LAJMI I FUNDIT:

Pasagjerët mbetën të habitur me “aeroplanin që rri pezull në ajër” – piloti shpjegon se për çfarë bëhet fjalë

Pasagjerët mbetën të habitur me “aeroplanin që rri pezull në ajër” – piloti shpjegon se për çfarë bëhet fjalë

Pasagjerët në një aeroplan amerikan mbetën të habitur pasi shikuan nga dritaret e tyre dhe vunë re një aeroplan tjetër ‘që qëndronte pezull në ajër’ mbi San Francisko.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet nxitën mijëra komente të cilët nuk mund ta kuptonin arsyen për një pamje të tillë.

Dhe një pilot ka shpjeguar se për çfarë bëhet fjalë.


Ai i tha Daily Mirror se ky është një iluzion optik – që përfshin dy aeroplanë që aterrojnë në të njëjtën kohë dhe më i vogli që lëviz më ngadalë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Baba Vanga e parashikoi se jeta e Trumpit do të jetë në rrezik?

Baba Vanga e parashikoi se jeta e Trumpit do të jetë në rrezik?

Interesante
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
A mund t’i gjeni gjashtë qershitë e fshehura në këtë fotografi?

A mund t’i gjeni gjashtë qershitë e fshehura në këtë fotografi?

Interesante
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Kalo në kategori