LAJMI I FUNDIT:

P. Diddy

38 Artikuj

Ish-partnerja Yung Miami mohon pretendimet se ishte punëtore seksi e Diddyt

Ish-partnerja Yung Miami mohon pretendimet se ishte punëtore seksi e Diddyt

Yjet
Ishte vetëm 13-vjeç, Usher zbulon gjërat tronditëse që ai shihte gjatë kohës që jetonte me Diddy

Ishte vetëm 13-vjeç, Usher zbulon gjërat tronditëse që ai shihte gjatë kohës që jetonte me Diddy

Yjet
Princ Harry përmendet në një padi kundër reperit P. Diddyt, i cili dyshohet për trafikim njerëzish

Princ Harry përmendet në një padi kundër reperit P. Diddyt, i cili dyshohet për trafikim njerëzish

Yjet
I akuzuar për sulme seksuale: Agjentët federalë bastisin shtëpitë e reperit të famshëm

I akuzuar për sulme seksuale: Agjentët federalë bastisin shtëpitë e reperit të famshëm

Po Flitet
P Diddy paditet nga një grua e katërt me pretendimet se u përdhunua nga reperi dhe dy miq të tij

P Diddy paditet nga një grua e katërt me pretendimet se u përdhunua nga reperi dhe dy miq të tij

Yjet
Mes akuzave të ish-partneres Cassie për përdhunim, P Diddy shihet i shqetësuar jashtë shtëpisë në Miami

Mes akuzave të ish-partneres Cassie për përdhunim, P Diddy shihet i shqetësuar jashtë shtëpisë në Miami

Yjet
P Diddy dhe Cassie arrijnë marrëveshje për padinë një ditë pasi ajo e akuzoi atë për përdhunim dhe abuzim

P Diddy dhe Cassie arrijnë marrëveshje për padinë një ditë pasi ajo e akuzoi atë për përdhunim dhe abuzim

Yjet
Të ardhura marramendëse dhe pasuri miliardëshe – këta yje hyjnë në vitin 2023 si artistët më të pasur në botë

Të ardhura marramendëse dhe pasuri miliardëshe – këta yje hyjnë në vitin 2023 si artistët më të pasur në botë

Yjet
P. Diddy bëhet baba për herë të gjashtë

P. Diddy bëhet baba për herë të gjashtë

Yjet
Sean “Diddy” Combs nderohet me çmimin për arritje jetësore në “BET Awards 2022”

Sean “Diddy” Combs nderohet me çmimin për arritje jetësore në “BET Awards 2022”

Yjet
Diddy konfirmon romancën me Yung Miami, e cila është 24 vite më e re e në moshë

Diddy konfirmon romancën me Yung Miami, e cila është 24 vite më e re e në moshë

Yjet
Reperi P.Diddy thotë se Will Smith dhe Chris Rock kanë zgjidhur mosmarrëveshjet pas shuplakës famëkeqe në “Oscars 2022”

Reperi P.Diddy thotë se Will Smith dhe Chris Rock kanë zgjidhur mosmarrëveshjet pas shuplakës famëkeqe në “Oscars 2022”

Yjet
Dhjetë muzikantët më të pasur në botë për vitin 2021

Dhjetë muzikantët më të pasur në botë për vitin 2021

Yjet
Sean ‘Diddy’ Combs i dhuron nënës së tij një Bentley 1 milion dollarësh për ditëlindjen e 80-të

Sean ‘Diddy’ Combs i dhuron nënës së tij një Bentley 1 milion dollarësh për ditëlindjen e 80-të

Yjet
Forbes publikon listën e 10 artistëve më të paguar për vitin 2019

Forbes publikon listën e 10 artistëve më të paguar për vitin 2019

Magazina
Kanye West, mbreti i përfitimeve nga yjet e hip-hopit

Kanye West, mbreti i përfitimeve nga yjet e hip-hopit

Yjet
Cassie do bëhet nënë për herë të parë

Cassie do bëhet nënë për herë të parë

Po Flitet
Diddy thotë se u pendua që nuk u martua me Kim Porter

Diddy thotë se u pendua që nuk u martua me Kim Porter

Po Flitet
Ata u ndan 18 vjet më parë, por P.Diddy vazhdon ta ngacmoj Jennifer Lopezin

Ata u ndan 18 vjet më parë, por P.Diddy vazhdon ta ngacmoj Jennifer Lopezin

Yjet
Diddy thotë se Cassie e tradhtoi me trajnerin e fitnesit

Diddy thotë se Cassie e tradhtoi me trajnerin e fitnesit

Yjet
Ndarjet e vitit 2018 në botën e Holywoodit

Ndarjet e vitit 2018 në botën e Holywoodit

Yjet
P.Diddy ndihet i pikëlluar në varrimin e ish-gruas, Kim Porter

P.Diddy ndihet i pikëlluar në varrimin e ish-gruas, Kim Porter

Yjet
Pas vdekjes së ish-bashkëshortes, P.Diddy: Nuk e di se çfarë do të bëj pa ty zemër

Pas vdekjes së ish-bashkëshortes, P.Diddy: Nuk e di se çfarë do të bëj pa ty zemër

Yjet
P. Diddy thyen heshtjen, me një video emocionuese nderon kujtimin për ish-partneren e tij Kim Porter

P. Diddy thyen heshtjen, me një video emocionuese nderon kujtimin për ish-partneren e tij Kim Porter

Yjet