkë-piloti fjetën për 28 minuta gjatë fluturimit në Indonezi

Azia
Burri i dehur dhe agresiv “neutralizohet” nga pasagjerët, që po udhëtonin nga Britania e Madhe për në SHBA

Burri i dehur dhe agresiv “neutralizohet” nga pasagjerët, që po udhëtonin nga Britania e Madhe për në SHBA

Amerika
Gjërat që nuk duhet t’i bëni kurrë në aeroplan

Gjërat që nuk duhet t’i bëni kurrë në aeroplan

Kuriozitete
Pasagjerët mbetën të habitur me “aeroplanin që rri pezull në ajër” – piloti shpjegon se për çfarë bëhet fjalë

Pasagjerët mbetën të habitur me “aeroplanin që rri pezull në ajër” – piloti shpjegon se për çfarë bëhet fjalë

Interesante
Miu gjigant dhe vidra e vogël krijojnë situatë kaotike në aeroplan në Tajvan, brejtësi kafshoi ekuipazhin

Miu gjigant dhe vidra e vogël krijojnë situatë kaotike në aeroplan në Tajvan, brejtësi kafshoi ekuipazhin

Interesante
Shkoni në një udhëtim pa rroba: Linja ajrore u ofron pasagjerëve të zgjedhin veshjet e tyre për destinacionin e qëndrimit të tyre

Shkoni në një udhëtim pa rroba: Linja ajrore u ofron pasagjerëve të zgjedhin veshjet e tyre për destinacionin e qëndrimit të tyre

Si të udhëtosh
E gjitha filloi “për ulëset”: Përleshje ndërmjet dy burrave në aeroplanin që po udhëtonte nga Malta për në Londër, dëshmitarët publikojnë pamjet

E gjitha filloi “për ulëset”: Përleshje ndërmjet dy burrave në aeroplanin që po udhëtonte nga Malta për në Londër, dëshmitarët publikojnë pamjet

Nga Bota
Ndodh edhe kjo – ishte “shumë i rëndë”, pesë pasagjerëve iu kërkua të zbrisnin nga aeroplani në fluturimin Londër-Milano

Ndodh edhe kjo – ishte “shumë i rëndë”, pesë pasagjerëve iu kërkua të zbrisnin nga aeroplani në fluturimin Londër-Milano

Interesante
Deshi ta hap derën e aeroplanit gjatë fluturimit, goditi stjuardesën në qafë me lugë të thyer – policia arreston burrin në Boston

Deshi ta hap derën e aeroplanit gjatë fluturimit, goditi stjuardesën në qafë me lugë të thyer – policia arreston burrin në Boston

Amerika
Punonjësi i anijes franceze ishte futur në tualetin e femrave, i filmonte tinëzisht – shkarkohet pas publikimit të videos që u bë virale

Punonjësi i anijes franceze ishte futur në tualetin e femrave, i filmonte tinëzisht – shkarkohet pas publikimit të videos që u bë virale

Evropa
“Mund të jenë djegur,… dhe mund të mos zbulohen”: Vazhdon kërkimi për dy pasagjerët e fundit, pas rrëzimit të aeroplanit në Nepal

“Mund të jenë djegur,… dhe mund të mos zbulohen”: Vazhdon kërkimi për dy pasagjerët e fundit, pas rrëzimit të aeroplanit në Nepal

Nga Bota
Shënohet 100 vjetori i Ditës Ndërkombëtare e Kontrollorit të Trafikut Ajror, çdo vit udhëtojnë mbi 4 miliardë pasagjerë në botë

Shënohet 100 vjetori i Ditës Ndërkombëtare e Kontrollorit të Trafikut Ajror, çdo vit udhëtojnë mbi 4 miliardë pasagjerë në botë

Të Tjera
Tërë jetën ia kushtuan udhëtimeve nëpër botë, vizituan mbi 950 aeroporte – njihuni me çiftin britanik Alan dhe Agner Forbes

Tërë jetën ia kushtuan udhëtimeve nëpër botë, vizituan mbi 950 aeroporte – njihuni me çiftin britanik Alan dhe Agner Forbes

Evropa
Dramë në qiell, pasagjeri tentoi të hap derën e aeroplanit gjatë fluturimit – rrëfen ngjarjen britanikja që ishte për pushime në Qipro

Dramë në qiell, pasagjeri tentoi të hap derën e aeroplanit gjatë fluturimit – rrëfen ngjarjen britanikja që ishte për pushime në Qipro

Evropa
Aeroporti londinez Heathrow kufizon në 100 mijë numrin e pasagjerëve në ditë gjatë verës

Aeroporti londinez Heathrow kufizon në 100 mijë numrin e pasagjerëve në ditë gjatë verës

Botë
Shokohen pasagjerët në Australi, sigurimi në aeroport ua merr telefonat mobil dhe ua kërkon fjalëkalimet

Shokohen pasagjerët në Australi, sigurimi në aeroport ua merr telefonat mobil dhe ua kërkon fjalëkalimet

Australia
Një autobus me pasagjerë nga Kosova është aksidentuar në Bullgari, lëndohet lehtë shoferi

Një autobus me pasagjerë nga Kosova është aksidentuar në Bullgari, lëndohet lehtë shoferi

Kosovë
“Të dashur pasagjerë, kam rezultuar pozitiv me COVID-19” – pasagjerët në Britani detyrohen të presin brenda fluturakes për pilotin tjetër

“Të dashur pasagjerë, kam rezultuar pozitiv me COVID-19” – pasagjerët në Britani detyrohen të presin brenda fluturakes për pilotin tjetër

Evropa
Një grup turistësh u sollën keq me një grua në metronë e Moskës, pasagjerët i dolën në ndihmë – rrahën brutalisht mysafirët

Një grup turistësh u sollën keq me një grua në metronë e Moskës, pasagjerët i dolën në ndihmë – rrahën brutalisht mysafirët

Evropa
Pak para aterimit në aeroportin e Austinit, tre pasagjerë rrahen brutalisht – ndërhyjnë të tjerët për ta qetësuar situatën

Pak para aterimit në aeroportin e Austinit, tre pasagjerë rrahen brutalisht – ndërhyjnë të tjerët për ta qetësuar situatën

Amerika
Dramë në aeroportin e Nju Jorkut, dy pasagjerë hapën derën dhe dolën nga aeroplani në lëvizje – policia i arrestoi menjëherë

Dramë në aeroportin e Nju Jorkut, dy pasagjerë hapën derën dhe dolën nga aeroplani në lëvizje – policia i arrestoi menjëherë

Amerika
Rrahje brenda aeroplanit, refuzoi të bartë maskë – pasagjerët i vërsulen të moshuarit në Arizona

Rrahje brenda aeroplanit, refuzoi të bartë maskë – pasagjerët i vërsulen të moshuarit në Arizona

Amerika
Studiuesit llogarisin shanset e infektimit të pasagjerëve në aeroplan me COVID-19

Studiuesit llogarisin shanset e infektimit të pasagjerëve në aeroplan me COVID-19

Nga Bota
Pas më shumë se tre muaj, rifillon transporti detar për të gjithë pasagjerët shqiptarë

Pas më shumë se tre muaj, rifillon transporti detar për të gjithë pasagjerët shqiptarë

Shqipëri